Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

1 hour ago, dado_sk said:

Pa to nije 25. Ako se ide do 30 glasam za tucson

A protegnut ćemo se malo ako se za to dobiva dosta ozbiljniji auto.

Link to comment
Share on other sites

Tih 25k je baš nezahvalno u današnje vrijeme.

Kolega je nedavno kupio novi S-Cross i vrlo je zadovoljan dobivenim. Njemu je lijep :D. Također i Kuga je trenutno na nekoj akciji gdje 1.5 benzinac u Titanium izvedbi dođe 26.5k. Mogu reći da se taj auto fino vozi, istina imao je već dva opoziva zbog samozapaljenja, ali koja je šansa da bude i treći 😅

Link to comment
Share on other sites

duster ? 

Link to comment
Share on other sites

Sportage?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MilosB said:

jbg, objasni to mom prijatelju kojem se raspao remen u garanciji (65ooo km ) i zastopao dovod pumpe ulja. Po garanciji servisiran ali naravno samo otklonjen kvar i zamjenjen remen.. steta nastala motoru boze nikom nista.. sretan ce biti sl vlasnik... 

To je jedan od koliko na cesti? Isto je moguće i sa lancem. Jbg dogodi se. Što bi rekao da na narodnom vozilu nakon manje od 200km. Relacija Zagreb --> Osijek ne možeš više ubaciti u petu brzinu? Stari preuzeo novi auto u ZG i krenuo za Osijek i na autoputu ostao bez pete brzine.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Već drugo narodno vozilo u zadnjih par godina. Znam za jedan slučaj gdje lik nije mogao u prvu ubaciti.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo prije malo više od par godina. Zadnji službeni od staroga. 1.6 TDI sa ručnim mjenjačem. Znam da je dobio drugi mjenjač. Kaže tiskao ga po autoputu pa odjednom izletio iz brine i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Otišli u salon vidjeti Tucsona, nismo imali vremena za testnu voznju.

A inace mi je oke, ima mjesta unutra, baca malo na premium, materijali su unutra cisto solidno.

Jako udobno se sjedi, sto me iznenadilo za Hyu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Izvrstan izbor. 

Link to comment
Share on other sites

Sretno ti bilo sa 1.2 stellantis

Link to comment
Share on other sites

Domba, ti s remenom u ulju su kao 1.9dci s turbom.. (Meni se barem cini) pogotovo onaj u pug grupaciji

Link to comment
Share on other sites

Evo, dobili smo ponudu iz Hyuia i odlučili rezervirati. Nema keyless, nema mrtvi kut ni prednje senzore, od onog što bi htio da ima. Ali ima crvenu boju, ybg.

HyundaiTucsonMHEV2021-13.thumb.jpg.352a8451088914671020727cf012f726.jpg

PXL_20240305_1830539812.thumb.jpg.18dc4d23caae04bff0f34a2ea130fbeb.jpg

PXL_20240305_1831167282.thumb.jpg.9f38ea23bfe10eab1785cbdda9b50804.jpg

PXL_20240305_1831456502.thumb.jpg.2cc72ce845a83777119db19755143186.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uhh, to je taj poznati Grand Auto template za ponude 😁

Link to comment
Share on other sites

A danas da nema prednje senzore i mrtvi kut pa to je smijesno, ali ok, samo boja je malo ruznjikava 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, filipbabok said:

Evo, dobili smo ponudu iz Hyuia i odlučili rezervirati. Nema keyless, nema mrtvi kut ni prednje senzore, od onog što bi htio da ima. Ali ima crvenu boju, ybg.

welcome to the glupa dimenzija gume club, jos uvek se lupam po glavi sto nisam zimski set isao na 18"...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Raven said:

Uhh, to je taj poznati Grand Auto template za ponude 😁

Da zapamtio sam taj font, premda se ovdje u Zadru ne zove tako.

6 minutes ago, Max said:

A danas da nema prednje senzore i mrtvi kut pa to je smijesno, ali ok, samo boja je malo ruznjikava 😂

Da, Koreja i njihova oprema. Od 5 razina opreme, oni su prednje senzore stavili tek u predzadnji paket, a mrtvi kut u zadnji, najskuplji paket. Prednje senzore imam na 14god starom Audiju 🤭

Keyless im je tek u trećem paketu, a ja ga imam na 18 god starom Priusu.

4 minutes ago, riceburner said:

welcome to the glupa dimenzija gume club, jos uvek se lupam po glavi sto nisam zimski set isao na 18"...

Glupa dimenzija, da... 140 eura koštaju odlične cjelogodišnje

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto je glupa dimenzija guma? Takve imam na Kadjaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glupa dimenzija gume a gledas Suv sa 2wd.???😂

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, filiplolic said:

Zašto je glupa dimenzija guma? Takve imam na Kadjaru.

nema izbora, jer je nestandardna...

meni pogotovo, jer mi je trebam V index brzine...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasična ponuda koja je složena da ljudi misle da je prepun. 

Aero metlice

Grijač zadnjeg stakla

Stražnje svjetlo za maglu

Sjenila za sunce s osvjetljenjem

Auto je krasan. I sebi bi uzeo da mogu. Znači,Audi na prodaju. Dugo si gai imao. Ovo je rekord koliko dugo imaš jedan auto. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

I Subaru sam imao oko 9 mjeseci i prodao. Profesionalna deformacija - trajanje jedne nastavne godine 😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

čestitke na kupnji novog vozila, ako ništa žena ti je pomogla u brzom odabiru

ja se još mislim što bih kupio

Link to comment
Share on other sites

odličan auto i meni jako lijep, ali da za skoro 30 soma nema te neke stvari je drekec

meni bi jedino keyless tu falio, stvarno korisna stvar kad ides s vrecicama prema autu i nemaš treću ruku 😁

Link to comment
Share on other sites

Biti će zanimljivo pratiti prodaju Audija. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chupi said:

čestitke na kupnji novog vozila, ako ništa žena ti je pomogla u brzom odabiru

ja se još mislim što bih kupio

Ma kad sam vidio uzivo svu konkurenciju i na kraju Tucsona, stvarno nije bio težak odabir.

1 hour ago, AllesGut said:

odličan auto i meni jako lijep, ali da za skoro 30 soma nema te neke stvari je drekec

meni bi jedino keyless tu falio, stvarno korisna stvar kad ides s vrecicama prema autu i nemaš treću ruku 😁

Ne vadi mi mast, molim te. Iako, Hyu će biti za dulja putovanja, a za ovo s vrećicama nam služi Prius.

1 hour ago, dado_sk said:

Biti će zanimljivo pratiti prodaju Audija. 

Nadasve.

Ma zapravo, odu ta g***a brzo, VAG možeš uvijek prodati. A i dobar je auto, mislim, odlično se vozi i drago ti je što se voziš baš u tom autu. 

Ako imaš taj neki mentalni sklop, jel...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.