Jump to content

Imate li privjesak na unutarnjem retrovizoru?


logan

  

163 members have voted

  1. 1. Imate li privjesak

    • da
      77
    • ne
      80


Recommended Posts

Primjetio sam da bar polovica automobila na našim cestama ima nešto obješeno o unutranji retrovizor. Najčešće je to krunica ili neki vjerski predmet pa onda mirisni borići i ostali osvježivači kabine a nisu rijetke ni zastavice kojekakvih klubova i naravno plišane kocke :rotfl:

Ja sam u peticu dugo imamo državnu zastavicu dok je nije uništilo sunce a u Loganu sam ponekad imao onaj drveni auto miris. Sada ne držim nikakve privjeske na retrovizorima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DraganST

    4

  • kljaka

    4

  • Smuchac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni visi (na retrovizoru) :D kemijska od RKH,USB stick (jer ima dva u autu),članska od bivše petice i jedan čelični natpis RENAULT kakvog nitko nema... :plazi:

Naravno,dodao sam jos 4 vijka na retrovizor da ga ovo ne ičćupa... :D

Link to comment
Share on other sites

Miris... onaj drveni "Shake" :) Zelena jabuka... u oba auta... taj mi je najbolji... donedavno je u Cliu bila lavanda, ali mi je ipak zelena jabuka bolji miris...

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

Nist... Nemam ni na kljucu privjesak...

Link to comment
Share on other sites

ja imam 2 privjeska :klap: jedan je ona bebi-duda, a drugi je mirisna stajling felga(koja mirise kao antifriz) :tup:

Link to comment
Share on other sites

shake također od jabuke, ali deluxe verzija sa upaljenim renault logom i textom na gornjem drvenom dijelu ;)

Link to comment
Share on other sites

U mene visi mali puzzle privjesak zemaljske kugle..

Link to comment
Share on other sites

imam slušalice za mob, knjžica sa slikama Djevice Marije iz Međugorja

i još nekai, neka špaga od nečega (neće se samo skinut) :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

nista :dobroje:

i kljuc mi je bez icega :bigl:

Link to comment
Share on other sites

nista i nikad nece biti nista...furao sam neko kratko vrijeme mirisnu reklamu od basler osiguranja, dao frend, a prije sam imao na otvoru ventilacije neki K...tekuci mirisni, mirisalo je odlicno, ali je miris nagrizao plastiku koja se drzala za krilce ventilacije, pa mi se stalno rusilo to i cijedilo po otvoru za zrak, sad mi ona reklama od baslera stoji u pretincu ispod volana, mogao bi zamjeniti, staro je vec :cool:

uglavnom, na retrovizoru NE jer mi smeta plus sta se njise...

Link to comment
Share on other sites

Miris... onaj drveni "Shake" :) Zelena jabuka... u oba auta... taj mi je najbolji... donedavno je u Cliu bila lavanda, ali mi je ipak zelena jabuka bolji miris...

+1 u ex cliu. Al je bio na full kratko da se ne njiše ko što rusketu smeta. Kupujmo Hrvatsko :D

U petici su bile mini boxačke rukavice koje su ostale od ex vlasnika. Meni su se fino uklapale u image i ostavio sam ih. Everlast majka.

Link to comment
Share on other sites

nema par dana da sam se baš osvrnuo za onim što ja imam u autu i mislim si kako bi netko mogao pomislit da moj auto vozi neki veliki hrvatina i opaki nogometni navijač ... oko retrovizora imam onaj miris shake, a preko njega znojnica od karlovačkog (na šahovnicu) koju sam stavio za vrijeme EP u rukometu ... tu je još i minijatura nogometne lopte sa grbom Barcelone, a inače sam navijač Valencie i naginjem više Realu, a Barcu ne podnosim :) ... ali poklon je poklon :zubo: ...

na stražnjoj polici je šal sa Eura 2008 u nogometu, također na šahovnicu :D ... uglavnom, možda bi mogao malo osvježiti rekvizite :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam onog tovara iz Shreka....mirisni borić mi stoji na zadnjem pojasu koji se kopča u dvije točke.

Link to comment
Share on other sites

logane zaboravio si najpopularniji rekvizit na retrovizoru u dalmaciji - grb 4. gardijske :D

osim njega nisam nikad nista drzao na retrovizoru a on je vrlo brzo isao dole jer je bio prevelik za R5, ali za novu bi vec mogao razmislit hehehe

Link to comment
Share on other sites

imao do nedavno one mini zvucnike od SE al su lupkali po rupama i isli na zivce

Link to comment
Share on other sites

ja imam onog tovara iz Shreka....

^^^ A ja tovara iz Vini Pooha... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

cistu i jedinu hrvatsku sahovnicu i krunicu :fucka:

i u svakom autu kojeg sam vozio u svom vlasnistvu od prvog dana ista kombinacija :hey:

bas sam zadrt :zubo:

Link to comment
Share on other sites

bemti al ste svasta zakeljili gore :D

meni smeta, em sam prevelik em je twile mali :D

na retrovizoru nista; na lijevom ventilacijoskom ambi pur...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.