Jump to content

Scenic 2.0 16v,ne glasno cekicanje


zac

Recommended Posts

Ja sam na kraju odustao od odlazka u Bosnu,uspio sam naruciti orginal varijabilnu remenicu kod nas za 1200 kn,ulje,filtere i dijelove za veliki servis dobio gratis od firme sa kojom suradujem,ruke placene isto tako od firme kojoj sam radio reklamu na par utrka,taka da sve u svemu sam odlicno prosao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zac

    25

  • usrmaatre

    20

  • tera

    10

  • direstraits

    9

hajd dobro si ti to iskombinovao..nego sta se desi poslije,je li sad sve ok...kakva kod tebe bi stara remenica...jel se vidi gdje je stradala...ono malo zapazanja cisto zbog poredjenja i informacija koje bi nekome mogle dobro doci u buducnosti....

Edited by tera
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam jos napravio servis,remenica mi tek stize za 10 dana,kada cu raditi budem poslikao staru i novu remenicu pa stavim tu na forum.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.