Jump to content

Imate li privjesak na unutarnjem retrovizoru?


logan

  

163 members have voted

  1. 1. Imate li privjesak

    • da
      77
    • ne
      80


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DraganST

    4

  • kljaka

    4

  • Smuchac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto nemogu vidit Tomin Signature?

 

Evo kako mi to prikazuje. Zašto?

 

post-14075-0-68869300-1415625225_thumb.j

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

na retrovizoru ništa ali je drvena krunica iz jeruzalema na mjenjaču bila je na cliu i sad je na laguni.

Edited by odlicno
Link to comment
Share on other sites

Prva duda moga sina i borić u rockerskom stilu (sa nekim plamenovima i kaj ti ja znam...)

Link to comment
Share on other sites

Meni na retrovizoru visi medvjedić od bivše... ali obzirom da je od bivše, napravil sam mu omču od špage i stavil oko vrata i sad tak visi... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

šnitu pršuta, tak da malo gricnem kad ogladnim :rotfl:

 

šalim se, do sada sam imao:

- male drvene klompe sa trakom u boji državne zastave

- malu rukotvorinu od kćeri bivšeg vlasnika vozila (bilo mi je žao maknuti ju)

- sada nemam niš ali tražim nekaj zgodnog i malog

Link to comment
Share on other sites

ja imam malu bocicu drvenu koja u sebi drzi miris za auto, koji mi je jednom kapnuo i sjebao onu gumenu povrsinu na centralnoj konzoli :( al bocica je jos tamo ali prazna :D

Link to comment
Share on other sites

Nista. Samo ometa i zvecka bezveze. Miris drzim pored rucne na mjestu za casu kod zadnjih putnika.

Link to comment
Share on other sites

Ima miris(onaj drveni) i zastavicu najjaceg kluba u ovom dijelu europe!

Link to comment
Share on other sites

Ko me smeta ako mu sta pleše oko retrovizora ima kupit miris u obliku suze. Zakači se oko nosača retrovizora i uopće se ne vidi da je tu.

Link to comment
Share on other sites

Zastavicu MUPa [emoji23]

Ma zajebavam se, smeta mi ako se nekaj ziba oko retrovizora.

Link to comment
Share on other sites

Ima miris(onaj drveni) i zastavicu najjaceg kluba u ovom dijelu europe!

 

Vidim da si u Zagrebu... pa jel nemaš problema sa zastavicom najjačeg kluba?  :D

Link to comment
Share on other sites

Ja stavim iskorišten kondom (uvijek pun, najpraktičnije mjesto iza upotrebe) .

Link to comment
Share on other sites

Ja cu ovih dana ugraditi dodatni unutarnji retrovizor jer ovaj je prepun buduci zivim u takvom kvartu jednostavno je must have pride boksacke rukavice natural velicine jer one male su totalno out, nadalje buduci nitko ama bas nitko ne daje zmigavac kad izlazi iz kruznog, svjetla na semaforu nitko ne raspoznaje jer je vecina od gmo hrane izgubila sposobost, zivot je kocka pa imam i one dvije kockice, frend inspektor veli oces zastavicu jel su imali inventuru, reko kako ne, nece skodit cak sam i jedno vrijeme imao kalendaric od istog tog prijatelja al sam ga skinuo jer nema smisla da se nisam maknuo od 2011-e vec jedno 4 godine. Buduci pusim i kao svak normalan imam svog svercera koji mi svake godine za novu godinu pokloni lojalti kard pichku snova raskerecenu na dimenziji malog kalendarica s pripadajucom gumicom pogodite za sto?! ZA RETROVIZOR i tako buduci dugo pusim tih komada se nakupilo. Mirisne borice od kurchevih osiguranja od auto odgovornosti isto tako jedna vrsta lojalti spike ima preko svake moguce mjere oces stranih oces nasih osiguranja (ako to jos postoji) i naravno da ne zaboravim antiradar CD od žaka kojeg sam dobio uz vecernji list!

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.