Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Taj je prije dva tjedna u BB garaži promijenio zupčasti remen tak da si s tim miran sljedećih 60 tisuća km.

Link to comment
Share on other sites

Navodno 1. vlasnik, a tablice završavaju s EU? To su tablice s kraja 2012./početka 2013., ako se ne varam...

Mozda je bio u leasingu pa su zato tablice EU, a ta slova su iz lipnja 2013, znam jer mi imamo na curinom autu EU..

Link to comment
Share on other sites

U Podgorici ce uskoro biti best buy sport za one sto strecaju od zene :) 225 sa 5v. crni sa 70k km kupljen u ovlascenom servisu. ph1 .

Link to comment
Share on other sites

Zuti bivsi od Vedrana iz Zg a prije njega od Butorca RB auto, iskreno nebi ga preporucio

Link to comment
Share on other sites

Zuti bivsi od Vedrana iz Zg a prije njega od Butorca RB auto, iskreno nebi ga preporucio

Obrazloži zašto

Link to comment
Share on other sites

Doduse bilo je u garazi od vedrana jedan post di spominje da je jedan od razloga sto bi treba ulozit 5k eura iduce godine pa je i to razlog prodaje, al valjda je to bija veliki servis, gume, i bilo je 2010-te pa ako se ne varam, sve je to neko mora ulozit prije ili kasnije. A vjerojatno je auto ok, ako nije ima nikakvu prometnu ili sl. Tribalo bi ga pogledat pa cemo znat vise...

Link to comment
Share on other sites

Vedran je bolesnik svoje vrste tako da njegovih 5k€ nije realno :D

hahahhaha :D , ma samo malo

Link to comment
Share on other sites

Moj je automobil  i prodaje se jer je visak ... auto je u urednom stanju i gume ce bit promjenjene za koji dan  ... i ne treba ulozit 5000 e . Ako se auto ne proda ide u garazu .. ja mislin da za 8800e ne mozes nac bolji auto

Edited by Micika
Link to comment
Share on other sites

Prije Vedrana uze ga je prijatelj koji ga je u kratko vrijeme vratio nazad jer je dozno neke stvari sta mu u RB nisu rekli Safety car na grobniku kada su bile trke, da je bio dodjeljen novinarima i sada vise nisan siguran ali dali je bio na krovu ili na boku razbijen i da je nesto sa elektronikom zezalo

Link to comment
Share on other sites

LOL ispravak prvo je bija na boku pa na krovu pa je napravija piruetu u zraku i pao na kombi od HRT-a koji je prenosija F1 sa grobnika

Link to comment
Share on other sites

Prije Vedrana uze ga je prijatelj koji ga je u kratko vrijeme vratio nazad jer je dozno neke stvari sta mu u RB nisu rekli Safety car na grobniku kada su bile trke, da je bio dodjeljen novinarima i sada vise nisan siguran ali dali je bio na krovu ili na boku razbijen i da je nesto sa elektronikom zezalo

 

Je li ga vratio jer nešto nije valjalo na autu ili jer je čuo da je auto imao burnu prošlost? To drugo nije valjan razlog, ako je sa autom sve ok, rabljeni je, mogao je cijeli poći kvragu i da je stajao u garaži. Što se urbanih legendi tiče, meni su 100% provjereni izvori pričali u kojim su sve servisima i s kojim problemima vidjeli moj ex auto i na kraju ispadne da je od svega jedino promijenjen - termostat.

Link to comment
Share on other sites

Je li ga vratio jer nešto nije valjalo na autu ili jer je čuo da je auto imao burnu prošlost? To drugo nije valjan razlog, ako je sa autom sve ok, rabljeni je, mogao je cijeli poći kvragu i da je stajao u garaži. Što se urbanih legendi tiče, meni su 100% provjereni izvori pričali u kojim su sve servisima i s kojim problemima vidjeli moj ex auto i na kraju ispadne da je od svega jedino promijenjen - termostat.

 

bojim se da u ovom slućaju nije tako... većina megana što su na oglasima imaju neku svoju priću, to što je lupan ne treba znaćiti da je loš iako pitanje je u kakvom je stanju mehanika...

Link to comment
Share on other sites

Evo prodam ja svog, u super stanju je

ali ima plin :kava:

 

 

 

 

:D

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.