Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Ivo prodaje Trophy...??? Vidio sam oglase za Tuono i X5...ali nisam zna i da Megane ide?? E tom autu se ne moze naći nijedan minus...koliko god se trudio. Samo...mislim da ce mu izaći van budzeta.

 

Znam, čuo sam se s njim, njegov bi recimo uzeo, makar je na 340 konja, i ima auspuh i intercooler drugi, tu se nebih dvoumio, ali mi je fakat van budžeta.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

:* ^ I am with stupid ...

@matayaAR

Edited by eto tako
Link to comment
Share on other sites

covjek koji izade na stazu s autom kojeg voli ce ga nakon nje temeljito pregledati svaki put, srediti sta treba i pripremiti za svakodnevnu voznju nakon toga...i tako u krug svaki put nakon staze...

 

rekao bi da su takvi auti (od pravih znanaca) bolji nego npr od tatinih sincica koji dobe M3 za 18ti rodendan i onda ga tare na hladno po cestama, driftaju bzvz i slicno...

 

naravno ovo ne vrijedi ako je ovo auto od novinara, jer se oni osobno ne brinu o njemu, nego kozna ko i kako...

Link to comment
Share on other sites

Ja samo ne vidim gde su problemi s izlaskom na pistu,

Vise se auto ubije po nasim bajnim cestama sto se ovjesa tice a turbo s voznjom na hladno, ili gasenje odma nakon duze voznje

Link to comment
Share on other sites

Vidim svi bi vi kupili takvog auta, a kad bi se nesto strgalo,vjerovatno nitko nebih vikao to je zato jer je bio vozen po ringu ili slicno, jeaa rajt

Mislim mozemo si soliti pamet koliko hocemo, ali tako je kako je.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Vidim svi bi vi kupili takvog auta, a kad bi se nesto strgalo,vjerovatno nitko nebih vikao to je zato jer je bio vozen po ringu ili slicno, jeaa rajt

Mislim mozemo si soliti pamet koliko hocemo, ali tako je kako je.

 

a sta mislis jesu oni koji nisu vozeni na stazi bas nikad ganjani tipa na hladno?

slazem se za chip i ja bih bjezao od takvoga, ali nikad neznas sta kupujes kad kupujes polovno. Pogotovo kod takve vrste vozila koja se ganjaju. Nazalost mislim da se svi ganjaju, a sad dali se svi paze pri tome nevjerujem. a i kad ti nesto rikne onda je kasno. zato bi vec trebao gledati aute sa sto manje km i po mogucnosti od nekih ozbiljnijih i malo starijih osoba a ne klinaca jer ti takve panje ko ludi. Ajd sto ih ganjaju, ali ganjaju ih svakako. Cak mislim da neki koji idu na stazu da su to vozaci koji znaju vozit i koji znaju auto dobro pripremit. A opet kazem tesko je reci. No gledaj i garanciju i ako mozes uzmi sa produzenim odmah ako se moze jos nadoplatit. Moj savjet.

Link to comment
Share on other sites

To mi je nes najbolje kad za "r" aute tipa M3, meg Rs, focus st i slicnim u oglasu pise "nikad vozen po pisti, i onda se treba zamislit, dal govori istinu i ako govori gde je vozio taj auto kako spada ili mu je sluzio vise manje samo za sminku, a takvi uglavnom dobiju najgori tretman... Isto kao i za motorcikle RR, nikad na pisti... Al zato po pola sata na svakom mettu pucanje iz spuha..

Link to comment
Share on other sites

a sta mislis jesu oni koji nisu vozeni na stazi bas nikad ganjani tipa na hladno?

slazem se za chip i ja bih bjezao od takvoga, ali nikad neznas sta kupujes kad kupujes polovno. Pogotovo kod takve vrste vozila koja se ganjaju. Nazalost mislim da se svi ganjaju, a sad dali se svi paze pri tome nevjerujem. a i kad ti nesto rikne onda je kasno. zato bi vec trebao gledati aute sa sto manje km i po mogucnosti od nekih ozbiljnijih i malo starijih osoba a ne klinaca jer ti takve panje ko ludi. Ajd sto ih ganjaju, ali ganjaju ih svakako. Cak mislim da neki koji idu na stazu da su to vozaci koji znaju vozit i koji znaju auto dobro pripremit. A opet kazem tesko je reci. No gledaj i garanciju i ako mozes uzmi sa produzenim odmah ako se moze jos nadoplatit. Moj savjet.

 

Ovak, ja imam na ponudi jednog sporta, 2010 god, sa 37 000km, dečko ima oko 32 godina i auto većinu vremenu stoji u garaži, samo se nemre odlučiti jer bi ga prodao ili ne, žao mu je prodati ga, ali mu realno ne treba i s njime sam u pregovoru, u međuvremenu gledam i ostale aute, i sve je to tako tako, većina sportova ili su bili testni auti ili su nadrkani, a oni koji nisu, još uvijek se voze,i ja vozim testni auto, i nemogu reći da je taj auto smeće, s njim nisam imao nikakvih velikih problema, a uzeo sam ga prvenstveno jer je imao i produženu garanciju.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Ovak, ja imam na ponudi jednog sporta, 2010 god, sa 37 000km, dečko ima oko 32 godina i auto većinu vremenu stoji u garaži, samo se nemre odlučiti jer bi ga prodao ili ne, žao mu je prodati ga, ali mu realno ne treba i s njime sam u pregovoru, u međuvremenu gledam i ostale aute, i sve je to tako tako, većina sportova ili su bili testni auti ili su nadrkani, a oni koji nisu, još uvijek se voze,i ja vozim testni auto, i nemogu reći da je taj auto smeće, s njim nisam imao nikakvih velikih problema, a uzeo sam ga prvenstveno jer je imao i produženu garanciju.

 

 

Ako se covjek dvoumi vrlo vjerojatno jest da mu je dobar i da bi ti to bila najbolja prilika. Oni koji ga odmah daju i to jos mu spustis dobrano a da se neuvrijede tu nesto nestima. ali ni to nije pravilo naravno...

Link to comment
Share on other sites

Oni koji ga odmah daju i to jos mu spustis dobrano a da se neuvrijede tu nesto nestima. ali ni to nije pravilo naravno...

 

E pa :D sad smo ulovili bit onog prvog sporta :D

Link to comment
Share on other sites

Therrlu, kad citam sta pises cini mi se da nikad ne bi nabrijao auto ? Ili ga vozio na stazi ...

Sto ce ti sport onda ? Sto ne uzmes neki DCI GT ? Sta vozis trenutno ?

Link to comment
Share on other sites

Kupujem si ga radi gušta, ne hebe me potrošnja/servis ništa, imam i za novog, ali iz principa nedam 280k, da smo si jasni.

 

Vozim 1.9 dci, 131ks monaco gp i iskreno, imam doma još jednog megana 3 1.5 dci 5 vrata, koji troši đabalesku i ovaj mi ne treba, pa onda dok imam mogućnosti ću si rađe sporta uzet, a kasnije iovako će biti karavan zanimljiv :D

 

btw. nije upitno to da li ću ja kupiti sporta, nego da li će tko kupiti moj auto  :D  :D

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Therrlu, kad citam sta pises cini mi se da nikad ne bi nabrijao auto ? Ili ga vozio na stazi ...

Sto ce ti sport onda ? Sto ne uzmes neki DCI GT ? Sta vozis trenutno ?

Ni ja ne bi nikad izveo Megane 250/265 na stazu nit bi bilokakav oblik utrke odvozio s tim autom. 99% da ga ne bi odveo ni na remap ili neke dorade vece od promjene felgi. A opet - ne bi uzeo Dci Gt nego bas RS. I isto tako, taj gušt ne bi htio platiti 250000+ kuna nego puuuno manje. Jedina razlika izmedju mene i kolege je ta sto ne bi gledao u detalje di je sve bio vozen auto - dovoljno bi mi bilo da nije testni/novinarski i to je to. Jer...auto koji je bio vožen/gažen od strane 100 ljudi je "dobio po sebi" sigurno...dok 3 puta po 15 krugova brze staze poput Grobnika ne bi trebalo biti nista posebno.

Link to comment
Share on other sites

Pa ka da imam novaca onda bih uvijek kupio novi. Al uvijek sa produzenom garancijom. Princip me nebih jebao uopce ali mislim da je ipak lova u igri vise od principa

Link to comment
Share on other sites

Pa ka da imam novaca onda bih uvijek kupio novi. Al uvijek sa produzenom garancijom. Princip me nebih jebao uopce ali mislim da je ipak lova u igri vise od principa

 

Pa je, 140 vs 280, dupla razlika, a za 3 godine ću ga i ja prodavati za 150, ali toga sam svjestan, ne kupujem vag nego renault.

 

Najlakše je uzeti kredu/leasing i kupiti auto, jel

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Pa ka da imam novaca onda bih uvijek kupio novi. Al uvijek sa produzenom garancijom. Princip me nebih jebao uopce ali mislim da je ipak lova u igri vise od principa

Ovisi Zrmi sto smatras pod "imati novaca" jer nije svejedno željeni auto platiti 260000 kuna ili 130000 kuna.

Ti si kupio novi Clio 197 sa produljenim jamstvom a nisi imao novaca...jer da si imao ne bi bio uzimao kredit. Na tvom mjestu (nemam za Clio 197 a želim ga) ja bi bio uzeo rabljeni za keš. Tako sam ja napravio kad sam htio Clio sport...

Link to comment
Share on other sites

Samo za rabljeni trebas cekati toliko da bi vec otplatio dio ali ja sam uzimao taj i htio sam odmah. Odakle mi kesa toliko tek poceo radit

Link to comment
Share on other sites

Samo za rabljeni trebas cekati toliko da bi vec otplatio dio ali ja sam uzimao taj i htio sam odmah. Odakle mi kesa toliko tek poceo radit

A jbg...onda kupis/vozis ono sto mozes kupiti/voziti. Ne moras odmah prvog dana kad potpises ugovor o radu na neodredjeno otici po nov sportski auto od 170000 kuna. Maloprije si preporucio covjeku da kupi nov auto (ti bi tako napravio) sto uopce ne bi bilo strasno da taj novi ne kosta tocno DVOSTRUKO VIŠE od rabljenog. Ne znam...ili imas placu ko saborski zastupnici ili si izgubio pojam koliko je to novca 140000 kuna. Toliko vise kosta novi od polovnog.

Link to comment
Share on other sites

Prvi i zadnji put novi auto.

 

Polovan, star najmanje 2-3 godine i to je to.

 

 

Leasing nije nužno loša stvar ako imaš firmu pa da ne izvlačiš novac koji možeš reinvestirati i zaraditi više % nego što ti je kamata na leasingu. Nemojte relativizirat stvari.

 

 

Krenuli ste opet u dubioze.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ako lova neigra ulogu onda novi. Tako sam shvatio. Tko zeli takav auto ima para. Da i da dvostruko vise jer nije polovni. I da sa rabljenim nikad neznas. Kazem da mi lova neigra ulogu novi uvjek. Kakve veze koliko kosta kad se ima jel. I ako zelis sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti nemaš percepciju koliko je 280k novaca, i što možeš sve kupiti za tu sumu, ali to je već neka druga priča.

Link to comment
Share on other sites

E sad kad bi rekkao tocno,lagao bih,jer se ne sjecam tocno,ali mislim da je bila oko 27k

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Megane RS ja prodajem. Ako nekog zanima slobodno me kontaktira pa ga pogleda i proba.

Cijena je i više nego povoljna. Razlog? Zato jer se trenutno RS-i ne prodaju. U zadnja tri mjeseca samo zamjene ili svi čekaju da prodaju svoje GTI-e, typ R-ove i kaj ja znam.

Auto je 100% serijala.

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-oglas-11729291

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

Oprostite na duplom postu, ali mi edit nije dopustio.

iznutra takoder ok, provjera auta je da su mu mjenali recaro i tak, uglavnom,nista ne skripu unutra, ne lupa i ostalo.

Tu sad pocinje prica koja mi je bila sumnjiva, ali kazem, moze biti da je auto u super stanju i da je mozda svega par puta bio na grobniku, ali cemu onda je auto dizan na 300ks kod belinica i zasto nema zadnji lonac, uglavnom nasao sam par fotki s grobnika i tu je za mene bio kraj, cijena je bila super i prihvatljiva i ima cudo opreme, ali sve mi je dalje bilo jasno, s tim da zadnji trag servisa promjene ulja nestaje na nekih 41000, auto je pod garancijom do 1/2015.

Auto je maknut iz oglasnika,da li je prodan ili nesto neznam,ali ako se ponovo pojavi,cisto da znate o cemu se radi.

Rezime je da nemres naci jednog jedino normalnog sporta trenutno u hr i to ce mi posjesti zivce, a htio bih ga imati.

 

Ima moj R26 koji je od strane servisa ocjenjen kao: 'ovo je salonsko vozilo koliko je očuvan'. I dalje na prodaji ali svi bi za džabe, a to ne dajem za džabe.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.