Jump to content

Druga Marka Vozila


jure

  

179 members have voted

  1. 1. Da li bi Kupili Vozilo Nekog Drugog Proizvođaća Kada bi Imali Dovoljno Novca?

    • Da
    • Ne
    • Ne Znam
    • Nikad Neću Imati Dovoljno Love da Mogu Birati
    • Nema Rasprave - Renault for Life


Recommended Posts

Alfa Romeo Giulietta, Lancia Delta, Volvo C30, Audi A3 Sportback, Saab 9-3, Volvo S60, Subaru Legacy,...

Eto, da se upadne u lovu, jedan od njih bi pao! dobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

Ovisno o namjeni Audi S8 (obiteljski, za duža putovanja), Mitsubishi Lancer evo x (tati za na plac i zaje*anciju na semaforima), Nissan navara/pathfinder (za zaje*anciju po terenu), nekakav restaurirani muscle car: Cuda, Mustang, Camaro (za pokazivanje) .....ali samo u slučaju bezobrazno velikog dobitka na lotu...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ovu zadnju opciju iz ankete, nekako mi se pod kozu uvukao taj nas Renault

Link to comment
Share on other sites

Jure, tebi dosadno pa j**es posten narod? :)

a zejebana li coekaaaa....

Link to comment
Share on other sites

Malo je uspavana atmosfera pa mozda jedna ovakva tema potakne zustriju raspravu. Moram priznati da su dosadasnji, iako mali, rezulatati glasanja prilicno ocekivani.

Zasad ispada da svi vozimo Renaulte zato sto moramo, a ne zato sto bi htjeli. :)

Link to comment
Share on other sites

Mucki provokatoru....

E neces razbojnice!!!

:)

a kojeg ti renola vozis?

I koji bi auto htio vozi kad budes veliki?

Link to comment
Share on other sites

Trenutno ne vozim nijedan (citaj GTT-u motor vani) zato sto mogu sebi dopustiti luksuz i voziti BMW star 21 godinu. :)

Kada bi imao lovu koja nije dobivena na lotu vec neku pristojnu cifru koju mogu zaraditi postenim radom onda bi to bio do dvije godine star W211 E320 CDI sa nekom pristojnom opremom. Ipak mi je ta konzervativna E-klasa malo bolja od Vel Satisa. :bigl:

Kada bi kupovao novo auto (kredit jer nemam dovoljno kesovine) u nekim normalnim financijskim granicama za trenutno HR stanje onda bi to bila Mazda 6 sa srednjim diesel motorom i srednjom opremom.

Dalje nisam ni razmisljao posto trenutno nemam ni 10% cifre za kupnju ijedne opcije.

Link to comment
Share on other sites

kad bih imao deblji novcanik odmah bi isao naci neki E46 M3 CSL :) to mi je jedan od drazih auti :)

plus, zelja mi je i Lotus Omega (kaj god vi sad rekli, al meni je taj auto cista brutala :zubo: ), a za svaki dan bi si vozio neki audi (recimo RS6 avant :) ) , ali bi morao i jedan Renault uz to , tipa R26R, clio V6 ili tako nesto :)

Link to comment
Share on other sites

Ajde, ti jedan, da se uvatin za tvoju udicu i otvorim dušu.

Ako bi ima, ono, neizmjerno puno novaca, jedina opcija, kraj Renaulta, bi bila Volvo V70 sa T6 ili D5 motorom, oprema naravno bolesnoća! Novi da se razumijemo

Ili, opet nazad na Renault, Espace IV ganjc novi.

Ustvari jedina opcija kraj Renaulta bi bija Volvo V70, drugo me previše ne privlači, ne učini mi onaj žgrljnjc u želucu.

Ko kad se zajubiš preko ušiju a ono u gačama stoji ki suk! :bigl:

Kraj toga bi bila jedna garaža starih Rova (prije 1990) od 4CV, R4, R4F4, R8, R5 Alpina Turbo i A110......mislin da bi to bilo to!

A kako neman za ovakva iživljavanja vozin lagunu karavan sa socijalnim motoromiz 2001 god i jednu prastaru ofucanu R5-icu

Link to comment
Share on other sites

Znaći jure avangard oprema te vuće ha?

Ja mislim da je većina auta precjenjena i da imam neku bijesnu lovu opet bi kupio samo ono što mi treba, a ostatak love uložio u nešto što donosi dobit. Sigurno je ljepo sjesti u neki premium model, ali nakon par mjeseci postane isti kao i svi ostali auti jer se čovjek zasiti i nakraju skuži da je bacio lovu za par mjeseci uživanja. Bolje onda svakih nekoliko mjeseci mjenjati aute, naravno to je za one koji ne razmišljaju normalno.

Link to comment
Share on other sites

Odavno balavim na Alfice tako da ako gledamo realno voleo bih Giuliettu, 2.0jtdm sa 170ks. Bio bih vise nego zadovoljan.

Kada ne bih morao da mislim preterano na potrosnju onda bih verovatno gledao Forester-a 2.0t.

Malo manje realne opcije ali jos uvek ne previse nerealne Megy RS (ali mi nije praktican sa dvoje vrate :lool: ), Audi S3, Seat Leon Cupra...

One nerelane verzije ne bih da pominjem :zubo:

Edited by IsNoGood
Link to comment
Share on other sites

jooooooj da, sad si me podsjetio, alfa 159 karavan, crna :zubo: kako mi je to lijep auto za popizdit

Link to comment
Share on other sites

jooooooj da, sad si me podsjetio, alfa 159 karavan, crna :zubo: kako mi je to lijep auto za popizdit

Bravo! Nisam je zaboravio nego od kada je izasla Giulietta potisla mi je 159 iz maste. Ali stvarno 159 karavan je nesto za cim se okrenem svaki put kada je vidim na putu ili parkingu :hail: :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites

Lancer evolution 9 ili 10..ipak je to veliki obiteljski auto...

Link to comment
Share on other sites

jooooooj da, sad si me podsjetio, alfa 159 karavan, crna :zubo: kako mi je to lijep auto za popizdit

Da. I ja sam je smetnuo s uma ali smatram da je totalni pucanj u prazno (u financijskom smislu) kupiti je novu ukoliko je neces voziti 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Zasad ispada da svi vozimo Renaulte zato sto moramo, a ne zato sto bi htjeli. :)

Da nisam "pogodio" akciju u kojoj sam kupio Clia, najvjerojatnije bi vozio auto po željama mog starog...Das Auto 57.gif ali naravno, namjerno nisam ni išao gledat Das Auto

Renault ima dobar, čak odličan omjer uloženo dobiveno...al da je baš sad to marka auta o kojoj sanjam - nije! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Da. I ja sam je smetnuo s uma ali smatram da je totalni pucanj u prazno (u financijskom smislu) kupiti je novu ukoliko je neces voziti 10 godina.

ma u ovoj temi nema smisla spominjat financije :) to je i cilj, zar ne? :)

Link to comment
Share on other sites

jooooooj da, sad si me podsjetio, alfa 159 karavan, crna :zubo: kako mi je to lijep auto za popizdit

:dobroje:

ima jedna takva s 19tak cola, odlicnim et-om, nesto niza... definitivno tak nekaj, elegacija, agresiva, family... sve u jednom... i da jure, ja bi to vozil barem 10g... opcenito je glupo kupovat novi auto ako ce se prodavat za par godina... pardon, ne glupo nego neracionalno i neprikladno za prosjecnog gradjanina nase ukakane drzave...

Link to comment
Share on other sites

Da sam u trenutku kupnje Meganea III umjesto 170 imao 250 000 kuna, vozio bih Široka TDI DSG s podjednakom opremom, iako nisam neki fan VW-a u načelu (da jesam, vozio bih golfa 1.6 tdi 90 comfortline).

Inače, volio bih jednog dana moći priuštiti neku C klasu s pristojnim dizelašem, automatikom i solidnom opremom. Takav sport bi me danas koštao preko pola milijuna kuna što je daleko iznad domašaja.

Patim na Alfe, ali sam ljubitelj novih auta pa su slabe šanse da ću je kupiti bez jack pota, dok su god precijenjene kao nove, a ne vrijede ništa čim ih se izveze iz salona. Tako da, u trenutku kad sam kupovao RS-a, i da sam imao 210,000 kuna koliko bi koštao Mito s četverolistnom djetelinom, ne bi ih dao, jer bi dogodine za nju mogao dobiti isto kao za Clia, a još bi je teže prodao :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nije mi glas prosao prvi put, zato sam to sad popravio, ja sam zadrti renaultovac, al kad smo vec nerealni onda jedna 911 bi bila izbor auta za uzivanje, i naravno kamara renaulta da ih sad ne nabrajam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.