Jump to content

Gordini


pešekan

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DU-roller

    14

  • Zrmi RS

    10

  • lagunaCoupev6

    9

  • Ivan1902

    9

meni je cliac bas heben...ovaj splitter je naglasen,samo mi boja nikak ne lezhi...neznam.

Link to comment
Share on other sites

Splitter u drugoj boji izgleda super... Recimo, u Iki znam vidjet bijelog Clia RS 200 sa splitterom u crvenoj boji... Kombinacija bijeli auto, crni branik (bocanegra :rotfl: ) i crveni splitter...

A šta se tiče boje... pa vjerojatno su išli na zaradu. Koliko god Gordini plava boja bila neporečeni original, koji pravi Gordini fanovi jedini priznaju, treba znati da ta boja, ruku na srce, i nije baš najatraktivnija široj publici... Ovako su odigrali na populizam i povijest, a ne kao što su možda trebali - samo i isključivo POVIJEST!

Link to comment
Share on other sites

Lijep mi je Gordini iako ga vjerojatno ne bih kupio jer imam osjećaj da je preupadljiv ovako šaren :) Zanima me kako će njegova unutrašnjost izgledati s OPC line plavo bijelo crnim paketom :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo tu je živo sra..e,mjesto da su mu ugradili turbo ili kompresor ili mu digli tih cca 40 konja za kojima auto plače oni dizajniraju sranja te pokušavaju oživjet nešto što je mrtvo već u startu. Nitko od istinskih automotosport zaljubljenika se ne pali na to,da najlakše je tako zaraditi na malo kože i farbe,btw ipak je jedan t25 investicija od 1500 € :frown:

Link to comment
Share on other sites

Ne radi se o t25 od 1500 eura nego o svemu drugome što bi morali napraviti za izmjenu motora, mjenjača i ostalih mehaničkih komponenti + svemu što bi to povuklo s Meganeom koji više ne bi bio brži od Clia. Nisu uspjeli prodati 426 nego 350 R26-R-ova za nekih 35,000 eura, kome bi prodali Clia Gordinija za tu cijenu?

Link to comment
Share on other sites

Nitko vise ne ugradjuje prastari T25 u nova auta. Ima on svoje cari ali ipak ball bearing, twing scroll i VNT tehnologija preuzima trziste novih automobila. I to nije investicija od 1.000€ koliko dojde jedna turbina. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nitko vise ne ugradjuje prastari T25 u nova auta. Ima on svoje cari ali ipak ball bearing, twing scroll i VNT tehnologija preuzima trziste novih automobila. I to nije investicija od 1.000€ koliko dojde jedna turbina. ;)

Pa napiso ti je čovjek da je 1500€ , uračunao je on ruke i crijeva :cool:

Link to comment
Share on other sites

Pa napiso ti je čovjek da je 1500€ , uračunao je on ruke i crijeva :cool:

Žalosno je u kojem smjeru idu sportski odjeli autoindustrije,usporedi twinga 133 i 5 gtt, koliki pomak su napravili,a ipak je to 20 godina razvijanja tehnologije. Žalosno je to što danas auto projektiraju metroseksualci vecinom,a ne vozaci puni ludih misli...

Link to comment
Share on other sites

Žalosno je u kojem smjeru idu sportski odjeli autoindustrije,usporedi twinga 133 i 5 gtt, koliki pomak su napravili,a ipak je to 20 godina razvijanja tehnologije. Žalosno je to što danas auto projektiraju metroseksualci vecinom,a ne vozaci puni ludih misli...

I ja se u potpunosti ne slazem s tobom, mislim da vec ima dovoljno mrtvih po cestama...

Da danas imamo aute tipa GTT i Swift GTI mladih u RH bi bilo puno manje....angr.gif

Link to comment
Share on other sites

I ja se u potpunosti ne slazem s tobom, mislim da vec ima dovoljno mrtvih po cestama...

Da danas imamo aute tipa GTT i Swift GTI mladih u RH bi bilo puno manje....angr.gif

Da su danas auti tog tipa puno mladih bi poginulo,slažem se. ali isto tako kada vidim mladog tipa, koji u npr. golfu gti(sic u poluležaćem položaju) glumi debila po gradu,e onda bi mi bilo drago da su auti kao nekada,da takvi tipovi ne egzistiraju u koznjaku i sa D&G naocalama za volanima gt automobila :cool:

Link to comment
Share on other sites

Žalosno je u kojem smjeru idu sportski odjeli autoindustrije,usporedi twinga 133 i 5 gtt, koliki pomak su napravili,a ipak je to 20 godina razvijanja tehnologije. Žalosno je to što danas auto projektiraju metroseksualci vecinom,a ne vozaci puni ludih misli...

kakvi metro seksualci :rotfl:

ne može se tak nešto napisat, ne rade se automobili (ma bilo koji masovni proizvod) za ljude poput tebe odnosno manjinu, jer očito ti nisi njihova ciljana skupina,

pogotovo je to izraženo u autoindustriji gdje moraju ponudit isto što i 20 drugih proizvođača, a opet mora bit različito (diferencijacija)

aute projektiraju i rade vrhunski stručnjaci, koji vrlo vjerojatno uživaju u automobilima

njihov je problem što se moraju podredit tržištu (financijama, marketingu, itd itd), da nije tako svi bi automobili u prosijeku bili skuplji 20 000 eura, radile bi se serije od 200 automobila i imao bi 200 nabrijanih likova na cestama, koji nemaju kožnjake, nisu obrijani i nemaju dolče i bagana naočale.....

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nije u autima greška nego o vozačima koji nemaju iskustva......Moreš poginuti i z fičekom.....Najlakše je dati gas...Ali tko opče gine Biseri koji su puni sebe i (alkohola)i kojima su tateki kupili aute i motore...Danas i jedna cbr ima abs i svi ostali.....Ali kaj če nam to kak se ljudi neznaju vozit i neznaju svoje granice....

Edited by ClioStreetKiller
Link to comment
Share on other sites

kakvi metro seksualci :rotfl:

ne može se tak nešto napisat, ne rade se automobili (ma bilo koji masovni proizvod) za ljude poput tebe odnosno manjinu, jer očito ti nisi njihova ciljana skupina,

pogotovo je to izraženo u autoindustriji gdje moraju ponudit isto što i 20 drugih proizvođača, a opet mora bit različito (diferencijacija)

aute projektiraju i rade vrhunski stručnjaci, koji vrlo vjerojatno uživaju u automobilima

njihov je problem što se moraju podredit tržištu (financijama, marketingu, itd itd), da nije tako svi bi automobili u prosijeku bili skuplji 20 000 eura, radile bi se serije od 200 automobila i imao bi 200 nabrijanih likova na cestama, koji nemaju kožnjake, nisu obrijani i nemaju dolče i bagana naočale.....

da imas pravo,malo sam previše bio nabrijan i revoltiran kada sam to pisao. hahahah :laugh:

Smeta me šta sve naprave ali bitne stvari nikako da pocmu,da bas radi kupaca valjda...jer ih se 90 % ne kuži ku**ic.a u aute... :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa RS podvozijem mi se svidja.....ali ne, nikako da se tek tako "ispuca" ime Gordini............

Link to comment
Share on other sites

da imas pravo,malo sam previše bio nabrijan i revoltiran kada sam to pisao. hahahah :laugh:

Smeta me šta sve naprave ali bitne stvari nikako da pocmu,da bas radi kupaca valjda...jer ih se 90 % ne kuži ku**ic.a u aute... :ljut:

ajme ti si jedan od onih :tup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Danas sam bio đir do Trsta i usput sam išao nešto vidjet u Renault salon. Naravno, poljubio sam vrata, ali sam unutra vidio ovog vražićka...

gallery_9465_380_295799.jpg

gallery_9465_380_284352.jpg

A u istom salonu sam ugledao i Twinga vulgaris, pa sam shvatio da Renault nije boju dreka od Dustera namijenio samo Dusteru...

gallery_9465_380_57655.jpg

slike nisu baš nešto, ali ni E51 nije neki fotić! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Žalosno je to što danas auto projektiraju metroseksualci vecinom,a ne vozaci puni ludih misli...

Jedni ih zamisljaju, a drugi odobravaju sto smiju, a sto ne.. tako da..

Pravi dokaz je R26.R :cool: barem sto se tice Renault sport-a.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlično izgleda! :hail:

Totalno je na jednom večem stupnju od običnog RSa, i to se vidi iz aviona! A tek unutrašnjost, izgleda kvalitetnijie i bolje od Lagune!

Strava auto! Koliko košta?

Link to comment
Share on other sites

Ovaj clio je zaista krasan i da jos ima recaro ufffff.Moze li malo informacija o istom?S kojim paketima dolazi. ima li nesto extra osim boje i promjenjene unutrasnjosti i jel se moze doplacivati nesto ili dolazi takav:)??

Link to comment
Share on other sites

Meni osobno uzasan. Katastrofa blago receno.

Link to comment
Share on other sites

Odlično izgleda! :hail:

Totalno je na jednom večem stupnju od običnog RSa, i to se vidi iz aviona! A tek unutrašnjost, izgleda kvalitetnijie i bolje od Lagune!

Strava auto! Koliko košta?

Unutrašnjost je potpuno jednaka svima RS-ima.

Ne vidim po čemu bi bila bolja od Lagune???

Već na fotkama se vidi da je jedina razlika u boji sjedala i (ogavno) crno lakiranim detaljima.

Očito su se ogledali u Opel Corsu OPC.

Ona ima plave detalje i crno lakiranu konzolu.

A ovaj "tzv. prošiv" armature ima i obični Clio Aniversary.

Mislim da je ovaj Clio Gordini jedan veliki Fake.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.