Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

jeli ovo onaj šta je bia u moru ili je osvania neki drugi sa nekim "drugim" kvarom, čisto da znam prije nego li zovnem.........

 

broj oglasa: 6111134

Link to comment
Share on other sites

ako se dobro sjecam onaj sto je plivao nije imao bijele felge, a ovaj je do nedavno bio 10000€. ako sam dobro povezao :spex

Link to comment
Share on other sites

Dečki, čim piše da može u zamjenu i R motor jasno vam je da ne ide ispod barem 6-7k€. Ovo stavljanje cijene od 2k€ je valjda da ima što više pregleda.

Link to comment
Share on other sites

da, mislim da se moran složit sa raptorom, danas sam ga zva 4 puta i tip se nejavlja.........

sutra ću ga pustit da se odmori pa ga opet zoven preksutra.... :D

Link to comment
Share on other sites

mislim da ti je cijena tog zadarskog oko 8500-9000 tu informaciju sam dobio od bratica  a on zna tog decka, bilo bi presmjesno da ide za 2000 .. ja bi kupio odmah 5 komada  :buck:

Link to comment
Share on other sites

jeli ovo onaj šta je bia u moru ili je osvania neki drugi sa nekim "drugim" kvarom, čisto da znam prije nego li zovnem.........

 

broj oglasa: 6111134

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-sport-2.0-16v-turbo-oglas-6111134

 

/

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-team-2.0-turbo-oglas-11335821

 

pitaj što te zanima mob: 098/9944-536

Link to comment
Share on other sites

Xxx...mislin da je on u potrazi za nekim autom za trećinu/četvrtinu realne cijene s nekom falingom ili kvarom...

Link to comment
Share on other sites

je. coupe je u pravu, mislia sam da onom meganu nešto je pa me je zato zanima, jer bi možda napravia neki projekt od toga ili ko zna kako bi se već radnja odvijala  :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Xxx...mislin da je on u potrazi za nekim autom za trećinu/četvrtinu realne cijene s nekom falingom ili kvarom...

 

Hehe , teško je prodati danas RS-a jer će većina potencijalnih kupac naći bar 10 razloga zašto ga ne kupiti s timen da auto nisu uopće vidili uživo a komoli probali voziti.

Link to comment
Share on other sites

Hehe , teško je prodati danas RS-a jer će većina potencijalnih kupac naći bar 10 razloga zašto ga ne kupiti s timen da auto nisu uopće vidili uživo a komoli probali voziti.

Teško ga je prodati ako je loš...ili ako je preskup. A uredan primjerak po fer cijeni ce naći kupca. U vrime kad sam ja prodava svoj Clio, mnogi su ludili jer nisu misecima mogli utopit svoje sportove. Moj je otiša u 10 dana. Samo treba biti realan i cijenu uskladiti sa stanjem auta...

Link to comment
Share on other sites

Teško ga je prodati ako je loš...ili ako je preskup. A uredan primjerak po fer cijeni ce naći kupca. U vrime kad sam ja prodava svoj Clio, mnogi su ludili jer nisu misecima mogli utopit svoje sportove. Moj je otiša u 10 dana. Samo treba biti realan i cijenu uskladiti sa stanjem auta...

 

konkretno auto je mehanički uredno i ispod cijene naspram drugih F1 na oglasniku, da se baš prodaju i ne prodaju se većina RS-a se prodaje mjesecima...

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji interes na tržištu za takve automobile i na prste (ajde dvije) ruke možeš nabrojat ozbiljne kupce koji bi kupili takav auto. Ja sam svoj prodao u manje od 48 sati i auto je bio mehanički 1 od 1, ali kad čitam po njuškalu šta ljudi smatraju mehanički urednim autom samo se grohotom nasmijem.

Edited by N3n0
Link to comment
Share on other sites

konkretno auto je mehanički uredno i ispod cijene naspram drugih F1 na oglasniku, da se baš prodaju i ne prodaju se većina RS-a se prodaje mjesecima...

To misliš na ovoga koji je plivao u moru?

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji interes na tržištu za takve automobile i na prste (ajde dvije) ruke možeš nabrojat ozbiljne kupce koji bi kupili takav auto. Ja sam svoj prodao u manje od 48 sati i auto je bio mehanički 1 od 1, ali kad čitam po njuškalu šta ljudi smatraju mehanički urednim autom samo se grohotom nasmijem.

 

možda u manje od 48 sec? :D 

Link to comment
Share on other sites

Vedranov bivsi

On ga je ono bio cijelog utegnuo kad ga je uzeo...čak i lakirao iako realno nije bilo potrebno...

Kakav je sad - nemam pojma...

Link to comment
Share on other sites

On ga je ono bio cijelog utegnuo kad ga je uzeo...čak i lakirao iako realno nije bilo potrebno...

Kakav je sad - nemam pojma...

 

Realno, bilo je.

 

Vidio sam ga odmah čim ga je uzeo - pogrebane felge, udaren prag, sitne ogrebotine, uglavnom - umorno je malo izgledao iz vana. I on ga nije cijelog polakirao.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ne sjećam se više što je, a što nije lakirano, ali znam da nije cijeli auto polakiran.

 

Mislim da su branici i sve do bočnih lajsni, ali me nemoj uzimati za riječ.

Link to comment
Share on other sites

To misliš na ovoga koji je plivao u moru?

 

taj što je bio u moru se vozio jedno vrijeme kod nas u Zadarskoj županiji i dok je vozija bija je u lošem stanju da ne ulazim u detalje... 

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-team-2.0-turbo-oglas-11335821

 

* taj auto je od kolege mi prije njega auto je vozija netko na forumu ne sjećam se "nickname"... u postu prije sam komentira dotično auto. 

Link to comment
Share on other sites

ZG0225S crni stoji cesto kod onog CIAK autodijelova na bastijanovoj i izgleda sasvim uredno,cesto ga znam vidjeti i auto je uredan.

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.