Jump to content

Renault Clio 197 vs 200 EDC


Raptor6767

Recommended Posts

Pa znam :) zato znas i ovo prvo :) to za vrijednost ista stvar kao s njegovim Cliom, tržište bi da ga želi prodat odredilo uvredljivo nisku cijenu, kao što novima proizvođači i države napušu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raptor6767

    57

  • Goran89

    13

  • twingara

    11

  • DU-roller

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Polo R sam imao priliku vidjeti uživo, moram priznat da sam se dobro zagledao u auto naknadno sam proguglao da bi skužija da ima 2.0tsi mašinu... Da definitivno je to što se tražilo tj, očekivalo/priželjkivalo od Clia 200 ali isto tako taj Polo je pokazatelje da večina kupaca takvih auta ne želi toliko extremne aute sto dokazuju prodajni rezultati clio 200 edc, ali na žalost ne i kod nas...

Link to comment
Share on other sites

Polo R sam imao priliku vidjeti uživo, moram priznat da sam se dobro zagledao u auto naknadno sam proguglao da bi skužija da ima 2.0tsi mašinu... Da definitivno je to što se tražilo tj, očekivalo/priželjkivalo od Clia 200 ali isto tako taj Polo je pokazatelje da večina kupaca takvih auta ne želi toliko extremne aute sto dokazuju prodajni rezultati clio 200 edc, ali na žalost ne i kod nas...

 

Ja mislim da takve ekstremne aute zele mnogi, a mogu si ih priustit rijetki...

Link to comment
Share on other sites

Uz pola gti postoji taj brutalni wrc. Da je wrc slucajno jedina opcija, ali jeftinija, to bi bilo to sta se trazi. Nitko ga ni nece kupit kad kosta 250.000kn.

I za clia sam reka da bi bija skup ka sam vrag da ima 2.0 i izgleda kao 197/200 u usporedbi sa obicnim clijima.

Takodjer, o kvaliteti izrade ne treba uopce razglabat, renol je 3razine ispod vw.

Link to comment
Share on other sites

kako si uspio quotat vlastiti post u svoj post :D hahahah

a, jesi video hahaha

 

ovako iz price, posto nisam vozio nijedan, da moram da uzmem taj polo ili edc, uzeo bih polo svakako... e sad, kad bi provozao oba video bih koji mi vise lezi... upravo je kod dela ljudi i odluka u tome kakav utisak ostavi auto, zato se sad recimo fijesta st, iako nije ni po jednom kriterijumu na papiru ubedljivija od ostatka klase, istice kao referenca... ocigledno postoji taj neki osecaj kad sednes za volan da li je auto dobar ili ne...

sa trece strane, i ti kriterijumi se moraju izgraditi, i opet, potpuno su subjektivni. i menjaju se sa godinama...jbg, univerzalne price i resenja nema :)

Link to comment
Share on other sites

I EDC se muci na +170kmh, jos pogotovo kako je morao vratit iz 6 u 5, vjerovatno neki lagani brijeg...

Al Tvoj odlicno nabire, i jos bolji zvuk ima, al sam znas koliko je modova u tvoj ubaceno, nije ga bas posteno uspoređivat sa stock EDC-om.

Link to comment
Share on other sites

Košta sa svim tim preinakama manje od EDC Monaco GPa kojeg se spominje posljednjih par stranica.

EDCa najviše hebe tih 1600ccm i mali turbo koji doslovno umre gore i to sam osjetio još prilikom prvog susreta sa njime kad me Hans vozio.

Njemu treba 2.2s duže do 150km/h dok sam ja već na 180km/h.

Link to comment
Share on other sites

Yebo jamstvo, 18-ta specijala i već si  na 2000 kubika... još samo promijeniš turbo, odradiš remap i eto te u društvu brzih i žestokih :D

Link to comment
Share on other sites

ili prosto swapas 225 

 

Yebo jamstvo, 18-ta specijala i već si  na 2000 kubika... još samo promijeniš turbo, odradiš remap i eto te u društvu brzih i žestokih :D

Link to comment
Share on other sites

ili prosto swapas 225 

 

U EDCa je to već puno teži problem. Jer mislim da se twingara referirao na EDC.

Link to comment
Share on other sites

Ajmooooo dalje u revijalnom tonu...

 

Ako sam dobro razumio...trziste je ponudilo ultimate car u klasi,to je polo wrc ali nema trenutno kupaca za to,

clio edc je dobar ali nas jos uvijek svrbi nesto i ne odgovara nam,ima se love za 197 i to je best buy ali treba jos dosta uloziti da bude brzi,bolji,jaci?

Konkretan zakljucak,tko je najbolji?

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

Ajmooooo dalje u revijalnom tonu...

 

Ako sam dobro razumio...trziste je ponudilo ultimate car u klasi,to je polo wrc ali nema trenutno kupaca za to,

clio edc je dobar ali nas jos uvijek svrbi nesto i ne odgovara nam,ima se love za 197 i to je best buy ali treba jos dosta uloziti da bude brzi,bolji,jaci?

Konkretan zakljucak,tko je najbolji?

 

Pa zna se. R5. :dobroje:  :amen:

Edited by cerozg
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast i EDC-u i Polu R i 197-ici, ali samo bih se htio osvrnuti na to da taj Polo R WRC sa 10% popusta košta kao novi (doduše, "goli") Megane RS. Osobno bih išao na tu soluciju, da mogu odvojiti toliko love za auto...

 

P.S. Da li je netko više probao voziti tu novu Fiestu ST? :D

Link to comment
Share on other sites

Odlican komentar zekane hahahahha

 

bas i ja malo gledam :D ali da je najzabavniji auto na trzistu, drzanje da je odlicno. sporija je od rs edc-a i 208 gti-a ali najzabavnija. sudeci po videima na youtubu :D

Link to comment
Share on other sites

Je je jedino mi nekako malo zenakasto izgleda, ostalo vjerujem da je odlicno!

Link to comment
Share on other sites

Je je jedino mi nekako malo zenakasto izgleda, ostalo vjerujem da je odlicno!

 

Ne staneš ti u to. Jedino ako ima panoramu i podnicu kao Flintstones auto :D

Link to comment
Share on other sites

druge felge, gewinde i auto je vrh :D

 

ontopic. kako to da nisu napravili 200-tku sa rucnim mjenjacem?

Link to comment
Share on other sites

druge felge, gewinde i auto je vrh :D

ontopic. kako to da nisu napravili 200-tku sa rucnim mjenjacem?

Zato je ga ovako mogu vozit zene, punice, djeca i ostali koji za voznju imaju dvi live. :-)
Link to comment
Share on other sites

Ne staneš ti u to. Jedino ako ima panoramu i podnicu kao Flintstones auto :D

Haha ma znam, probao sam :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.