Jump to content

Renault Clio 197 vs 200 EDC


Raptor6767

Recommended Posts

Hahaha...da...baš xD :D

Još ćete vi čitati o nekom Cliu 197 sa Megane 250 motorom na 300ks za nekih 5-7god kak se meni čini. :D

A A4 2.0TFSI/3.0TDI B7/8 Avant S-Line i S-tronic za svaki dan. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raptor6767

    57

  • Goran89

    13

  • twingara

    11

  • DU-roller

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još ćete vi čitati o nekom Cliu 197 sa Megane 250 motorom na 300ks za nekih 5-7god kak se meni čini.

...to priznam...ali 200edc...NOT :) ...to nikad nece biti auto za kojim se okrenes i nakon 10 godina i koji si poželiš imati doma kao vikend auto. 200edc si kupiš ženi umjesto Mini Coopera...

Link to comment
Share on other sites

...to priznam...ali 200edc...NOT :) ...to nikad nece biti auto za kojim se okrenes i nakon 10 godina i koji si poželiš imati doma kao vikend auto. 200edc si kupiš ženi umjesto Mini Coopera...

 

Ma kakvi...nitko ga se ni sjećatI neće za 10god.

 

A o 200EDC bih razmišljao za ženu samo radi četvero vrata i automatskog mjenjača. I opet ga ne bih kupio. :D

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi...nitko ga se ni sjećatI neće za 10god.

 

A o 200EDC bih razmišljao za ženu samo radi četvero vrata i automatskog mjenjača. I opet ga ne bih kupio. :D

 

itekako cemo ga se sjecat za 10 god! Ali samo iz razloga jer je prekinuo eru RS-a. 

Link to comment
Share on other sites

Trebali su napraviti auto sličan Mk3 ali sa motorom iz 225 prigušenim "radi ekologije" na 205/210ks.

To bi bio najbolji hothatch. Ikad.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ako je cijena ovoga 200.000kn, koliko bi takav kostao ufff, nitko ih tek tad nebi kupovao.

Ali da, bila bi jebenica zestoka!!

Link to comment
Share on other sites

Ako je cijena ovoga 200.000kn, koliko bi takav kostao ufff, nitko ih tek tad nebi kupovao.

Ali da, bila bi jebenica zestoka!!

 

Pa mogao bi koštati isto ili manje jer:

 

a) motor koji se ugrađuje godinama u Meganea samo bi prebacili u Clia (razvoj 1.6T ne bi bio potreban, kao ni novi pogoni, alati i sl.)

b) sve gore navedeno vrijedi i za automatski mjenjač

 

I sad zamisli Clio 200T sa nekih 200-210ks s potencijalom za 260/270ks. Mater.  :cool:

Link to comment
Share on other sites

Da, ali onda bi bile potrebene jače kočnice, ovjes.... A to sve poskupljuje.

Edited by Dalibor1978
Link to comment
Share on other sites

Ima 197 dosta predimenzionirane kocnice...bolje nego 200edc.

Link to comment
Share on other sites

Da, ali onda bi bile potrebene jače kočnice, ovjes.... A to sve poskupljuje.

Ima 197 dosta predimenzionirane kocnice...bolje nego 200edc.

Clio 197 i megane 225 dijele iste kocnice.

I Clio je još lakši.

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Pitajte Zrmija kak koče 312mm Brembo diskovi u kombinaciji sa DS2500 prednjim pločicama. I to na hladno.

Link to comment
Share on other sites

Potvrdjujem brutala kocenje i slalom na KW clubsportu.

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Takva vožnja nije nimalo sigurna za zdravlje jer možeš vrlo lako ostat bez oka ako ispadne van na kočenju.

Link to comment
Share on other sites

Ja to jbga nevolim i priznajem nije mi bilo svejedno koliko god da Rene stvarno vozi dobro i mjenja brzine jebeno.

Link to comment
Share on other sites

Vjeruj mi, da je bio netko drugi za volanom, još bi brže išlo jer ja idem uvijek na najsigurniju moguću varijantu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da, baš je sigurna varijanta u kojoj voziš 180 km/h tamo gdje djeca busom idu iz škole... 

Link to comment
Share on other sites

Da, baš je sigurna varijanta u kojoj voziš 180 km/h tamo gdje djeca busom idu iz škole... 

 

Faco, daj mi reci koja škola je tu? Koja djeca to subotom u 15h idu u školu?

 

https://goo.gl/maps/u12ZB

 

I Zrmi pretjeruje jer ništa nije izletilo, dapače. Stali smo 50m od busa kojeg sam vidio sa 150m da se priključuje. To što je on ko papak jer se vozi na kave i s kave po OS pa mu je ovo drama - je druga priča.

 

Slalom je bilo obilaženje 2 (slovima: "dva") vozila koji su vozili 100km/h dok sam ja "doletavao" sa nadzvučnom brzinom od 130km/h (punio treću brzinu). je**te koja drama, a? 

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi se tako bahato obraćati. Nisu potrebni epiteti "faco" i slično. To kaj ti liječiš komplekse uličnim utrkama trebalo bi zabrinjavati ostale sudionike u prometu, no to nije tema ovog topica...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi se tako bahato obraćati. Nisu potrebni epiteti "faco" i slično. To kaj ti liječiš komplekse uličnim utrkama trebalo bi zabrinjavati ostale sudionike u prometu, no to nije tema ovog topica...

 

A čemu onda spočitavanje djece i sl, a nemaš pojma o čemu pričaš i gdje smo to "jurili"?

 

 

Znaš onu - Pretpostavka je majka svih zajeba?

Link to comment
Share on other sites

Ne moram ni znati, dovoljno je da sa, pročitao da se je autobus uključivao u promet. Toliko sam inteligentan da zaključujem da niste jurili na Nurburgringu, već negdje gdje postoje i drugi daleko sporiji sudionici u prometu... 

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.