Jump to content

Clio IV RS


NorthBlue

Recommended Posts

Bling bling u stilu Corse OPC. Ciljana skupina - šminkrečići 18-25 godina i curke. Cijena full ozbiljna.

Link to comment
Share on other sites

Mora da bar sad ide sa 220konja. Ako ga Rene pokida sa 197-icom idem rezat vene :-D

Link to comment
Share on other sites

I meni je trophy dosta dobar. Mada su mogli "nabildat" izgled i stavit neke bijesne kocnice. To bi onda bilo to. Ali i ovako sa 220 vjerujem da vise nije ni trom ni u race modu mjenjac spor.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo skroz uredno izgleda.

A imam dosta više od 25 godina.

Meni je nekako prepičkast. 197/200 su izgledali ozbiljnije.

Link to comment
Share on other sites

Meni je nekako prepičkast. 197/200 su izgledali ozbiljnije.

Jesu. Ali to ne znači da je ovaj loš.

I meni je trophy dosta dobar. Mada su mogli "nabildat" izgled i stavit neke bijesne kocnice. To bi onda bilo to. Ali i ovako sa 220 vjerujem da vise nije ni trom ni u race modu mjenjac spor.

Točno tako.
Link to comment
Share on other sites

Jesu. Ali to ne znači da je loš

Ja to nigdje nisam napisao. Svi moji komentari na 200edc otkako je na trzistu su se odnosili na (meni) višak vratiju, mlak dizajn odnosno sto se od obicnog izvana razlikuje samo u detaljima, na obicne kocnice, previsoku cijenu itd. Probao ga nisam (niti imam želju...ne sviđa mi se) pa iz tog razloga ne mogu znati kako se vozi po stazi, kako ide itd.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mora biti osjetno brzi u svim uvjetima. Ipak je to sad 220ks. Rado bih ga probao i imao koliko god plah bio.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mora biti osjetno brzi u svim uvjetima. Ipak je to sad 220ks. Rado bih ga probao i imao koliko god plah bio.

Ja sam "specijalac" i ako mi se nesto ne sviđa izgledom/konceptom - nemam želju to ni probati itd.

Vjerojatno i 200edc dobro ide i lijepo se vozi...ovaj sigurno jos i bolje - al mi je bezvezan i da kosta 100000 kuna (kao obican dci) ne bi ga kupio.

Link to comment
Share on other sites

Mora da bar sad ide sa 220konja. Ako ga Rene pokida sa 197-icom idem rezat vene :-D

 

A gle, Hans ima moj broj. ;)

Link to comment
Share on other sites

Imate cijene na Renault hr. Sa svim doplatama bi dosegao i 270000kn. Ja si racunao :-D

207.000

 

post-47-0-64714500-1436769534_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kolka mu je potrosnja s tim automatikom

Koliko ga stišćeš,isto kao i svaki auto,ali u prosjeku je uvijek oko 30% niža od trojke 197.

Link to comment
Share on other sites

192 i 207 000, fino su pojeftinili s tih par grama CO2, svaka čast. Meni se sviđa Trophy. Felge su u duhu vremena.

Link to comment
Share on other sites

Hans ja sam stavio sve doplate pa onda izadje toliko koliko sam napisao. Glupo minje za takav auto neimati te stvari, a opet suludo dati tolike pare za clio. Kupos auto za 270 000kn.

Link to comment
Share on other sites

Mjenjač je sada još malo brži a ono što se osjeti je brži odaziv od trenutka kad si kliknuo odabir brzine do reakcije mjenjača (izmjene brzine),pedalice po volanom imaju kraći hod.

Hans ja sam stavio sve doplate pa onda izadje toliko koliko sam napisao. Glupo minje za takav auto neimati te stvari, a opet suludo dati tolike pare za clio. Kupos auto za 270 000kn.

Mislim da je konfigurator netočan i nema šanse da je ta cijena, za Trophya toliko nadoplata nema jer ima u standardnoj opremi već gotovo sve.

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je konfigurator netočan i nema šanse da je ta cijena, za Trophya toliko nadoplata nema jer ima u standardnoj opremi već gotovo sve.

Baš tako... meni se isto činilo kad sam konfigurirao

Link to comment
Share on other sites

post-1099-0-79742000-1436780247_thumb.jp

 

Plus jos za produzeno 3800kn i ispadne na tu cijenu jos 54290,00kn vise. Znaci top trophy za 261 690kn.

Link to comment
Share on other sites

nevalja to...nemožeš na Trophyu nadoplatiti "paket Trophy" :D :D :D.....itd....ima hrpu nepravilnosti...druga stvar-stakleni krov...WTF će ti to?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti većinu ovoga ima... ali dajmo mikrofon hansu, on je ipak puno upućeniji


nevalja to...nemožeš na Trophyu nadoplatiti "paket Trophy" :D :D :D.....itd....ima hrpu nepravilnosti...druga stvar-stakleni krov...WTF će ti to?

Kad vozi da vidi je li brži od aviona :D

Link to comment
Share on other sites

Hans ja sam stavio sve doplate pa onda izadje toliko koliko sam napisao. Glupo minje za takav auto neimati te stvari, a opet suludo dati tolike pare za clio. Kupos auto za 270 000kn.

 

Ako ćeš ga kupovati ja ću ti prepustiti svoj zaposlenički popust + sredićemo cijenu još malo .... nije puno ali čovjeka veseli :p:laugh2:

Link to comment
Share on other sites

Mjenjač je sada još malo brži a ono što se osjeti je brži odaziv od trenutka kad si kliknuo odabir brzine do reakcije mjenjača (izmjene brzine),pedalice po volanom imaju kraći hod.

 

Obicnom edc-u 200 je takodjer dodan stop start sustav, te sam citao da mu je povecan i moment. Da li znas jesu li i njemu doradili mjenjac?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.