Jump to content

Imate li privjesak na unutarnjem retrovizoru?


logan

  

163 members have voted

  1. 1. Imate li privjesak

    • da
      77
    • ne
      80


Recommended Posts

Nemam ništa okačeno o retrovizor, ne odlažem ništa ni na prednju armaturu ni na policu ispod stražnjeg stakla, nemam nikakve naljepnice (osim one obavezne od tehničkog) ni na jednom staklu. Sve to samo smeta i ometa, može biti i opasno u slučaju nesreće (na žalost imam iskustva u tome), pokriva otvore za ventilaciju (sprijeda), ili zvučnike straga i t.d.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DraganST

    4

  • kljaka

    4

  • Smuchac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

moram priznati i ja sam odmah poskidao sve naljepnice sa stakla kad sam ga kupio ono Renault  Elf i slično....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Prvo sam skinuo neke gluposti što je prethodni vlasnik okačio o unutrašnji retrovizor i tamo, u mojim kolima, nikada neće biti ništa osim slobodnog vazduha!  Posle nekog vremena sma očistio ostatke lepka na staklu pored unutrašnjeg retrovizora od onih držača elektronskih vinjeta. Nalepnicu Elf na zadnjem staklu sam ostavio jer je to nešto sa čim auto izlazi iz proizvodnje, znači original.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Krunica koju san nosija u gardi i jedan žuti smajlić(miris) šta mije mali naša na podu parkirališta jer ga je netko bacija šta više ne miriše..mali zna da volin žutu boju pa miga je zato donija...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Krunicu kao znak osobnog mira i vjere, kao cuvara za sretan dolazak od tocke A do tocke B. Pored krunice volim imati mirisni boric. Volim miris u autu "new car" i black classic.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Malu žutu vrećicu s lavandom koju sam jednom prilikom dobio kod Štarkelja.
Sad me ovo sjetilo da ju skinem jer odavno je bez mirisa.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.