Jump to content

Korištenje Dialogys-a


Smuchac

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smuchac

    32

  • DraganST

    30

  • frenchkey

    11

  • Brumen

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dijelovi se zovu "Dialogys DVD-1 3.90RUS" tj imaju nastavak "RUS" na krajevima imena fajlova. Znači li to da je ćirilica u igri? Da ne pržim i za*ebavam se đaba... :aua:

Link to comment
Share on other sites

Ionako mi izbacuje neke errore kad raspakujem pa sam sve vec obrisao... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ko se malko vise kuzi u softache:

  • Downloadati Virtual Box
  • Po zelji instalirati Windowse koji ti trebaju

P.S. ja imam Linux kao host...isplati se, windoze konacno rade stabilno :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

nakon prelaska na windowse 7, neće mi se instalirati dyalogis, grrr.

stavi compatibility na xp sp2

meni radi na 7 ultimate

Link to comment
Share on other sites

na compatibility modu uspijem instalirati cd0, ali ostale NE. I to tek na CM za windows 98

Link to comment
Share on other sites

i koji nakraju skinut 3.82??

jel ima unutra sheme instalacije i to? za naprimjer cukicu??

ne...za to imam drugi dvd od 5gb

ja sam kazem na ultimate 7 instalirao...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ovaj topic se nebi smio zvati "kako koristiti dialogys" već kako se "jebati s instalacijom dialogysa" mad_6.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da malo osvježim temu. Odnedavno sam vlasnik Renaulta pa me zanima Dialogys. Koja je zadnja verzija koja vam fino radi?

 

Kako da to instaliram? Samo da skinem s torrenta? Dal trebaju šifre kakve? Dali se Dialogys može kupit pa se onda sam update-a?

 

 

 

Hvala ekipa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da li je iko odavde proba kupit dialogys ili ću ja u petak bit prvi koji je proba, jer ionako je 10 funti pa ako i bude mačak u vrići neš ti 100 kuna........

 

cenzura

Link to comment
Share on other sites

Da li je iko odavde proba kupit dialogys ili ću ja u petak bit prvi koji je proba, jer ionako je 10 funti pa ako i bude mačak u vrići neš ti 100 kuna........

 

cenzura

 

Ajde vidi šta je s tim.

 

Mene je moja verzija počela zezati nakon ponovne instalacije. Sad više nemam RK i TN dijelove dialogisa

Link to comment
Share on other sites

Ima ih nekoliko koji prodaju dialogys i na njuškalu.Neki su iz Splita.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga uredno skinuo, ali ne kontam kako naci taj model koji ja vozim, sve neke sifre i ne kontam kako desfrirati...

Link to comment
Share on other sites

Da, nije baš jednostavno napravljeno, da bi dobio 100% podatke za svoj auto moraš unijeti sve. Jedan dio se nalazi na naljepnici na B-stupu, a recimo serijski broj motora i getribe jedino s pločica na njima.

@petak, skoro je nemoguće dva puta instalirati, trebalo bi maknuti sve od prijašne instalacije.

Link to comment
Share on other sites

Da, nije baš jednostavno napravljeno, da bi dobio 100% podatke za svoj auto moraš unijeti sve. Jedan dio se nalazi na naljepnici na B-stupu, a recimo serijski broj motora i getribe jedino s pločica na njima.

@petak, skoro je nemoguće dva puta instalirati, trebalo bi maknuti sve od prijašne instalacije.

Jesan!

 

Čistio sam kompjuter tako da je sve išlo doli i nanovo instaliranje.

Ali D nije instalirao kako treba. Dok je instalacija išla sve je bilo uredu, ali kad ga upalim i idem tražiti RK i TN samo kaže da "datoteke nisu dostupne"  ili takvu nekakvu poruku

Link to comment
Share on other sites

Probaj ući u admin screen (gore lijevo) i vidi postavke jezika, pretpostavljam da imaš Hr verziju. Probaj promijeniti jezik u engleski i valutu u funte. Imam eng. verziju i kad prebacim na hr jezik i na kn vidim samo katalog dijelova, nemam pristupa drugoj dokumentaciji.

Link to comment
Share on other sites

Hvala mafro!

 

Prebacio na eng jezik i sad imam sve.

:dada:

Meni se čini da je prije radilo i bez toga ali nema veze. Glavno da frcera.

:serv:

Link to comment
Share on other sites

:dobroje: , bitno da radi. MIslim da ima neka kombinacija s preimenovanjem nekih fajlova u programu i promjenom jezika, ali ne zamaram se s tim dok funkcionira.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.