Jump to content

Imate li privjesak na unutarnjem retrovizoru?


logan

  

163 members have voted

  1. 1. Imate li privjesak

    • da
      77
    • ne
      80


Recommended Posts

meni smetaju viseće naprave na retrovizoru...ali zato imam OMV miris na žmigavcima i portabilnu veliku pepeljaru zabodenu u ventilaciju!!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DraganST

    4

  • kljaka

    4

  • Smuchac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mali plišani mačor Silvester. Tek toliko da se zna čiji je auto... :cool:

Link to comment
Share on other sites

ja silvestra imam istetovirano na ledima,eto cisto da se zna ciji je :zubo::rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

cistu i jedinu hrvatsku sahovnicu i krunicu :fucka:

prijateljica mi prije cca 6 godina davala krunicu da si objesim na unutarnji retrovizor ... ja odbio i 1 h kasnije imao frontalni sudar ... vjerujte mi da sam se zamislio nakon toga ...

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je prazno, na svim autima. Smeta mi

Link to comment
Share on other sites

logane zaboravio si najpopularniji rekvizit na retrovizoru u dalmaciji - grb 4. gardijske :Dosim njega nisam nikad nista drzao na retrovizoru a on je vrlo brzo isao dole jer je bio prevelik za R5, ali za novu bi vec mogao razmislit hehehe

Vidi ti Maria... vozi bemburu sa grbom 4. gardijske na retrovizoru... odatle je i moj potpis u profilu... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Meni ništa ne visi, živciraju me te ljujajuće viseće stvari ispod retrovizora.

Link to comment
Share on other sites

Meni ništa ne visi, živciraju me te ljujajuće viseće stvari ispod retrovizora.

Ni meni ne visi ( na retrovizoru )

Ma nije moguće da nitko nema obješen CD :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Meni je visio CD u Yugu kad je malo tko imao HU s CD-om uopće u autu. Straga sam nakeljio natpis Cherokee s Jeep-a a svirao je Blaupunktov kasetaš iz Škode 135 šta je stari nekad vozio... :D Koja idila... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

e da imam i ono drveno, mirisno govno

smrdi u 3 pm

Link to comment
Share on other sites

prijateljica mi prije cca 6 godina davala krunicu da si objesim na unutarnji retrovizor ... ja odbio i 1 h kasnije imao frontalni sudar ... vjerujte mi da sam se zamislio nakon toga ...

ja sam nakon prometne konto to maknut ali jos nisam, :)

mislim da me puno puta pomazila,u berlingu je naravno nije bilo :)

Link to comment
Share on other sites

Na retrovizoru nemam ništa, a na prošlom autu sam znao imat shake miris. U Cliu se još osjeća miris novog auta, pa mi je šteta kvarit to mirisnim borićima, bočicama...

A što se tiče krunice, ja imam jednu malu koju držim u pepeljari zajedno sa medaljončićem Gospe Trsatske...

Link to comment
Share on other sites

krunicu. frend donio iz francuske pa reko mora onda biti u francuzu.

Link to comment
Share on other sites

NIšta.. Jedno vrijeme je bila vještica, pa onda smajlić nekakav spužvasti... Ali me to živcira i ružno mi je... :D Jedino imam onaj omv miris (thx Brko :p ) na mjenjaču i mislim da bude tu i ostao.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Uz malog plišanog peseka,imam i metalni privjesak FC Bayern-a,kao dugogodišni navijač! :hopla:

Link to comment
Share on other sites

Imam jedan čelični RENAULT privjesak koji tako moćno i jako izgleda i na njemu straga ima izbočena slova neke firme iz Francuske,usudio bih se reći da je kao neki "ofišl" materijal. S njim visi RKH kemijska.

Link to comment
Share on other sites

U mojem autu visi iskaznica od Renault kluba,samo sto vise nije zuta,sunce ju je dokrajcilo...

Probusio sam ju sa borerom i objesio na crnu tanku spagicu napola iza retrovizora tak da uopce ne smeta u voznji...

Link to comment
Share on other sites

Nista! Nije to vjesalica da na to kacim stvari! Jos ce ovi sto voze Cetvorku reci da kace torbice svojih suputnica na mjenjac... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

pa jednom davno kad sam imao četvorku, pokupio neku babu iz sela, a ona stavila torbu na moj mjenjač i još kaže " vidi zgodne kuke za obisit nešto" :mad:

Link to comment
Share on other sites

pa jednom davno kad sam imao četvorku, pokupio neku babu iz sela, a ona stavila torbu na moj mjenjač i još kaže " vidi zgodne kuke za obisit nešto" :mad:

ti nisi ni prvi, ni zadnji od kog sam to čuo.... 57.gif57.gif57.gif57.gif57.gif

Link to comment
Share on other sites

nista, niti nikad nist ne bude... iritita me sve kaj se njise na retrovizoru ili bilo di na autu, ima da sve bude fiksirano i tocka :zubo:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.