Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Renault koji je bio u moru nije za ništa nego za dijelove - a i to je upitno, ne znaš u kakvom je stanju motor i mjenjač dok ne kupiš pa doma rastaviš i vidiš. A tada je već kasno...

 

...i vidim neki poistovjećuju auto koji je bio u jezeru/rijeci/poplavi...i koji je bio u moru..!?!?

Link to comment
Share on other sites

Stavite mobitel u more i u slatku vodu pa ćete vidjet razliku.

Najjednostavniji primjer.

Link to comment
Share on other sites

Stavite mobitel u more i u slatku vodu pa ćete vidjet razliku.

Najjednostavniji primjer.

a ak stavimo recimo xperiu z?  :00009019:

Link to comment
Share on other sites

Isti qrac...s tim mobitelom ni pod tuš ne smiješ (osim ako si kockar il te boli qrac) a kamoli u more. Bratić je voditelj aloalo servisa u St...imao ih je brdo uništenih u moru, hehe. Kaže, tehnički jako loše izveden mob...

Link to comment
Share on other sites

Isti qrac...s tim mobitelom ni pod tuš ne smiješ (osim ako si kockar il te boli qrac)

 

Hmmm, ja sam osobno jednog držao u čaši vode 5 min...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, ja sam osobno jednog držao u čaši vode 5 min...

 

Rekao sam...lutrija. Btw čaša vode i kupanje u moru i nije baš isto. Neki prežive bućkanje...neki ne. Nisam ni ja vjerovao nego mi bratić nedavno pričao...a on ih se bar narastavljao i nagledao.

Link to comment
Share on other sites

i svejedno bih ga ja uzeo za tu lovu(naravno da imam viska :blink: ), a ide i za manje sigurno. da ima ntko tko je blizu auta pa da skoci vidit pravo stanje stvari, kako izgleda auto. tko zna koliko je dugo/duboko bio u moru, mozda je samo umocio nos XD

Link to comment
Share on other sites

:surf:  sad me jos vise zanima na sta lici auto

Link to comment
Share on other sites

Op, op, pa fino je taj Megy zaronio.

 

Svaka čast klipanu koji ga je stjerao unutra.

 

Možda dobiješ i koju ribicu gratis uz taj plavi akvarij.

 

Meni treba stražnji brisač, to je jedino čitavo ostalo na tom autu. Budem pitao dal uz brisač dobijem gratis auto.

Više bi mu se isplatilo da proda u dijelove koji su zaštićeni od vode.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Pitao sam covjeka koji godisnje proda oko 500 kola za savjet, kaze samo branici bi valjali od RS :( sjedista ce da popucaju posle malo suncanja. Struja cao ...

Link to comment
Share on other sites

Auto je za baciti!

Biti će problem ako se počne prodavati u dijelovima!

Link to comment
Share on other sites

a ak stavimo recimo xperiu z?  :00009019:

 

 

Isti qrac...s tim mobitelom ni pod tuš ne smiješ (osim ako si kockar il te boli qrac) a kamoli u more. Bratić je voditelj aloalo servisa u St...imao ih je brdo uništenih u moru, hehe. Kaže, tehnički jako loše izveden mob...

 

neznam ja sam sa svojim snimao u bazenu (slatka voda) i par puta mi je "zaronjao" u more kad sam isto tako isao nesto uslikavat i snimat... ako su poklopci zatvoreni i brtve dobre nema problema (bilo je primjera di je bilo tvornicki lose zaljepljeno straznje staklo ali eto na mojem nije to primjer :) sorry na off topicu...

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To je bio test auto za novinare i ekipu iz branše...valjda se na njemu izredalo 50-ak vozača pa ga je netko kupio i sad ga prodaje. Postoji oglas autokuće i oglas privatne osobe...cijena je ista.

 

Ne kažem da je auto loš ili uništen...samo da je za potrebe testiranja i guštanja prošao brdo ruku...e sad, ne znam, koliko je mogao i da li je stradao u tom periodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kompic je bio gledati, ako se dobro sjecam rekao je da je mehanički ok koliko moze vidjeti i osjetiti ali da je bio spucan ili na rizol nasađen, tako nešto. Ponavljam ne sjecam se najbolje kaj mi je isprical, u globalu negativno.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam prilicno velik pa mi na Laguni sicevi izgledaju kao novi u odnosu na ove!:) Valjda ih nikad nije ocistio i namazao, steta...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Navodno 1. vlasnik, a tablice završavaju s EU? To su tablice s kraja 2012./početka 2013., ako se ne varam...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.