Jump to content

Od neuglednog, do oku ugodnog - CS ph1


x3m

Recommended Posts

Meni se ponasaju odlicno, i mnogo bolje od fabrickih KYB..takodjer ne vidim potrebu za tvrdjim oprugama osim vizuelne...jer kada ti treba tvrdje fino dovrneš amortizere i to je to..

Link to comment
Share on other sites

Kak bi se ponasali Koniji u paru sa tvornickim federima, jer ipak su koniji predvidjeni za krace federe

nije istina, koni sport su ti normalni amortizeri tj nije nuzno da idu na krace opruge...

provozaj se s jankom, on ti ima set koni + opruge...

ja sam imao na meganu i to je tvrdo, bolje mi je na gewindama, udobnije...

p.s. bit ce nam wrc kad nas murja klepi zbog buke, mene na teh. vec zajebavali...

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

nije istina, koni sport su ti normalni amortizeri tj nije nuzno da idu na krace opruge...

provozaj se s jankom, on ti ima set koni + opruge...

ja sam imao na meganu i to je tvrdo, bolje mi je na gewindama, udobnije...

p.s. bit ce nam wrc kad nas murja klepi zbog buke, mene na teh. vec zajebavali...

Kakav ti je ovjes sada na Cliu?

Link to comment
Share on other sites

ma bubni gewinde odma pa reguliraj kolko te volja... jos ak mozes KW V2 e onda bi to bio posao! jest da je najskuplje ali fino si riktas kak te volja, i visinu i udobnost ...

2 rain: ak ti mos u skoljku, more i on jer vam bas i nije neka razlika :plazi:

Link to comment
Share on other sites

ma bubni gewinde odma pa reguliraj kolko te volja... jos ak mozes KW V2 e onda bi to bio posao! jest da je najskuplje ali fino si riktas kak te volja, i visinu i udobnost ...

2 rain: ak ti mos u skoljku, more i on jer vam bas i nije neka razlika :plazi:

to ti mislis, to je i on mislio

pa se prevario :p

Link to comment
Share on other sites

ekstremni, gewinde!!

ceste po kojima se moram svakodnevno vozit su blago receno, mjesecava staza ali nije cak ni to.. nego hrpetine lezecih u mom kvartu :doh:

dci je bio fino spusten i znam da mi se zivac dizao samo kad se sjetim po kakvoj cesti se moram vratiti kuci... :mad:

Bas cu jedan dan uzet kameru i ic napravit krug po kvartu, nekih 10ak kilometara pa da vidite kak to izgleda.

najvjerovatnije ce ic koniji ;)

Link to comment
Share on other sites

a dobro, nije ni to losa opcija... kad ides na posao, navrnes ih na najmekse i bok ;) i testiras do KA recimo :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ako mozes uc u skoljku :zubo:

...brko, sjećaš se bijelog Clia na dizalici kod braće u Klari...ja sam stao u školjku...onda može i on definitivno... :zubo:

x3m...s gewindama će ti auto biti udobniji na lošoj cesti od seta Konija + nižih opruga. Naravno, ako sa nije baš zašarafljen u pod i na najtvrđe...ali na normalnim postavkama gewinde obično budu udobnije. Inače, Koni sport može bez problema ići na serijske opruge, vozio sam takav sport phase1 i dobro leži...bolje nego spušteni s oprugama a tvorničkim amortizerima definitivno.

Link to comment
Share on other sites

koniji na najmekšem su kita.. to se ne može vozit... kod mene su prednji na skoro na ful, fali 3 četvrtine okreta... zadnji na -1 okret od full

ništa bolje ne treba

dugo sam mislio da su na najmekšem kako su bili, ustvari najtvrđi :D

Link to comment
Share on other sites

zašto ja tek sad vidim ovaj topic :headbang:

auto je drkica!! preksinoć smo grmili :hdbg:

nego, moj glas i dalje ide za original ovjes! ;)

dnevno pređeš preko 50ak ležečih policajaca i to ti je 95% tvoje dnevne rute, nažalost..

:hey:

Link to comment
Share on other sites

post-1-1254572099_thumb.jpg post-1-1254572325_thumb.jpg

post-1-1254572128_thumb.jpg

nema vise preteskog woofera i pojacala, samo najnuznije u gepeku :)

post-1-1254572150_thumb.jpg

aktivni woofer pod suvozackim sjedalom, cisto da popuni zvucnu kulisu u kabini

post-1-1254572165_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je ispuh sa ex. balevog clia?

yes!

naguštat će se taj aktivni vufer ove zime :zubo:

Čega? :roll:

Link to comment
Share on other sites

naguštat će se taj aktivni vufer ove zime :zubo:

đabe mu woofer kad se više ne vozi s upaljenim radiom :plazi:

sad ima zvučnu kulisu svaki put kad poklopi gas :D

Link to comment
Share on other sites

đabe mu woofer kad se više ne vozi s upaljenim radiom :plazi:

sad ima zvučnu kulisu svaki put kad poklopi gas :D

a i to kaj velis :cool:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.