Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

On 13. 08. 2020. at 13:42, dizna said:

8 godina...

Tko zna što je sve prošao i koliko?!?!?!

Ali ovo je na cajgeru

 

20200811_192134.jpg

Stalno problema s njim al neću tak brzo odustat, makar mu kupio zamjenu koja ne diše pa da samo prebacujem dijelove na njega...

Stanje 13.8.2020. prije godišnjeg...

20200921_152319.thumb.jpg.19c720b012c4472360918bc09935b96c.jpg

A ovo je od danas 😁... 

Nakon 39 dana 🤦‍♂️...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ha, ovaj moj nezna brojati preko 399999... Nakon toga je za njega pet nula, haha, nije projektiran za više?
Mego se vratio u svoju godinu rođenja 1997mu i oće ispočetka. Ok, otpočetka si moj, motor još uvijek nije otvaran, pa možda okrenemo još jednom brojač :)4d76a5db6e047020363ca1df87a5d78a.jpg

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da samo moj je RL, najjeftinija verzija sa 1.4 motorom.
Nisu ih naučili brojati priko 3 ;)

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

RL ti nema ništa osim kvalitetnog motora 1.4 75ks i shit servo volana koji na crijevu pušta ulje još od 60k, ja samo dolijevam. Prije je to bilo cca litra godišnje a sada je to već skoro litra mjesečno. Ako znate za nekog rasturenog brata na kome je bilo ok to crijevo (ide od pumpe prema letvi volana)...

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Isti motor, to crijevo nikad mijenjano, ali 2put brtva glave i mislim da opet nije dobro, pije antifriz, litra mjesecno

Link to comment
Share on other sites

Da ti ne gubi negdje drugdje?
Meni je bila napukla plastika na kileru, pa sam prije dvi-tri gpdine kupio u Merčepa neki kineski za 300kn. Sam zaminio i dura :)

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kiler sam mijenjao prije 5,6 godina, Valeo. Sve je pregledano motor suh ko barut. Mijenjao sam i expanzionu posudu, ali nisam cep, vidim da na njega malo vlazi, ne mislim da je bas do toga. Ma i njega cu promijenit ali bojim se da to pomaze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ajmo Mata, pa barem dođi do 200, tada se on razradi... 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

Ma to ce biti, sestra ga ganja od 44.000 km [emoji4]

Valja li taj termostat Mata?
Valjda valja, mjenjan je prije par tisuća kad je dihtung glave mijenjan i stavio sam Vernet.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače danas sam se vozio s frendom iz Belgije, ima 420 coupe cabrio, dakle s tvrdim krovom. Izgorila mi glava yebo ga kabriolet po ovoj vrućini. On stavio kapu i bgk

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Meg 3 1.5 dci grantour 2016, evo nas na 133 tkm i veselo dalje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Clio 2 1.9d veselo klepecemo dalje svaki dan lokalno. Dci se koristi dosta rijetko u biti.

 

A3B0C4F0-041B-4841-8501-536D1E230EAC.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.