Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Niš onda se i za 200tku javljam uz 197. Pa što odlucis ?. U slučaju da misliš 197 zadržati ??. Odma bi ktec komplet išao gore i h&r opruge te allegerite antracit?

17118756511_3e902f6b97_b.jpg

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

@GTT- kad vec radis tramak, prebaci Recaro na sivka i prodas 200tku ?

Link to comment
Share on other sites

@Vox2 tebi ne prodajem 200, jer bi ti skinuo ove prekrasne OE felge i stavio one ružne i stavio bi na njega vjerojatno hrpu naljepnica :lool::tulum:

Link to comment
Share on other sites

@Vox2 tebi ne prodajem 200, jer bi ti skinuo ove prekrasne OE felge i stavio one ružne i stavio bi na njega vjerojatno hrpu naljepnica :lool::tulum:

ma ja bi napravio show iz auta,kakav mu i prilici. Mora biti jedinstven ?. Ne mogu stati na aveniji 2 sporta i biti identicni??. Bez naljepnice molit cu...samo spustiti ,felga i zvuk.  Minimalizam ?

Link to comment
Share on other sites

bit ce ovo sve skupa veliki show.. jedan rs ce kolko citam na bubanj, a koji i za kolko para, uff.... tesko ce tu bit zadovoljit i jednu i drugu stranu :D

pratim razvoj situacije, sreca pa nisam u zagrebu :lool: 

Link to comment
Share on other sites

bit ce ovo sve skupa veliki show.. jedan rs ce kolko citam na bubanj, a koji i za kolko para, uff.... tesko ce tu bit zadovoljit i jednu i drugu stranu :D

pratim razvoj situacije, sreca pa nisam u zagrebu :lool: 

Santa Barbara, samo čekam da mi Cruz Castillo pošalje PM da oće ubost’ jednog za Eden Capwell :lool:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

A jadna Eden se niceg ne sjeca :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Cek cek, a Cain vise nije u igri? LOL

Ma kakav Cain Garver.

Jedna slika, tisuću riječi:

322975a52262f1022b4df4d571e9e1a7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cain - Chuck Norris santa barbare... Al ipak je cruuuuuz bil veci hot shot... Dok ga vidis kak skace prek ograde nemos ostat ravnodusan.

Link to comment
Share on other sites

Cain - Chuck Norris santa barbare... Al ipak je cruuuuuz bil veci hot shot... Dok ga vidis kak skace prek ograde nemos ostat ravnodusan.

U onim kaubojkama i šulji na volane, rifle, minival  postojan, sieben wetter taft :lool: 

Link to comment
Share on other sites

U onim kaubojkama i šulji na volane, rifle, minival  postojan, sieben wetter taft :lool: 

Hahahahahha, joooj bude se sjecanja!!!

Link to comment
Share on other sites

A da prodas 197 Cruzu i mirna Bosna? ?

Nateže me i Mason za njega, a bome i Gina Capwell! ?

Link to comment
Share on other sites

je**te očito moj Nimbus vrijedi onda minimum 8500€, skoro sam ga poklonio.

Link to comment
Share on other sites

je**te očito moj Nimbus vrijedi onda minimum 8500€, skoro sam ga poklonio.

Dobri uvijek kostaju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.