Jump to content

Druga Marka Vozila


jure

  

179 members have voted

  1. 1. Da li bi Kupili Vozilo Nekog Drugog Proizvođaća Kada bi Imali Dovoljno Novca?

    • Da
    • Ne
    • Ne Znam
    • Nikad Neću Imati Dovoljno Love da Mogu Birati
    • Nema Rasprave - Renault for Life


Recommended Posts

Pa cinjenica je da su Renaulti jedni od jeftinijih vozila kao novi, a pogotovo kao polovnjaci. Jedino svakom Citroenu i velikim Volvo-ima pada cijena vise nego Renaultu.

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da bi i najveći ljubitelj Renaulta, da se nađe u situaciji da bez problema može iskeširat 80, 90 ili 100+ kila Eura, uzeo nešto iz Renaulta. Iz jednostavnog razloga što Renault nema što ponudit u toj klasi. I ne vidim ništa loše u tome, niti u Renaultu niti u takvom kupcu.

Renault pogađa najveći postotak tržišne kupovne moći, proizvodeći automobile sa dobrim odnosom uloženo/dobiveno i nema se čega sramiti, dapače.

Iz svega ovoga, puno bi mi bila zanimljivija anketa koja ispituje vozače Renaulta da li bi opet kupili Renault u slučaju da kupuju auto u iznosi od 100 do 200 tisuća kn.

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da bi i najveći ljubitelj Renaulta, da se nađe u situaciji da bez problema može iskeširat 80, 90 ili 100+ kila Eura, uzeo nešto iz Renaulta. Iz jednostavnog razloga što Renault nema što ponudit u toj klasi. I ne vidim ništa loše u tome, niti u Renaultu niti u takvom kupcu.

Renault pogađa najveći postotak tržišne kupovne moći, proizvodeći automobile sa dobrim odnosom uloženo/dobiveno i nema se čega sramiti, dapače.

Iz svega ovoga, puno bi mi bila zanimljivija anketa koja ispituje vozače Renaulta da li bi opet kupili Renault u slučaju da kupuju auto u iznosi od 100 do 200 tisuća kn.

kak nema - kupiš 8 clia ili 3 lagune

Link to comment
Share on other sites

Kak, kaj onda s ovim? Piše autor videa na Youtubu "this renault Laguna is more expensive than a buggatti[...]"

No, ne želim da mislite da branim Renault, ja sam samo zbunjen.

Edited by 3Nex
Link to comment
Share on other sites

To je koncept...pa je i cijenu/vrijednost takvog nečeg besmisleno uopće i navoditi. Danas postoji Laguna coupe serijski model, proizašao iz tog koncepta...možeš ju kupiti za 190000-300000 kuna. Ako baš žarko želiš znati koji je u HR trenutno najskuplji novi Renault - odi na stranice RNH i listaj kataloge Lagune coupe, Grand Scenica, Latitudea ili tako nekih auta...pa nađi najveću cifru...i eto, to bi bilo kao "najbolje" što se može kupiti.

Za kupnju novog auta cijene 140-150 tisuća kuna bi meni Renault definitivno bio prva stanica za obići, može se svašta naći za te novce. Isto tako, da je u džepu 300000+ kuna..zaobišao bih Renault prodajne salone. Za te novce mi nemaju šta ponuditi...

Link to comment
Share on other sites

Ja bi trenutno izbjegao sve Renault modele bilo da se radi o 75k kuna ili o 275k kuna. Jednostavno mi nisu lijepi. Ne bih imao srca povoljno kupiti auto i onda svaki dan nesretan sjesti u njega znajuci da mi je gadan.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi trenutno izbjegao sve Renault modele bilo da se radi o 75k kuna ili o 275k kuna. Jednostavno mi nisu lijepi. Ne bih imao srca povoljno kupiti auto i onda svaki dan nesretan sjesti u njega znajuci da mi je gadan.

Tako ja sjedam u Astru svaki dan :tup: Što misliš, zašto sam kupio Megane? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja bi trenutno izbjegao sve Renault modele bilo da se radi o 75k kuna ili o 275k kuna. Jednostavno mi nisu lijepi. Ne bih imao srca povoljno kupiti auto i onda svaki dan nesretan sjesti u njega znajuci da mi je gadan.

Meni trenutno od cijele game jedino Megane III coupe i Laguna coupe "igraju" što se dizajna tiče. Stvar ukusa...nekome su aktualni Clio, Laguna (limo) ili Twingo predivni...a ja sam u najmanju ruku ravnodušan. U slučaju Twinga čak i zgrožen...

Tako ja sjedam u Astru svaki dan :tup: Što misliš, zašto sam kupio Megane? :zubo:

Istina, Astra G je jako dosadan auto...ali ne vjerujem da ćeš se previše veseliti ni ulasku u Megane 1 haha...možda je bio oku ugodan auto davne 1996. godine...danas nažalost i nije neki ljepotan.

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Da iman love a neman al recimo da iman novi twile za po gradu i van grada a onako za gušt vikendom volim starija auta recimo renault 25 bacarra ili nekog iz linije turbaka :tup:

Link to comment
Share on other sites

Da je Koleos na što ličio ne bi danas vozio CRV. A taj CRV je opet garažu iz Renaulta prebacio na "šareni" Japan...

Ali R19 Chamade mi je i dan danas u srcu... Bila je to nekad ljubav na prvi pogled! A na TV je išla reklama gle je Chamade izletao iz bazena. (jubito:

Renault Renault 19 Chamade 1989,1990)

1992. su upravo ova dva bila u garaži - 19 Chamade TDE od starog i moj R21 1.7 TSE (5v)... dobroje.gif

Edited by Statler
Link to comment
Share on other sites

Trenutno bi kupio Mazdu 3 185GTA da imam 30k eura. I naravno jednog Safranea po mogucnosti 2.9 benzinca da mu masakrira kucni budget bez nekog posebnog razloga.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Istina, Astra G je jako dosadan auto...ali ne vjerujem da ćeš se previše veseliti ni ulasku u Megane 1 haha...možda je bio oku ugodan auto davne 1996. godine...danas nažalost i nije neki ljepotan.

Vjeruj, meni je 100 puta ljepši osječaj sjesti i voziti Megane... Astra je kupljena samo zbog pouzdanosti i jeftinog održavanja - i evo, u 28000 km nisam imao nikakvih problema, samo dva redovna servisa i neke sitnice. A auto ima 220000 sada

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Trenutno bi kupio Mazdu 3 185GTA da imam 30k eura. I naravno jednog Safranea po mogucnosti 2.9 benzinca da mu masakrira kucni budget bez nekog posebnog razloga.

Uzmi Safrane-a 2.5 i budzet ti ostaje u komadu, iz prve ruke.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Od rabljenih auta prvi kojeg se odmah sjetim je BMW E38,a kad bi dobio na lotu ha ha onda audi RS6 Avant ili S8

Link to comment
Share on other sites

Nije problem u Renaultu nego u njegovoj podršci, nitko nema CLIP i oni koji ga imaju neznaju se s njima služit iako je moćan alat i miljama daleko od nekih drugi marki. Majstori također se slabo razumiju i teško je naći majstora picajzlu za Renaulta i to je jedini faktor koji bi me otjerao od RN. Što se tiče dizajna i udobnosti i odnosa uloženo/dobiveno RN je i dalje nbr. 1.

Link to comment
Share on other sites

Meni bi ovo bilo najidealnije po svim stavkama, ali Mustang mi je ono nešto, što bih baš iz gušta, ja sam i konjica grgljalica :D

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BMW 330d e90 karavan sa šaltgetribom i paketom , obavezno bar 2 godine star , da mu se cijena dovede u neke realne okvire.

Jer i da imam pare ,njemačke premiume ne bi nikad uzimao nove , jer svojom cijenom a posebno cijenom dodatne opreme liče mi na ono-deranje papaka,

 

A 330d bi bio idealan daily drive , jer je relativno praktičan , dovolljno snažan , a opet za snagu ekonomičan a uz to ima više od 4 clindra i kardan (RWD rules :D )

Link to comment
Share on other sites

1967 Mustang Shelby GT500E Elanor to ako bi stvarno ima bezobrazne pare, to auto mi je evergreen s godina sve lijepsi ,, kad bi mi neko nudia novi pagani huayra , bugatti ili shelyb ope bi uzea shelby , san snova od malena (nestali u 60 s :D )

A ovako dobrom lovom RS6 otvoreni naravno( bez blokade) koji puni preko celera, bi bia vise nego dovoljan

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.