Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Thnx na infu. Cudno mi kaj se nije prodo vec dosada. Pratim 

pratim ja sportove 2 3 godine i cliace i meg...pa se vrte vise manje isti ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

.

pogledaj par strana unazad u ovoj temi, a ne ostvarat novu temu bez da si imalo pogledao po forumu dal ista postoji, 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

@zeko kupio sam 250ku prije 3 tjedna, al hvala svejedno! :) 

Ako se ne varam to je bivsi auto od supersprinta s foruma. Kad je bio kod njega, bio je tip top, sad ne znam kakav je, ali vjerovatno je i ostao takav. Jedino je cijena malo too much po meni.

Link to comment
Share on other sites

Sad je taj Megane kod decka koji je isto.s foruma i od kojeg sam ja kupio.Skodu prije par dana! Auto izgleda brutalno?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I to vec duze vremena...

Primjetio sam da i da ovo zadnje sta se oglasavalo jako brzo ode....prije 2 godine su visili i do pol godine - godinu na oglasnicima....

Mislim da ih je 80 posto minimalno na drugom vlasniku i vise i to je razlog slabog oglasavanja....1 tura (prvi vlasnik) prosla - drugu turu treba malo pricekati:) ima i izuzetaka naravno...

Link to comment
Share on other sites

Većina mjenja vlasnike bez oglasa...prođu među frendovima ili tako nešto . Dosta ljudi trenutno trazi 3rs i clio 197 200...kako sezona se bliži to je sve traženje 

Link to comment
Share on other sites

Klijača 197 ima ko u priči koliko sam ovako nabrzaka škicnuo, sjećam se da je jedno vrijeme bilo Meganea brdo al da baš nema nijednog ni u jednom oglasniku baš mi je bilo čudno

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel moguće da se nijedan Megane ne prodaje po oglasnicima?!

Bio je prije par dana jedan bijeli 256 trophy sa 60tkm iz 2012. za 20t €. Cudi me da je tako brzo otisao za tu lovu. Doduse imao je dosta upgrejdanih stvari, kw clubsport, forge ic i sl. Cini mi se da ce im cijena ici samo gore. Malo ih je.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Aute poput Megana RS ako je moguče treba sačuvati jer takvih auta teško da će više biti za kupiti novih... Cijene samo rastu u zadnje vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

autokuce ne uvoze megane, ocito im preskupo.. a malo koji privatnik se zeli rijesiti meganea (ocito)

ste gledali i index?

Link to comment
Share on other sites

O cemu taj lik prica u oglasu? Kakva je ovo sprdacina s kombinaciom boja?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.