Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Mogao bih doći jedan vikend, ti bi nekakav roštilj mogao pripremiti. Ja sam mislil da ti neki volvo imas, a ne gtt :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Jel netko ovdje vlasnik žutog parkiranog na Vukovarskoj blizu križanja sa Strojarskom?

nema ga tu...dinko , pz table . U zg je auto par godina vec...potez laniste- vukovarska svaki dan.

Link to comment
Share on other sites

Jel netko ovdje vlasnik žutog parkiranog na Vukovarskoj blizu križanja sa Strojarskom?

Tam cesto parkiram... Mislim da taj nebu dugo na prodaju.  Top stanju je auto.  To ke taj kaj stasni prodavo. 

Link to comment
Share on other sites

Jedan vam stoji  na zg autoshowu izgleda fino...Pa možda se može kupiti :) 

reklama za renault selection

20180411_170045.jpg

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Jedan vam stoji  na zg autoshowu izgleda fino...Pa možda se može kupiti :) 

reklama za renault selection

20180411_170045.jpg

Danas idem tamo pa odmah provjerim :) 

Link to comment
Share on other sites

89.900,- kn

63.000km, izgleda dobro

Opaka cifra. Kupe se skoro dvije 197-ice za te pare.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

 

 

Slažem se. Slijedeći tjedan idem na malu turneju po Rijeci i istri pa pogledam nekoliko komada usput.

 

Opaka cifra. Kupe se skoro dvije 197-ice za te pare.

Edited by Enkei
Link to comment
Share on other sites

Je kad bi to zakonski moglo.

Masa vucenog nesmije biti veca od mase vozila koje ga vuce.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Je kad bi to zakonski moglo.

Masa vucenog nesmije biti veca od mase vozila koje ga vuce.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

onda ovaj koji vuče nek bude 197 Lux, a vučeni 197 Cup i rješeno :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Cesto ga vidim, iza firme mi bude parkiran, od nedavno. Nisam nikad isao iz bliza ga pogledati a sa tih 10ak metara kad prolazim izgleda uvijek ulasten i cist, uredan i fin :)

Link to comment
Share on other sites

i yuta ga je duuuugo prodavao.. ako je njegov naravno....

Njegov nije imao panoramu

Link to comment
Share on other sites

Molio bih jedno mišljenje svih tu kolega...
Koja bi bila realna cijena za cs npr. 2008. 2009. auto koji je održavan koliko toliko, za uložit do 300€, nije razbijan, a od opreme ima npr. paket udobnosti i xenone, eventualno panoramu, kilometraža 100tkm - 170tkm? Ova šarolikost cijena je meni iskreno...fascinanta...

 

Link to comment
Share on other sites

Je kad bi to zakonski moglo.

Masa vucenog nesmije biti veca od mase vozila koje ga vuce.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

ova na prikolici ne bi ni kompresor klime imao, niti pola unutrašnjosti :) , allegerite koje su u odnosu na tvornicke negdje 3, 4 kg lakše ne znam više točno po komadu. Nabralo bi se ????

Link to comment
Share on other sites

Molio bih jedno mišljenje svih tu kolega...
Koja bi bila realna cijena za cs npr. 2008. 2009. auto koji je održavan koliko toliko, za uložit do 300€, nije razbijan, a od opreme ima npr. paket udobnosti i xenone, eventualno panoramu, kilometraža 100tkm - 170tkm? Ova šarolikost cijena je meni iskreno...fascinanta...

 

50-60t kn, ovisno o stanju. 170tkm ne bih ni gledao, jer se da naci auto sa 100tkm pa i manje, iako su rijetki da se. Ja bih gledao najpovoljnijeg koji mi se svidio u voznji, s opremom, općenito kao auto i to je to. Ne znaci da su ovi sa 130 ili 170tkm loši, već na autu od 100tkm ima puno lufta z vožnju godinama i neće doći do te kilometraže. Ako se radi više km, to je auto koji ne bih ni gledao, ima više razloga, ali sama koncepcija automobila nije za nabijanje kilometara. Može se kažem, ali od kratkog “iberzecunga”, potrošnje, nekih drugih stvari vezanih uz sami komfor, nije gutač kilometara. 

Link to comment
Share on other sites

Moj je prodan u Zagreb i mislim da neće tako skoro biti opet prodavan..

Što se tiće cijene...ovo što je napisao GTT 50-60t kn. Uvijek ćeš morati ulagati u taj auto ako hoćeš da auto ide kako spada. Pogotovo kugle, nosači motora, filteri, svjećice i ulje. Problem je što je teško naći dobro održavanu 197icu jerbo' mlađa ekipa koja to kupuje nema dovoljno novaca za sve to srediti i redovno uzdržavati. Većina automobila je od 4og..5og vlasnika, baš zbog toga.

Edited by yutasknight
Link to comment
Share on other sites

Danas pogledao ovog na sajmu. Uvoz je, sudeći po vinjetama ali ne mora biti. Recaro mu klasično već, načet otraga na vozačkoj strani. Ovak generalno zgelda ok.

0-02-04-7a6d5b23881266c687330f5c2477e0a8277eaba0ea2278e9e4875cdb9ed2ebdb_44b6e98a.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.