Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

nazovi baotić i daj im broj šasije... po tome vide sve kaj je rađeno u ovlaštenoj mreži na autu a ne samo kod njih ;)

Ako sam dobro shvatio:

To mogu napraviti i u Varaždinu kod ovlaštenog servisera (Kos)?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sutra bi trebalo u toku dana da rezervisem Megan Dinamique Berlinu dci110 Gen6 za 16500E s tim da ima dodatnu opremu NAVI+ KAMERA i paket TEHNO. U ponudu ulazi jos : 1. produzena garancija 5g., 2.cetiri zimske gume, 3.metalik posebna boja (Bela Nacre), 4. mikro kredit od 5000E bez kamate na 36 meseci.Ekipa sta kazete na ovo? Mislim da je ponuda bas na mestu. :nezna: Javim se sutra. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Sutra bi trebalo u toku dana da rezervisem Megan Dinamique Berlinu dci110 Gen6 za 16500E s tim da ima dodatnu opremu NAVI+ KAMERA i paket TEHNO. U ponudu ulazi jos : 1. produzena garancija 5g., 2.cetiri zimske gume, 3.metalik posebna boja (Bela Nacre), 4. mikro kredit od 5000E bez kamate na 36 meseci.Ekipa sta kazete na ovo? Mislim da je ponuda bas na mestu. :nezna: Javim se sutra. :hey:

Izvrsna ponuda za automobil s tom opremom i s tim motorom.

Link to comment
Share on other sites

I ja tako razmišljam. No uvek ima ono ali. Više bih voleo da je turbo benzinac, ali pošto je taj motor nov, nema ge u ovoj ponudi. :hey:

Edited by Privileg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Tesko pitanje... Srecom pa ga ima na trzistu Njemacke, npr. Ups, zeznuo sam se. Nema ga jos ni tamo. Kakva greska, Renault. Trebalo se to vec pustiti u prodaju u Hrvatskoj, kad vec nisu u Njemackoj. Da ljudi kao sto je nas Incko ne cekaju. :freak6:

Link to comment
Share on other sites

pa kako je kolega kupio novu thaliu.... ima tema... mislim da je rekao da je zvao RNH i da su mu omogućili kupovinu modela koji nije u HR

Link to comment
Share on other sites

RNH pokriva i neka tržišta izvan RH.

No problem je ako auta nema ni na tim tržištima.

Na njemačkom ga ima, ali tu RNH nema nadležnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

pa kako je kolega kupio novu thaliu.... ima tema... mislim da je rekao da je zvao RNH i da su mu omogućili kupovinu modela koji nije u HR

 

Mislim da ne možeš dobiti normalan auto sa nekog drugog tržišta, samo Dac... ovaj Thaliu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nadopuna u ovom threadu prema frišim empirijskim podacima.

gđa Tiana Varga već neko vrijeme ne radi u Baotiću, jel negdje drugdje prodaje Renault... ne znam.

Znam da je sad tamo neki gospodin koji se prema meni nije pokazao volju za popustima

i pregovaranjem.

 

Ali zato u AutoCentru Roca na Zagrebačkoj av. gđa Gordana je bila izrazito srdačna, strpljiva

i susretljiva. Izenadila me probnom vožnjom iako sam naletio kao potpuni padobranac

a ponudila je i neki povlašteniji aranžman za kupnju.

 

No najveća pohvala ide AC Vidaković u SL Brod gdje je g. Krešimir sve odradio vrhunski

palac gore i preporuka za buduće vlasnike pa barem iz okolice Broda, Požege i Vinkovaca!

Edited by gradec
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ukoliko nekog interesira frend u AutoHrvatskoj koji radi na prodaji polovnih ponekad mi pošalje neku zanimljivu ponudu za dobar auto. Ako kog interesira:

 

''Stigao mi jedan prelijepi citreon c 3 iz 2008 s 50 hiljada km.

Bit će oko 5 hiljada ojra. Auto za svaku preporuku. 1,4 motor 65 kw, nove gume, danas je na kemijskom, ogrebotina baš i nema.
Javi trebaš li za koga.''
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Prejako. Ja samo ne kuzim zasto taj lik ne odveze auto u neki drugi servis ako nije zadovoljan?

Link to comment
Share on other sites

Sta nije ta tema bila prozvakana prije koji mjesec u drugoj temi odi na forumu :)

Link to comment
Share on other sites

Zeko, zapravo vrlo jednostavno. 

Covjek je jazavac i ne isplati se gubiti vrijeme na njega niti na tu temu. 

 

Medjutim izvolis link na temu Mehanizacije dd iz Zadra: 

 

 

poz

Link to comment
Share on other sites

Nema veze zeko, eto citaj i uzivaj :) auto mu je vjerojatno napravljen u ponedjeljak jedo pola sata iza gableca u firmi, jos je i covjek takav pa se poklopilo....

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Megane 2 1,9dci 2004. godina, metalic sivi, 3 vrata, 200 tkm, alu 17'', ručna klima, vozila žena od 29 godina, seli iz Zg u USA i uskoro prodaje auto. Koliko to vrijedi po vama?

Link to comment
Share on other sites

OK, hvala, još ga treba detaljnije provjeriti, zasada imam samo sliku koju mi je poslao moj frend, njezin susjed

WhatsApp-Image-20160708.jpeg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.