Jump to content

INFO Twingo RS


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Uff, na trenutak sam se zabrinuo ( zbog Rozge ),

ali sve 5. Moze, KA555. Ako nesto iskrsne, cujemo se na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Nema frke. Tu sam u Klc do pon. Sutra sjedaju tablice: KA-0200-RS Htio sam 200, ali vec ih je neki RS-ovac uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel se vidi moj mobi na forumu, ili pod podacima, ako ne : 098/804242 pa se cujemo. Lakse nego po forumu.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke i puno srice sa autom!!

P.S. dobro da sam usao u temu, ja trebam otic na policiju po svoje table ST-0172-RS :-)

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Vidim da imamo široku RS generaciju, po cijeloj lijepoj našoj ! :-)

Budem sutra otvorio novi topic, da podijelim dojmove prvog tjedna i ako vas bude što god interesiralo oko R.S.-a.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: koje veličine slike mogu uploadati na forumu , a koja je za avatar ???

Sigurno to negdje pise u pravilima foruma ....

Jel 150x150 ???

Link to comment
Share on other sites

na forum možeš kolko hoćeš, a za avatar je tak nešt.

Link to comment
Share on other sites

mislim da mos bilo koju velicinu, pa forum sam resize napravi, a ti ju sam cropas...

a za forum nemoj bas prevelike 800x600 ili 1024x nesto...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ekipa, zna tko kaj o ovome?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-rs-cup-sport-1.6-16v-oglas-12504740

 

ima lik 2 oglasa, na jednom bijeli retrači, na drugom antracit, piše da je lik u ZG a riječke tablice. Ugl. ako tko ima info ikakav o vlasniku ( vlasnicima ) te karambolu kakvom?

 

ako nudi tko kakvog twileta za prodaju može pm, bitno da je cup i da nije razbijan :D

Link to comment
Share on other sites

ekipa, zna tko kaj o ovome?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-rs-cup-sport-1.6-16v-oglas-12504740

 

ima lik 2 oglasa, na jednom bijeli retrači, na drugom antracit, piše da je lik u ZG a riječke tablice. Ugl. ako tko ima info ikakav o vlasniku ( vlasnicima ) te karambolu kakvom?

 

ako nudi tko kakvog twileta za prodaju može pm, bitno da je cup i da nije razbijan :D

 

Čovjek je tu na forumu. Ne sjecam se nicka...  Kupio ga je sa bijelim retrovizorima, a ako je na drugom oglasu sa antracit onda je vratio u originalnu boju. 

Auto sam vidio i izgleda uredno. 

Link to comment
Share on other sites

Zac mu je nick ako se ne varam

 

točno! 

Link to comment
Share on other sites

tako je

mislim da je auto u redu, imao je sporta pa je kupio zatim ovo. toči vozi.

karambola nije bilo.

zvrcni ga, reci da si sa renault foruma

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pošto padam u depresiju svaki put kad sjednem u clija dci s 60ks poceo mi se vrtiti po pameti twingo sport za do posla:D 1.6 130ks to bi trebalo letjeti jel?:tulum: ima ih par u oglasniku relativno novih oko 50tkm i cifre su oko 50tkm, isplati se to?

Link to comment
Share on other sites

Na 50tkn dodas mrvicu i uzmeš clio 197 i vozis , trosit ce od 10 do 12  isto ces se voziti :) , veci i bolji auto naspram twinga.

Ovisi sto zelis i sto ocekujes

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Imam i ja jedno pitanje, mada odje nema slicnih misljenja ...

Zar nije bolje uzeti GT pa da prva investicija budu bregaste od RS ...ionako je unutrasnjist s**nje. 

Link to comment
Share on other sites

Ne isplati se. Uzmi twingo GT. Auto je jurilica po potrebi i štediša u običnoj vožnji. Twingo RS je fora, ali troši ko clio rs, a on je već ipak prava igračka.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne isplati se. Uzmi twingo GT. Auto je jurilica po potrebi i štediša u običnoj vožnji. Twingo RS je fora, ali troši ko clio rs, a on je već ipak prava igračka.

 

Ajd sad to procitaj nanovo i ispravi oznake RS i GT hahahahah

Link to comment
Share on other sites

Clio sport me ne zanima jer nisam cuo kvarljivijeg auta od tog +nije mi to nikakva jurilica, isto tako me ne zanima kompromis i twingo od 100ks.

1.6 16v twingo s 130ks, ima to nekih konkretnih mana?

Link to comment
Share on other sites

Clio sport me ne zanima jer nisam cuo kvarljivijeg auta od tog +nije mi to nikakva jurilica, isto tako me ne zanima kompromis i twingo od 100ks.

 

1.6 16v twingo s 130ks, ima to nekih konkretnih mana?

Clio sport se kvari jer ga vlasnici ne paze i ne popravljaju stvari na vrijeme pa ode jos par stvari pored. Ja svog odrzavam i stavljam original stvari pa je vec na 180000km.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.