Jump to content

Imate li privjesak na unutarnjem retrovizoru?


logan

  

163 members have voted

  1. 1. Imate li privjesak

    • da
      77
    • ne
      80


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DraganST

    4

  • kljaka

    4

  • Smuchac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

imam mačka Silvestra i krunicu koju mi je frend poklonio dok sam ležao u bolnici, nevjerujem u Boga baš pretjerano, al neka sentimentalna vrijednost me veže uz to.

i da, ja se polako uvijek vozim tak da mi ne smeta niš oko retrovizora, divljaci jedni

Link to comment
Share on other sites

Ništa - a i mnogo me nerviraju ti visuljci...

Čak i jelkicu sa mirisom stavim negde gde se ne vidi....

Link to comment
Share on other sites

Nista mi nikada nije visilo sa retrovizora, a i nece...radije nebi objasnjavao sta mislim o tome. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Meni visi neki šaljivi borić/miris u obliku svemirca.

To mi je stara kupila kad sam tek kupio svoj prvi auto i neka tamo bude, veseli me :)

Link to comment
Share on other sites

Do nekidan je i kod mene bilo jedno velko NIŠTA, a sad sam dobila simpatičnog "malog" mrava od mame pa se on klatara po retrovizoru :D

Link to comment
Share on other sites

Nije retrovizor u pitanju ipak na moju naljepnicu i moju visinu da još nekaj okaćim na retrovizor moral bi s neke podmornice maznut periskop da vidim kud vozim,al eto na ovćari sam kupil drveni križić i to sam smotal oko mjenjaća,iako bog i ja se srećemo samo na ulazu i izlasku iz makarske :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Mali plisani automobil sa 6 osovina :cool: Do neki dan drug Tito ali je izblijedio od sunca :??:

Link to comment
Share on other sites

imam krunicu koja je zamotana na polugu retrovizora tako da ne klapara i ne smeta!

Link to comment
Share on other sites

shake it ili kak li vec se zove ono u drvenoj kistrici, bilo mirisa od renault salona, od bivse firme i to jako dugo i relativno je fino mirisao, ali kad su me torpedirali i on je izletio iz auta :D uglavom sada samo shake, ne smeta me, nek se klatari, to mu i je svrha, vjerske simbole u autu nemam, ali da netko pokloni ajd stavio bi nisam bas bezboznik :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

španjolsku pezetu na vrpci... zašto? zato što je šuplja i visi. prije je bio grb west hama:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

nervira me sve kaj se klatari - cak i miris za auto uvijek vjesam na rukohvat iza zadnjih lijevih vrata samo da ga nevidim (a fino mirisi ;)

Link to comment
Share on other sites

imam malu plisanu patkicu.. :zubo: ali ne na retrovizoru, nego sam ju stavio da mi visi s pretinca ispred suvozaca.. :zubo: a pokraj sata na konzoli mi je taz.. :cool: inace mi malo smeta kad nes visi s retrovizora..

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kod mene kuglica koju je frendica ukrala sa bora, kad smo bili u mcDonaldsu :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Shake s mirisom mora (totalno glup miris jer mirise na sve, samo ne na more), kupila cura pa ga morao objesit. Prazan je vec nekoliko mjeseci al mi ga se ne da skinut. Vjerojatno ce visit dok ne dobijem novi ili dok ne otpadne retrovizor...

Link to comment
Share on other sites

Moja cura nema što nema, još malo pa bi mogla i veš počet sušit na unutarnjem retrovizoru :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

crvena voodoo lutkica s oklagijom il kak se to vec kaze :) valjkom za tijesto?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije imao male Conversice, onda sam vidio rezultate ove ankete i napokon pomislio "gle, pa ja to ne moram imat na retrovizoru, nemaju svi nešto" i onda sam ih maknuo. A uvijek su mi smetale u desnom zavoju :nezna:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.