Jump to content

Laguna II 1.9 dCi 88kW, dimi


manzzetta

Recommended Posts

uff prijatelju moj, parna lokomotiva mu nije bila ravna prije nego sam očistio EGR ventil, i sad je super kako je bilo, al jače neo kad sam očistio taj ventil. Sve u svemu super je kako je bilo, al opet, malo nervira :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • manzzetta

    28

  • MilosB

    26

  • usrmaatre

    21

  • filipbabok

    7

Iscupaj sve van iz katalizatora. Ak je tolko dimio kat je sigurno dobramo zasran

Link to comment
Share on other sites

Iscupaj sve van iz katalizatora. Ak je tolko dimio kat je sigurno dobramo zasran

 

već sam napisao, kad je auto bio na dizalici, vidio sam da je katalizator varen, da je bio otvaran, pa mislim da je već i izvađen :D

Link to comment
Share on other sites

:servus: 

Pozdrav ekipi. Moja isto dimi...vidim da je pukla cijev kod šelne na ulazu u usisnu granu  :doh: . Zna netko kolko će me koštat ta cijev? I dali ta cijev dolazi sa senzorom pritiska turbine ili bez?

Sad vidim da ste pisalo o čišćenju EGR ventila i usisne grane pa sam i sam to mislio napravit...jel to "sve" što se može oko toga napravit(počistit,sredit,dotjerat) u kućnoj radioni ili ima još koja stvarćica? Jel trba neki posebni alat,sredstvo za čišćenje? 

 

ps. ako ima neki savjet...napomena,upozorenje...rado ću poslušat.  :dada: Hvala

Link to comment
Share on other sites

pozdrav, 

 

ja sam kod čiščenja koristio Forch sredstvo za odmašćivanje, i fini šmirgl za čpčenje EGR ventila, a unisnu granu nisam skidao samo sam se očistio kolko se moglo kroz rupu od usisa,  našpricao sa navedenim sredstvom, i sad mi auto radi super ;)

Link to comment
Share on other sites

Po mogucnosti "usisat" ono sto se izvuce iz usisne grane

Link to comment
Share on other sites

Po mogucnosti "usisat" ono sto se izvuce iz usisne grane

 

 

pozdrav, 

 

ja sam kod čiščenja koristio Forch sredstvo za odmašćivanje, i fini šmirgl za čpčenje EGR ventila, a unisnu granu nisam skidao samo sam se očistio kolko se moglo kroz rupu od usisa,  našpricao sa navedenim sredstvom, i sad mi auto radi super ;)

Hvala vam na informacijama. Još samo moram cijev nabavit :spex

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.