Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

5 hours ago, LeoRS said:

Ali je i dalje sasvim nepotrebno. Vozio sam se u laguni s tim u super mi je za lagunu i takav tip auta, ali mi nije za rsa.

A Porsche ga gura u 911, koji ima kraći wheelbase nego Megane. ?‍♂️
(i motor na krivo-dobrom mjestu, ali ssssh)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, IcyTexx said:

A Porsche ga gura u 911, koji ima kraći wheelbase nego Megane. ?‍♂️
(i motor na krivo-dobrom mjestu, ali ssssh)

 

Ma znam da, ali recimo kad je motortrend testirao amg gts-a i gtr-a, drazi im je gts bio bas zato sto nema tog upravljanja. To je subjektivno definitivno, i meni se ne svida.

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam 280 Cup i 280 EDC na Mobikrogu nekoliko puta i za moje (skromne) vozačke sposobnosti bio je odličan. Nisam ni primjetio 4control (ovo naglašavam kao nešto pozitivno) u smislu da mi nije smetao. Auto me jako pozitivno iznenadio.

Kako je kad ga se vozi na granici - ne znam jer ne vjerujem da sam ga vozio na granici, a niti to ta staza omogućuje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 24. 11. 2018. at 1:34, LeoRS said:

Ali je i dalje sasvim nepotrebno. Vozio sam se u laguni s tim u super mi je za lagunu i takav tip auta, ali mi nije za rsa.

Zasto ne ? 

Link to comment
Share on other sites

Megane 4 rs s pilot cup na grobniku 1:45
Drama im je sa standardnim diskovima, a nije bila mogućnost nadoplate za double plate kad su ga dečki naručivali.

Sad su mi naručili DS2500 pa će biti bolje, ali dok ne stave prave diskove, ne bude idealno.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Optimista said:

Megane 4 rs s pilot cup na grobniku 1:45

Nije to bas neko reprezentativno vrijeme. 

Mora taj auto ici puno blize 1.40. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav ekipa, ima li ko mozda neke sluzbene/nesluzbene novosti oko cijena i datuma kad ce biti dostupan u hr? Posla san mail prije par dana u Renault i odgovorili su mi da ne znaju koja je cijena nijednog modela, da ce bit dostupan dogodine, da ne znaju nista u vezi demo vozila i nacinu placanja. ?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, zeko said:

Mogu....ima cak jedan u zg koji ima 4 vlasnika?????

Samo 3. 

Dečki ga kupili kao track toy.

Edited by Raptor6767
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Videl sam ga i ja, frajer neki stariji sa duzom kosom sijedom vozi ga i beka đurđa š njime tranu ?

Link to comment
Share on other sites

Eto, ak je isti, izgleda da se i kcer i cijela familija a mozda i susjedi grabe za kljuc, ups, kljuc-karticu. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, shogo said:

Danas...neka curka vozi?

 

To je onaj od dede, vjerojatno kcer vozi. A deda arhitekt ima duzu kosu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, zeko said:

Cim dode trophy bude i moja gospođa. Samo je moram pitat??

Zeko sta znam trophy je u prodaji i moze se narucit ?? tako da znas sta ti cinit

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, homer said:

To je onaj od dede, vjerojatno kcer vozi. A deda arhitekt ima duzu kosu.

Mislim da ga cijela familija vozi, vidio sam nekog klinca isto unutra. Uglavnom, zakon. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.