Jump to content

INFO Twingo RS


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Clio sport se kvari jer ga vlasnici ne paze i ne popravljaju stvari na vrijeme pa ode jos par stvari pored. Ja svog odrzavam i stavljam original stvari pa je vec na 180000km.

ti, rene i mogu jos nabrojiti 10 picajzlastih vlasnika koji paze na auto pa su svejedno uvijek neke pizdarije bile s tim sportovima, mogu mislit da uzmem jos rabljenog kakvo bi veselje imao, nemam zivaca za to... doduse imam vurgalis clija i nikakvih problema u godinu dana s njim osim sto je otic s njim van grada krizni put zbog 60ks:D

dakle ideja je dat svog i nesto love za twinga koji ipak ima neki fun factor da se veselije odvezem do posla i nemam grc u zeludcu ako treba otici van grada i preteci traktor:D

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-sport-1.6-16v-oglas-17311438

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-sport-1.6-16v-oglas-19228644

Link to comment
Share on other sites

Crveni ti je tu s foruma imas cijeli topic o njemu. 

Link to comment
Share on other sites

Imas clia crvenog na forumu 1.6 16v. Super motor i prije bih uzeo takav veci auto nego naturpijani mali twingo. I s tim motor clio ide super. 

Link to comment
Share on other sites

Clio sport me ne zanima jer nisam cuo kvarljivijeg auta od tog +nije mi to nikakva jurilica, isto tako me ne zanima kompromis i twingo od 100ks.

 

1.6 16v twingo s 130ks, ima to nekih konkretnih mana?

Ti si se totalno pogubio i počeo buncat. Clio sport 197 nije jurilica, međutim ti ne želiš kompromis pa ćeš uzet twinga rs????????????? Ove izjave nemaju veze sa zdravom pameti.

Drži se ti ovih 60ks i odi za ostatak love na ćevape.

Link to comment
Share on other sites

 

Ti si se totalno pogubio i počeo buncat. Clio sport 197 nije jurilica, međutim ti ne želiš kompromis pa ćeš uzet twinga rs????????????? Ove izjave nemaju veze sa zdravom pameti.

Drži se ti ovih 60ks i odi za ostatak love na ćevape.

čemu napadi? ako procitas s razumijevanjem trebam auto prvenstveno za do posla, dakle po gradu, mislis da tu ima neke bitne razlike izmedju 130 ks i 190ks? dok izmedju 130 i 60 vec ima;) twingo je manje love, noviji i prema sadasnjim saznanjima auto s manje mana.

p.s ako te vec svrbi mojih 60ks, imam drugi auto prema kojemu clio 197 nije jurilica http://i66.tinypic.com/ighlwi.jpg :wavey:

Link to comment
Share on other sites

Crveni ti je tu s foruma imas cijeli topic o njemu. 

moze link ako si mislio na twinga, ne mogu naci. hvala

Link to comment
Share on other sites

Ako bu većinom za do posla i po gradu, nemoj uzeti twingo RS sa cup ovjesom, pretvrdo bu to za naše krasne ceste :)

Link to comment
Share on other sites

imao sam 2 197 ,s nijednom nikad problema , prva se idalje vozi iako joj je sad lik već 7 vlasnik il koji već nema greške =) ,a ova pred koji dan prodana također samo gas, sve ovisi kako se namjeriš , nije ni novi auto iz salona baš bajan znam dosta primjera koji su naletili na lošu seriju pa jbg =) , sretno s potražnjom 

Link to comment
Share on other sites

ti, rene i mogu jos nabrojiti 10 picajzlastih vlasnika koji paze na auto pa su svejedno uvijek neke pizdarije bile s tim sportovima, mogu mislit da uzmem jos rabljenog kakvo bi veselje imao, nemam zivaca za to... doduse imam vurgalis clija i nikakvih problema u godinu dana s njim osim sto je otic s njim van grada krizni put zbog 60ks:D

dakle ideja je dat svog i nesto love za twinga koji ipak ima neki fun factor da se veselije odvezem do posla i nemam grc u zeludcu ako treba otici van grada i preteci traktor:D

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-sport-1.6-16v-oglas-17311438

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-sport-1.6-16v-oglas-19228644

ovaj bijeli iz zadra ima dobrih stvari ,pratim ga već dugo vrijeme kak se prodaje ,održavan je al je i grobnika vozio pomalo , ima i slika s Track Dayeva s njime itd. bio je 9  pa 8 ,sad vidim da je 7 . možda ide još ispod 

Link to comment
Share on other sites

Da ovaj zadarski izgleda super! A grobnik nije problem, znas bar da je auto razradjen :) Vozim 197 i mislio sam da je auto prgav sve dok frend nije kupio twinga i dok nisam napravio djir....fun factor zagarantiran, puno vise rada s volanom nego u kliu, jedino zvuk je nemjerljiv. Izvana malisan urla dok me unutra iznenadilo koliko je tih. To je kod mene ustvari mana. Zaboravio sam koliko cuga, a sto se cupa tice nisam primjetio da je nesto tvrdji od mojeg. Doduse napravio sam samo jedanput djir u njemu ali dojmovi su i vise nego pozitivni

Link to comment
Share on other sites

Taj je tek imao problema. Bolje clia 1.6

tek taj ima sve probleme rijesene. 

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno radije bih kao ulazak u Renault Sport svijet izabrao Twinga RS. Mislim da su gluposti pisanja da je jednako skupo/jeftino posjedovati CLio 197/200 i Twingo 133, u to me ne može nitko uvjeriti, poznavajući koliko godišnje odlazi na održavanje Clia, ako ga hoćeš održati u odličnom stanju. Potrošnja isto, mislim da se Twile može držati oko 8 litara prosjek (osobito z manjim graodima), a za Clio 197 mislim da je ispod 10l prosjeka iluzija. 

Link to comment
Share on other sites

Onaj ko misli da gradom moze ispod 10 je najveci lazov. Ja svog kakve god voznje imao drzim na oko 12zimi, a ljeti oko 11. Naravno da to moze i debelo iznad no moja noga nije bas lagana. Vani mogu i 6.9 do Zagreba podravskom ako sam puz. Prosjek autoputem Os-Zg je uvijek oko 10 ili nesto manje od 10. Dodjem u Zg i vrlo brzo naraste oko 11 i nastavilo bi tako. Nemoram dalje pisat.

Link to comment
Share on other sites

Upališ limitator brzine na jedno 80km/h, brzo se zaletiš i ne kočiš nego se u brzini kotrljaš do semafora. Ak se i ostali tako voze onda se to da uklopit uz ostale puževe u prometu i to je to. Uz puno truda uspio sam spustiti potrošnju na nekih 9,5-10L u Zagrebu. Ali to je samo zato što se i ostali voze užasno sporo. Cilj je ne stajati nego se kotrljati u brzini bez gasa kolko god to sporo bilo. Ne moram komentirati kolka je to glupost i napor al sam htio probat jer me ovi s dizelima koji troše 5L po gradu ubijaju u pojam, i još se voze 50km/h da smanje potrošnju. A onda mi se zbog ne kočenja zaglave prednje čeljusti i opet imaš veselje.

Twingo RS bi mogao biti OK al se bojim da će se za kratko vrijeme isto tako razmišljati o potrošnji jer čisto sumnjam da će trošiti manje od 8L po gradu kad moj twingo 1.2 16V sa 75KS koji vozi moja žena troši najmanje 8,5L. Ni normalna.

Link to comment
Share on other sites

To sto je bijeli bio na grobniku ne smeta mi ni malo, nece autu od gasa nista biti:) bio je i moj pa je svejedno u boljem stanju od 99 ili 100% takvih u oglasniku sto su vozili doktori ili zene:D

twingova potrosnja me ne zanima jasno mi je da ce biti 10 ili vise ako ce se cepiti jer sto mi vrijedi sto dci trosi 4L kad mi se zeludac stisne ako trebam sjesti u njega i otici nekud dalje od 5km:D

Link to comment
Share on other sites

Ajmo opet. Uzmes GT sa 130hp i stavis mu bregaste od RS ... jobe done.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo opet. Uzmes GT sa 130hp i stavis mu bregaste od RS ... jobe done.

GT ima 100 hp.

Link to comment
Share on other sites

Ma ako je za gušt i za po gradu a imaš još koji veći auto pored Clia Rs samo naprijed! :yeah:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Imas clia crvenog na forumu 1.6 16v. Super motor i prije bih uzeo takav veci auto nego naturpijani mali twingo. I s tim motor clio ide super. 

Taj je tek imao problema. Bolje clia 1.6

ako si tako pametan šta ti nisi uzeo veći megane nekakav gt nego naturpijani mali clio I još 197?

Uspoređivati clio 1.6 I supersposobnu voznu malu kanticu twingo RS moze samo neznalica ili laprdalo.

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

ako si tako pametan šta ti nisi uzeo veći megane nekakav gt nego naturpijani mali clio I još 197?

Uspoređivati clio 1.6 I supersposobnu voznu malu kanticu twingo RS moze samo neznalica ili laprdalo.

Ti imas zesci problem sa nastupom momak. Ajd se malo smiri, nisam se tebi obratio prilikom objavljivanja posta. 

Za tvoju info clio je 2.0 i daleko je to od naturpijanog. Da si rekao 1.6 pa 200hp onda jest naturpijano. A imam dovoljno iskustva da komentiram ono sto smatram da on zeli, iako ce decko sam odlucit. Usput i Megane je mali auto momak. Razguli od mene sa pametnim misljenjima i stavovima. Kao da si stvorio RS gamu.

Link to comment
Share on other sites

Momak, smiren sam ja, samo govorim što mislim... A to je da pricas gluposti. Također za tvoj info, 200 iz 2.0 je svakako naturpijanije nego 133 iz 1.6. Pitaj kalkulator ako ne vjeruješ.

I megane je otprilike veći auto od clia koliko je I clio veći od twinga... Tako da moje prethodno protupitanje je sasvim logično.

 

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

Momak, smiren sam ja, samo govorim što mislim... A to je da pricas gluposti. Također za tvoj info, 200 iz 2.0 je svakako naturpijanije nego 133 iz 1.6. Pitaj kalkulator ako ne vjeruješ.

I megane je otprilike veći auto od clia koliko je I clio veći od twinga... Tako da moje prethodno protupitanje je sasvim logično.

 

Ako cemo logicno onda je za njega svakako veci auto a to je clio. Evo pitao kalkulator i to mi je rekao hahahah. Auto je brz, veci od te skatuljice twinga i bigato opremljen. Pa netraze svi samo gust. Hebo gust u malom autu kakav god on bio. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.