Jump to content

Iznevjerila Laguna


Mafro

Recommended Posts

Treba očistiti sito i provjeriti princip rada. :D

toliko o tome da ju neces raskapati:)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mafro

    51

  • usrmaatre

    47

  • filipbabok

    21

  • dado_sk

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

I elektro luđaci. Pumpa je električna. 

 

Usrmaatre netrebaš je otvarati za vidit princip rada. Radi kao i svaka druga elektro pumpa. Radi ovako: frrrrrrrrrrrr.

Link to comment
Share on other sites

I elektro luđaci. Pumpa je električna. 

 

Usrmaatre netrebaš je otvarati za vidit princip rada. Radi kao i svaka druga elektro pumpa. Radi ovako: frrrrrrrrrrrr.

A jeli, a ja uvijek mislio da radi vrrrrrrrr. :D

Link to comment
Share on other sites

Dok se čuje bilokakvo zujanje dobroje ....panika nastane kad se ništa nečuje :buck:

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nećete eksperimentalno doći do otkrića da ju pogoni bijeli dim :D

Link to comment
Share on other sites

A ne, bijeli dim pogoni isključivo elektroničke uređaje :D .

To je u biti prvi zakon el.tehnike. Kad je bjeli dim unutra, sve radi, čim izađe van, ne radi ništa.

Link to comment
Share on other sites

stiglo mi neki dan i nigdje ne mogu naći nikakav tutorial ili nešto kak se to posloži, a nebi volio napamet raditi pa nešto zeznmut :)

Ja sam to slagao prije par dana. Bilo je uspješno, ali je potrebno malo izbrusiti plastični komad i metalnu vodilicu da bi taj plastični komad lakše klizo.

 

 

S tim da ti n moraš popravljati ovaj plastični dio gdje stoji zupčanik ako ti nije pukao (meni nije).

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.