Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

ovi motori 2.0 koji su u meganu 3 RS 250 dali imaju kakvih mana i opčenito saznanja o njima i održavanje?

malo ih kompariram sa audi 2.0 tfsi koji su u S3 (kovani motori) ali imaju problem sa carbon build up (to se dešava zbog direktnog ubrizgavanja i motor se začepi tj ventili, glava, itd), pa sad ne znam dali imaju takvih i sličnih problema 2.0 u RS-u?

A da ne pricam o tome koliko 2.0tfsi trosi ulja.

Link to comment
Share on other sites

Kod audija je problem i lanac distribucije..

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

da i to im je boljka

A da ne pricam o tome koliko 2.0tfsi trosi ulja.

vele da je to zbog karika koje lako odlaze i tada gutaju

uglavnom toliko o slavnom audi sportu.

ali dobro, mene prvenstveno zanima kakva su saznanja i iskustva sa ovim 2.0 u RS-u

Link to comment
Share on other sites

Motor je dobro poznat i kolko znam sam nema decijih boljki a ni njegovi agregati i pripadajuce komponente.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam ga pratio jedno vrijeme lani, prvo je bio dosta skup, pošto je i 3 godine mlađi od mog auta,pa onda pao na dosta nisku cijenu(7-8k €) ,mislim da je trebalo raditi veliki servis, i sad vidim da je napravljen pa je opet cijena porasla. Ugl. lani je već bio na njuškalu 3-4. mjesec kad sam ja tražio RS-a...

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga pratio jedno vrijeme lani, prvo je bio dosta skup, pošto je i 3 godine mlađi od mog auta,pa onda pao na dosta nisku cijenu(7-8k €) ,mislim da je trebalo raditi veliki servis, i sad vidim da je napravljen pa je opet cijena porasla. Ugl. lani je već bio na njuškalu 3-4. mjesec kad sam ja tražio RS-a...

vidi , ja sam gledo isto mislm da taj i imao je u 10mj prosle godine križeve nacrtane po bokovima neko ga isarao i propaljena sjedala od cikova...i stali smo bili s 8 na 7 komada i auto je bio koma. Lokacija isto zg . mislim da je opet to taj.treba proci vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

jel bio isti vlasnik (ovaj iz dbk) ili je moguce da su ti problemi otklonjeni ako je drugi vlasnik?

Link to comment
Share on other sites

isto tako je i meni rečeno lani na proljeće kada sam tražio RS-a ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-20567911

ako zna netko nesta... bio razbijen i slicno? frend gleda si auto

Prvi vlasnik je s Raba, dok je bio kod njega, auto vrh bio, nema na slikama, ali auto po boku ima nalje, i chip su mu radili u molydonu, sta se nakon toga dogadalo s njim, iskreno neznam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni su šaka u oko ove felge, tko normalan bi stavio te felge na Megane RS...

Link to comment
Share on other sites

Taj od 12 godina koliko ima- punih 10 je bio na oglasniku... ili je promjenio vec 10 vlasnika ili se nije mogao prodati:nezna: Mislim da je slika istoga vec oborila rekord gledajuci vrijeme provedeno na njuskalu.Ja sam ga gledao prije nekih 8 godina , prodavao se u Ri (salon rabljenih iznad terminala - bivši)  - i onda je imao iste felge,  zapamtio sam da je jos onda bio zapusten. 

Kakav je sad neznam.-nakon toliko vlasnika ..ali i zanimljiva mi je jedna cinjenica - prije 7-8 godina je imao nekih 70tk a u zadnjih 5 godina otkad je na njuskalu nije napravio vise od 30...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.