Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Od nas tu vise da. I pitanje je sta je cilj i zadatak inzenjera a sta je cilj nekog auto entuzijasta..

Cilj ti je da je IAT ne veci od 10C vanjske temp.. Max max 20C... Na meganu cesto ide i preko 50C vise od ambijentalne.. A to jako skida snagu..

Zajebali su taj ic. Tj zbog necega su ga stavili tolko malog.. Pa manji je od megane 2 RS intercoolera i volumenim a pogotovo frontalnom povrsinom koja je u direktnoj vezi kolko hladi.. a vec se rs2 IC bori s 250ks ohladiti.. Kad je mapiran..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@MilosB moram priznat da sam vise obracao pozornost na temp ulja, al sam prilicno siguran da nisam iat vidio vise od 26, 27 uz fino ganjanje i to dok je vani bio debeli plus. Al pripazit cu na to, hvala!

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Si ti ziher da nije vec stavljen veci IC?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Si ti ziher da nije vec stavljen veci IC?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

Prilicno ?

Al opet nisam znao ni da imam eibach, pa sam otkirio naknadno. Bas sam testirao danas, malo ga proganjao i stajalo je cijelo vrijeme <20°. Je da su vani 2 stupnja, al opet to bi trebalo bit ok. Tek kad sam ga stao hladit prije gasenja se malo popela iznad 20, kaj mi se opet cini normalno posto stoji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jel zna netko ..hoće li ga biti na Zagreb Auto showu slijedeći mjesec?

negdi sam procitao da ce biti izlozen
Link to comment
Share on other sites

Jel zna netko ..hoće li ga biti na Zagreb Auto showu slijedeći mjesec?

Da.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Megane rs je dostupan i kod nas. Moze ga se konfigurirati na nasoj renaultovoj stranici. Treba samo otici na obicnog megana pa odabrati rs.

Link to comment
Share on other sites

253.000 kn bez trošarine

Cup, ručni mjenjač,Recaro, paket sigurnost plus i multimedija od dodatnog...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo je cijena bez trosarina ili sa trosarinom?

Osobno cekam trophy i nadam se da ce biti EDC varijanta.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam napisao, cijena na konfiguratoru mi je ispala sa porukom da je to cijena bez trošarine..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas konfigurirao malo. Ispalo mi je 276tkn bez trosarine ?

Cup 13.500kn, a recaro 19200kn. Cini mi se isti sportster ko i u 3rs samo alkantara. Iskreno sumnjam da ce ih ljudi uzimat kad "obicni" sicevi izgledaju slicno i dobro su profilirani, barem kolko sam uspio vidjet ovak preko slika i videa. Iskreno jedva cekam autoshow da to vidim uzivo.

E da, imaju i dvije verzije rs monitora, skuplja je 3800, a jeftinija 1900 ak se ne varam. Jel zna netko o cemu se radi? 

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Fora feature, makar ne znam dal vrijedi 500€ nadoplate. Mislim da bi mi obicni bio sasvim dovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Fora feature, makar ne znam dal vrijedi 500€ nadoplate. Mislim da bi mi obicni bio sasvim dovoljan.

Po meni ne vrijedi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moram priznati da je ova naranđasta boja na MeganuRS koji je ovih dana na AutoShowu ...stvarno extra...onako vuče na kredenc naranđastu ali fensi :D

 

Link to comment
Share on other sites

Na onom konfiguratoru mi je ta narančasta najbolja...nebi bila moj izbor, kad bi bio dovoljno bogat, ali mu najbolje paše

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da je ova naranđasta boja na MeganuRS koji je ovih dana na AutoShowu ...stvarno extra...onako vuče na kredenc naranđastu ali fensi :D

 

Slazem se, bomba je boja uzivo! U kombi s crnim 19" pogotovo. Bomba je i auto uzivo! Pitao sam za probne voznje, vele tek od 6. mj. Evo par slika

20180411_185513.thumb.jpg.d1d8341896af0b20180411_195927.thumb.jpg.4ae6acc1dce36920180411_200002.thumb.jpg.7265b9f216d40c

 

Link to comment
Share on other sites

Nazalost ne, zasprehavao sam hostesu da me pusti unutra, veli da bi, al nema kljuc ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.