Jump to content

Druga Marka Vozila


jure

  

179 members have voted

  1. 1. Da li bi Kupili Vozilo Nekog Drugog Proizvođaća Kada bi Imali Dovoljno Novca?

    • Da
    • Ne
    • Ne Znam
    • Nikad Neću Imati Dovoljno Love da Mogu Birati
    • Nema Rasprave - Renault for Life


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Povratak na Renault, nadam se da će u doglednoj budućnosti biti mogućnosti za Megane IV RS, ili III RS dosta očuvan i s malo km. A da dobijem na lotu, birao bih vjerojatno između Lexusa LC/Infinitija Q60/Jaguara F-Type/Aston Martina Vantage...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa eto,  ugrubo, gledao sam i Škodu Yeti, c4 picasso, sad bi išo i na najnoviji Grande scenic...ideja i želja imam...problem je u nečem drugom al nikak skužit u čemu...

Link to comment
Share on other sites

Od Renaulta mi se sviđa više auta samo nisam siguran da li ih želim imati iako su mi dostupni:

M4 grandtour dci edc

Scenic4 dci edc

Novi Captur dci edc

Kada bi imao extra viška novaca za auto bio bi to očuvani malo voženi i garažirani Renault Avantime V6 naravno!

 

Ono što bi htio imati, a da nije Renault i realno to mogu imati je Hyundai tuscon 1.7 crdi dtc7 u ful opremi..

 

Ono što bi jako htio imati ali mi baš cijenom ne ulazi u okvir je novi Volvo V60! Ljepši karavan nisam u životu vidio

 

 

 

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

Škoda yeti ti je jako zgodan auto. Ali pripazi da je skroz ok, jer ja sam nabasao na izvozenu.. dijelovi nisu jeftini.
To je zaoravo skraceni vw tiguan..
Zvjercica od auta.

Link to comment
Share on other sites

Honda accord, Volvo s90 i Mercedes C ili E klasa. Uz Renaulta jedino te tri marke dolaze u obzir. 
A kad bi se imalo vise love - sebi za gust bih uzeo ili de tomasa panteru iz 1972. koja je ovako malo dorađena: 

http://www.pim.net/BlueBomber432008.html

raspitao sam se i za cijenu i uvozne troskove. osnovna cijena je 100.000 USD (aktualna), a troskovi uvoznog postupka su oko 370.000,00 kn. Ugrubo milijun i sto tisuca ukupno.

ili rimac c2

Link to comment
Share on other sites

Kad bi bilo ŠBBKBB, Jay Leno bi mi se mogao spojiti na kisik. A ovako ostaje bolje ni ne razmišljat. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.