Jump to content

Kamere za nadzor brzine


mata73

Recommended Posts

Sinoć postavili kutiju i kameru u Pavučnjaku a jutros vise samo žice [emoji23] [emoji23] [emoji106]

Trebamo ko Ameri sačmaricama pucat po kamerama ili Slovenci ih ruše kamionima.

Link to comment
Share on other sites

Tak su Mariborcani zapalili i potrgali te kamere i nikad vise nisu postavljene ali kod nas bi i 10 puta postavljali ponovno jer bi tak jos vise netko zaradio!

Link to comment
Share on other sites

Na kojoj udaljenosti vozila od kamere uredjaj okine sliku i snimi te? Drugo pitanje, koliko ista tolerira brzinu iznad dopustene a da vas ne snimi?

Link to comment
Share on other sites

Na kojoj udaljenosti vozila od kamere uredjaj okine sliku i snimi te? Drugo pitanje, koliko ista tolerira brzinu iznad dopustene a da vas ne snimi?

Tolerira 10% ogranicenja +4km/h (sve kamere i senzori koji npr mjere brzinu u naselju pa po potrebi pale crveno na semaforu pokazuju 4km/h manje od stvarne brzine. Znaci ako je ogranicenje 100, na 114 te nece slikat a na 115 oce.
Link to comment
Share on other sites

Radi se farsa oko toga, tko juri po zg obilaznici stvarno nema mozga. Išao sam s frendom od novog zg do jankomira, ja sam vozio 120, on kao i uvijek na maksimumu, on je izlazio iz auta dok sam ja stizao na parking, a potrošio je goriva koliko ja ne potrošim na 100km.. Fino treba poštivat propise i gotovo, kome se juri ionako nije neka kazna, za 200kmh 500kn na licu mjesta.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su daleko veći problem oni koji voze slalom nego oni koji voze 5km/h iznad ograničenja. Ako kamere budu reagirale na manje od 10km/h to će samo značiti punjenje proračuna.

Link to comment
Share on other sites

joj slažem se, najviše mrzim kad mi se neka konjina ubaci pa zbog njega moram kočit a taman detaljno očistio felge par dana prije toga.

Link to comment
Share on other sites

Ima konjina kod mene malo vise. Tipa preticanje preko duple pune i to jos na raskrizju. Ladno lik jer mu smeta kolona. Onak nisam mogao vjerovat. I naravno nigdje policije kad ih trebas. Ali bitno da kaznjavaju za gluposti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podsused, smijer istok. Radi od jutros.

 

 

Na kojem opsegu? K, Ka?

Link to comment
Share on other sites

Snima 30 slika u sekundi i HD video.

Od semafora poslije Dojkića do cementare, ako si to mislio?

Link to comment
Share on other sites

To si već pitao na prijašnjoj stranici ovog topica i dobio ovaj odgovor....

Tolerira 10% ogranicenja +4km/h (sve kamere i senzori koji npr mjere brzinu u naselju pa po potrebi pale crveno na semaforu pokazuju 4km/h manje od stvarne brzine. Znaci ako je ogranicenje 100, na 114 te nece slikat a na 115 oce. 

 

Edited by yutasknight
Link to comment
Share on other sites

Snima 30 slika u sekundi i HD video.

Od semafora poslije Dojkića do cementare, ako si to mislio?

Ne, pita te na kojem frekvncijskom opsegu, odnosno bandu radi radar u toj kameri... kamera se aktivira na prekoračenje

Link to comment
Share on other sites

To za sada ne znam, iskreno nisam se ni zanimao. Mogu pitati ako ce mi reci.

Ove po gradu reagiraju na 11km/h više. Autocesta 10% više. Samo na zaobilaznici pazite na displeje jer se ravnaju po njima.

Link to comment
Share on other sites

čini se da će limitator brzine konačno biti upaljen na autu pri prvoj posjeti zagrebu...

što se tiče displeja nekad potpuno bez razloga sinize limit, nit gužve nit radova....

Edited by marrky112
Link to comment
Share on other sites

Postavljene jutros u 7.30 i kalibrirane:

Slavonska smjer istok- ispred Cole;

Slavonska smjer zapad- prije podvožnjaka Savska

Link to comment
Share on other sites

A jel su stavili znakove upozorenja prije kamere, tak je pisalo da budu

Link to comment
Share on other sites

Postavljene jutros u 7.30 i kalibrirane:

Slavonska smjer istok- ispred Cole;

Slavonska smjer zapad- prije podvožnjaka Savska

 

Jesi li podrezali drveće ispred kamere kod Vjesnika? :D

Link to comment
Share on other sites

Kak stvari stoje trebalo bi pocet ozbiljno razmisljati o antiradaru.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će konačno profunkcionirat doppler jammer :D

Ke? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.