Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

voza se crveni 4rs po zg =) ,viđen par puta danas ,slo tabli =)

Jučer oko 17h sam vidio jedan crveni 4rs na našim tablicama. Auto je pojava! :geek:

Jučer oko 17h sam vidio jedan crveni 4rs na našim tablicama. Auto je pojava! :geek:

Aa sorry...krivo, ipak je to bio gt line:aua:

Link to comment
Share on other sites

Jel se samo meni cini da iznad 200 jako lose nabire? Jos do 220 kako tako, ali kasnije je katastrofa. Konkurencija ga ubije tu. Ne znam kak mu je 250maximala kad je i na ovom videu patnja ajme.

Link to comment
Share on other sites

zar vi jos vjerujete u takve youtube filmice? ja aposlutno ne.

tko zna jel po ravnom, nije, jel kisa, vjetar ili nesto trece..
dok ne izadju prava testiranja i usporedbe ne zelim komentirat je li brz ili ne

Link to comment
Share on other sites

Do 200 24 sekunde...nadam se da je ovaj iz autotopnl-a potezao uzbrdo:nezna: konkurencija je puno brza -rs mk3 250 je cak brzi, slabiji 308 gti je 2 sekunde brzi, golf s 50ks manje brzi, golf iste konjaze 18 sec , st 250 brzi - ostali- hmmmm......cudno...

Link to comment
Share on other sites

zar vi jos vjerujete u takve youtube filmice? ja aposlutno ne.

tko zna jel po ravnom, nije, jel kisa, vjetar ili nesto trece..
dok ne izadju prava testiranja i usporedbe ne zelim komentirat je li brz ili ne

Ubrzanja uvijek gledam na AutoTopNL ili na Automann-TV. Njih neznam iz kojeg razloga smatram relevantnim a koliko sam skuzio po nekim snimkama da uvijek snimaju na istim dionicama. 

Vidjet cemo kad dode snimka od Automann-TV ako i tamo bude ovako nekako onda je to zaista katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

pa i ABS je tu da smanji sansu za sudar pa ne obecaje da ce uvijek izbjeci isti.. puno je danas razo raznih el. pomagala vozacu pa svi skupa cine neku cjelinu kako bi se smanjilo broj nesreca..

ovo da treba agresivnije kociti, slazem se, pogotovo kada se priblizava nekom vozilu dok npr na snimci gdje imitiraju pjesaka se cuje ABS odnosno gume kako jako zakoce tako da barem u tom slucaju sustav (po meni) max jako koci..

A nekad i prouzroci pizdariju, abs jel. Pricam iz iskustva.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imas ga na testu ili si ga ubrao u prolazu? 

Link to comment
Share on other sites

Uživa sa rh prometnica...ima par slika..test kroz koji dan tjedan.cim krene novinarima u ruke ...

Link to comment
Share on other sites

Narancasti je cup sa rucnim mjenjacem?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bez veze. Napunio je par ks vise od trojke na stageu 1. A trojka ima dosta restriktivan usis i ispuh, a to je doradeno na cetvorci. 

Link to comment
Share on other sites

Bez veze. Napunio je par ks vise od trojke na stageu 1. A trojka ima dosta restriktivan usis i ispuh, a to je doradeno na cetvorci. 

ali cetvorka ima “manja pluća”. 1.8 umjesto 2.0

Link to comment
Share on other sites

ali cetvorka ima “manja pluća”. 1.8 umjesto 2.0

U tom i je problem. Svi su na 2.0 ili vise jedino reno ide na 1.8. Pezoa ne racunam jer ga tak i tak niko ne kupuje.

Link to comment
Share on other sites

Bas i mene cudi da novi meg nema 2.0. Vw ima 2.0 tsi, ford focus rs ima cak 2.3 ecoboost motor..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.