Jump to content

Megane III razna kratka pitanja


brzi16v

Recommended Posts

Da nisu to mogli mekše napravit stvarno mi nije jasno. Kad prešaltam brzinu imam osjećaj da se getriba raspada..:-)

Link to comment
Share on other sites

Čuje se da, ali nakon 100tkm evo kao prvog dana skup s kvačilom, doduše na benzincu!Precizna i postojana

Link to comment
Share on other sites

Vozim povremeno taj 1.5 dci 2011 5 brzina, i stvarno sto jest mjenjac je huh...pregrubo po meni.imam megana2 dci 2008 6brzina na njemu milina, i clio 197 isto milina..i sjednem u taj noviji i koda zetora kakvog saltam a ne noviji auto :/  , i u rikver dosta zeza a 90tkm ima tek...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vozački prozor struže pri spuštanju/dizanju. Ne cijelo vrijeme nego taman negdje na pola puta zastruže. Guma? Kako to riješit? Da li se mora nova guma stavljat i gdje da to nabavim?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jedno pitanje za vlasnike megane 3 i za ostale koji znaju... koje zaruljice dolaze u rasvjetu na krovnom svijetlu i iza za tablicu ?

Hvala na odg.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za vlasnike megane 3 i za ostale koji znaju... koje zaruljice dolaze u rasvjetu na krovnom svijetlu i iza za tablicu ?

Hvala na odg.

T10 w5w samo pazi da ti imaju canbus ili kako se već zove jer će ti u suprotnom u unutrašnjosti lagano svitlit cilo vrime.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pitanje, gdje je sipka za ulje u Meg3? Jel moguce da je pod poklopcem gdje se toci ulje u motor? 

Link to comment
Share on other sites

To sam i pretpostavio... Ovako kad sam digao haubu i na brzinu tražio šipku malo me iznenadilo.

Link to comment
Share on other sites

Neki proizvođači u određenim serijama motora je nisu uopće stavljali. Imaš u izborniku razinu ulja i gledaj. Samo mi smo zbog duševnog mira navikli da ima šipku.

Link to comment
Share on other sites

E a gdje u izborniku se to nalazi? Kod mene na Meg2 kada upalim auto kaže "OIL OK" i onda kada stisnem ono puce za restart pokaže mi crtice.

A i ja iskreno nekak više vjerujem šipci nego kompjutoru.

Edited by dajmirenault
Link to comment
Share on other sites

Npr kod bmwa je to bilo u skrivenom izborniku, a meni kad upalim na megane 3 budi oni krugovi al triba nešto stisnut. Mislim dokle god su puni svi na ekranu da je ok razina ulja.

Link to comment
Share on other sites

Nakon paljenja motora pojavi se OK na ekranu i tad stisnes jedan gumb za kretanje po izborniku i pojavit ce se 6 kruzica ili kvadratica koji pokazuju koliko ulja ima.

Link to comment
Share on other sites

zanima me u cemu je razlika, zasto neki imaju na verziji sa 5 vrata napred rukohvate, a neki nemaju? o cemu to ovisi? znam da generation nema rukohvat ali on nema ni karticu...dok ovdje ima i kartica i sve ali neki nemaju taj rukohvat?

2015-12-16_11.33.31.thumb.png.1040b23f942015-12-16_11.32.30.thumb.png.8e9266a70f

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao pojma da neki nemaju rukohvat. Pretpostavljam da na coupeu svi imaju zbog velicine i težine vrata, posto frendov expression ima.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.