Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

On 07. 07. 2020. at 11:29, mata73 said:

Razlika je jel radi majstor ili "majstor". Nikakvih cvrčaka i vibracija nema.
 

zamisli kad auto mazneš, ne mora to bit nešto strašno, i taj momentum kad pukne kad sve se trzne, cijeli kokpit, nema tu majstor i limar veze, tu sve unutrašnjost dobije malo zračnosti... dovoljno da cvriči i vibrira (što radi i kad nije maznut :) na nekima ) pogotovo kad je zima i ljeto kad materijali rade... kažem nije kraj svijeta... al to su to sitnice.... nije auto za otpad al sve ima svoju cijenu...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ali ako se aktivira AirBag onda ide druga tabla koja nije tako dobila šus.

Link to comment
Share on other sites

Evo imate kao što vidite hrpu dijelova već sada za megana polovnih na njuškalu... to je sve od kresnutih auta, na kraju imate i moj far koji prodajem(nije da reklamiram :) ), pa i druge... to sve je pod VELIKIM upitnikom jer je to sve od razbijenih auta... iako se cijena čini ok, čak i na prvi pogled može dobro izgledati... koju tablu cijelu pobogu... pa možeš naći samo još goru..... ovaj je maznut sa strane... pitaj Boga šta se tu posavijalo, stvar je što to ne vredi 50 tauzenki.... ovako na prvu.... i meni se sviđa gad.... to je situacija kad pola vidiš odma a pola tek saznaš poslije... skupa igračka pa tako i popravak..

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kasko je za trebe

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, direstraits said:

I zato će biti jedan u garaži. 

 

Kad sam ja to govorio... ali svi kako ne ide... ma ko’ ne ide ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Kad sam ja to govorio... ali svi kako ne ide... ma ko’ ne ide ❤️

A jos nije ni trophy.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, direstraits said:

I zato će biti jedan u garaži. 

 

Zašto ja sad ovo moram opet gledati, a trackday mi je tek za mjesec dana grrrrrr 😂

@GTTKako neće ići kad ga Karun goni 

Edited by Marko_Os
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Megane rs će se proizvoditi do 2023. i nakon toga se gasi RS brand, a u igru ulazi Alpine i električni automobili 😒

Screenshot_20201112_084504_com.facebook.katana.thumb.jpg.8eda0e03c40090d37fc0f52fc127ebac.jpg

Link to comment
Share on other sites

Katastrofa!
Sačuvaj crvendaća..za par godina ima da bude ko' Fabergeovo jaje!
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nansale said:
4 hours ago, BorisL said:
Katastrofa!

Sačuvaj crvendaća..za par godina ima da bude ko' Fabergeovo jaje!

loooool, mozda za jedno 30 😂 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ha ništa, naručit novi Trophy, svoj 280+ spremit u garažu i čekati 20 godina. Simple as that [emoji1787]

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[mention=1556]Marko_Os[/mention] Misliš naći trophy 300 ph1 manuala s malo km i spremit ga u garažu. A edca drljat okolo [emoji16]
To bi bilo logicno![emoji6]
Link to comment
Share on other sites

Just now, BorisL said:

Jedino smisleno objasnjenje mojoj gospođi bi bilo, a gle to ti je ulaganje u buducnost, bolje da to kupujem nego zlatoemoji1787.png

Tako si ja opravdavam iducu kupnju, kako Juraj Sebalj kaze... "ulaganje sigurnije nego u zlato" 😆😆😆😆 

Link to comment
Share on other sites

Tako si ja opravdavam iducu kupnju, kako Juraj Sebalj kaze... "ulaganje sigurnije nego u zlato" [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38] 
[emoji3][emoji1787][emoji1787]ma tak nekaj sam i ja mislio...samo si ti na dosta skupljim ulaganjima....
A eto kad je vec takva sport ergela na parkingu kod tebe, koji bi bio sljedeci korak u tvom slucaju?
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, BorisL said:

emoji3.pngemoji1787.pngemoji1787.pngma tak nekaj sam i ja mislio...samo si ti na dosta skupljim ulaganjima....
A eto kad je vec takva sport ergela na parkingu kod tebe, koji bi bio sljedeci korak u tvom slucaju?

Sta se tice kod mene, nema vise napred :)  Sve bolje od ovog je van mog budgeta. A za neke stvari upgrejdat je neopravdana razlika u cijeni za eventualne dobitke. 

Ciljam na nesto s pocetka ovog tisucljeca... :D  Da ga ne ureknem, stavim koju sliku kad preuzmem auto, nadam se do kraja godine kad se s posla vratim. 

Edited by Sasaa
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.