Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Super je on, bocnica je klasika i nije problem popraviti, ali cijena je za hardcore ljubitelje.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ove zute RS naljepnice po njemu izgledaju iz daljeg kao da je naljepio Fake Taxi nalje. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Proćelav je sa opremom, ako je to nekom stavka...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Djeluje odlično i ima Recaro. Ako je sve na mjestu, spuštaj cijenu nešto i ubadaj! 

Link to comment
Share on other sites

Primjetio ga odmah cim se pojavio na njuskalu. Jeben je ...samo treba vidjeti kolko još treba uložiti i kako je odrzavan.al mislim da 9500 je ok za vozilo :) 

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da su prije 3 godine isli po 11-12 sa recarom i jos nekim dodacima i sa 50tkm, 9500 bi postavio kao target. 

Link to comment
Share on other sites

200-tki baš i nema u prodaji pa ako stvarno hoćeš takav auto, dogovori cijenu i kupi ga jer nemaš baš prilike birati.

Super ako je odrađen veliki servis no svakako obrati pažnju na:

- auspuh - pucaju im ispušne grane

- pregledaj ovjes - pucaju im opruge amortizera 

- mjenjač - na hladno teško šalta pa ljudi sjebu mjenjač, možda je zato i mijenjao ulje

- ako je nekome bitno, CS200 ima 4 mjesta za sjedenje, a ne 5 kako svi pišu

Vidim da si iz Zagreba pa zaboravi potrošnju od 10L/100km. Može biti samo više ako se voziš po gradu. Na otvorenoj može biti i 7L/100km.

Inače, cijena mi se čini OK.

Link to comment
Share on other sites

Kod dobrih primjeraka vjerojatno nema puno prostora za pregovore

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, ni nema ih kao nekad. Vjerojatno za 10 ide i na kraju dana, super auto, a sad koja tisuća kuna gore/dolje, nebitno. Samo neka kolega pazari, ako neće on, budem ja :lool:

Link to comment
Share on other sites

Šteta što je uvoz skup...ima vani primjeraka svakakvih i sa svacime nakrcanim. Kako clia,tako i megana. 

FB_IMG_1527021380503.jpg

Screenshot_20180522-223550_Facebook.jpg

FB_IMG_1527021368419.jpg

FB_IMG_1527021366588.jpg

FB_IMG_1527021372499.jpg

FB_IMG_1527021370382.jpg

FB_IMG_1527021377305.jpg

FB_IMG_1527021375003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prekrasnog li vozila!!! Divan je!!! Taj Recaro me toliko muči sad, moram u shopping. :geek:

Link to comment
Share on other sites

 

U MRs3 275 Trophy su trpali najperverznije sjedalice, sex

 

renaultsportmegane275_06.jpg

Edited by margax
Link to comment
Share on other sites

 

U MRs3 275 Trophy su trpali najperverznije sjedalice, sex

 

renaultsportmegane275_06.jpg

ovakva ista sjedala je kolega od brata kupio za 1400 eura u Italiji ( frisko slupana 275ica - jos se dimilo iz nje - stanje novo) - prodao ih isti dan za 23000kn. Uglavnom ni kopao ni orao - 13000kn spremio u djep....

Link to comment
Share on other sites

Čardakova ponuda je u redu, sve za 2000€, sva sjedala i tapacirung vrata.

A ovaj što prodaje 2 sjedala za 16 000 kn je vjerojatno, prije stavljanja oglasa, udario glavom u nešto

Link to comment
Share on other sites

Slažem se u svemu. Čardakovi su kožni i super su. Ali to paše nekome tko ima Megane-a da i zadnju klupu uvali i sve.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je otišao auto

je prodan je danas, to mi od poznanika auto, 200 recaro cup, to je obavezni i to ima, mogao je dobit još 2k eura više bez beda, šteta zanjega, ja ga ispod 100 nebi dao nikako

prodan odma drugi dan, ja bi ga uzeo jer je fakat ok primjerak ali nemam kud s 3 rsa na dvorištu, tak i tak ova 2 ni ne vozim,

Link to comment
Share on other sites

je prodan je danas, to mi od poznanika auto, 200 recaro cup, to je obavezni i to ima, mogao je dobit još 2k eura više bez beda, šteta zanjega, ja ga ispod 100 nebi dao nikako

prodan odma drugi dan, ja bi ga uzeo jer je fakat ok primjerak ali nemam kud s 3 rsa na dvorištu, tak i tak ova 2 ni ne vozim,

Kolega, otišao je u dobre ruke, ima da dobije sve kao da mi je dijete! Zvat ću te za akrapović evolution koji prodaješ :yeah: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.