Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Sutra stavljam svoj na njuškalo i naručujem Trophy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..šalim se naravno.:lool:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Like za auto, za debila od maltene 2 miljona sabskrajbera kojem je domet uz neslušljiv engleski i 50% krivih izraza istjerat auto na autoban i stisnut ravno gas, svakako ne.

Znači imbecil dobi Trophy R i izvede ga na autoput i priča kak je očekivao bolje performanse na ravnom. Imbecil na N-tu.

Najveći zavoj mu je ulazak na autoban a doseg isturirat auto ispod nadvožnjaka. Doslovno nemrem vjerovat da je lik tak popularan i da takve aute dobija. Čak bi i onog Shmeeja mogao cijeli dan rađe gledat, a JWW je za sve njih Jeremy Clarkson, Chris Harris i svi u jednom. default_biggrin.png

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne želim otvoriti video, ali nažalost u svemu je danas tako, pa i u automobilskom svijetu. Govorim općenito, ne o ovom kanalu. Hrpa samoprozvanih 'stručnjaka', automobilskih influencera i raznih jebivjetara prepričava svoje dojmove i na sebi svojstven način 'testira' automobile, takvih je čitav YouTube. Svaka čast kvalitetnim pojedincima, ali oni imaju po par stotina pretplatnika, dok oni drugi mlatimudani imaju stotine tisuća, od tih clipova zarađuju dobru lovu i što je najgore od svega, rulja ih smatra mjerodavnima. 

Kao kad su Ricciarda prošle godine natjerali (i dalje vjerujem u to 'natjerali', baram se nadam da jesu a da ta ideja nije došla iz mozga jednog F1 vozača) da na Meganeu RS digne ručnu i tako se vozi po nekoj stazici. Taj video je ako se ne varam objavio i čuveni britanski Autosport. Koja je svrha? Ma, možda i bolje da ne znam.

Edited by VedranSB
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mario #8 said:

Like za auto, za debila od maltene 2 miljona sabskrajbera kojem je domet uz neslušljiv engleski i 50% krivih izraza istjerat auto na autoban i stisnut ravno gas, svakako ne.

Znači imbecil dobi Trophy R i izvede ga na autoput i priča kak je očekivao bolje performanse na ravnom. Imbecil na N-tu.

Najveći zavoj mu je ulazak na autoban a doseg isturirat auto ispod nadvožnjaka. Doslovno nemrem vjerovat da je lik tak popularan i da takve aute dobija. Čak bi i onog Shmeeja mogao cijeli dan rađe gledat, a JWW je za sve njih Jeremy Clarkson, Chris Harris i svi u jednom. default_biggrin.png

AutoTopNL je izgraden na tim stiskanjima po autoputu pa drugo ni ne mozes ocekivat. To zna i bit zanimljivo kad su u pitanju jurilice s 500+ konja sto Megane ocito nije. Ne znam dali sam vidio jedan njihov video koji ukljucuje neke zavoje, ali ne pratim ih previse. Ponekad budu dobri za izvidit eksterijer auta i to ubrzanje, no nista vise.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

AutoTopNL je izgraden na tim stiskanjima po autoputu pa drugo ni ne mozes ocekivat. To zna i bit zanimljivo kad su u pitanju jurilice s 500+ konja sto Megane ocito nije. Ne znam dali sam vidio jedan njihov video koji ukljucuje neke zavoje, ali ne pratim ih previse. Ponekad budu dobri za izvidit eksterijer auta i to ubrzanje, no nista vise.
Ma znam, zato i velim. I ovo kaj veliš je istina. Na mute pogledati samo neke kadrove auta kad šeće okolo.
Link to comment
Share on other sites

A tuzna je to drzava, nemas se di ni vozit, sve je premrezeno autocestama a cim se skines si u naseljenom mjestu...gore se jedino mozes popeljat na stazi kako spada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AutoTopNL mi je zanimljiv iz razloga što ima svakakvih automobila i uvijek bude nečeg zanimljivog, ali mi je najdraže od svega što se sve snimi više manje detaljno. Nema onih edita i montaža kao da gledam stari top gear pa dobijem napadaj epilepsije..

I realno za ovo što snime se mogu ograditi da je legalno, ne znam baš da li bi to mogli reći da se je išao vozit zavojitim cestama.. Kužim ja što si ti @mario #8 htio reći, ali moraš malo sagledat to i iz druge perspektive. Za sve drugo tu je 

 

Samo čekam kad će se dočepat Meg 4 trophy R.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pa jbg pogledali ste, kliknuli ste na video. Tu je njemu i kanalu lova, to kaj on nema veze sa voznjom, njih nije briga.

A ovo kaj je neko spomenuo clarksona.... pas mTer, daj mu taj auto, bu ti ga izgazio i iskreno reko kaj ne valja... kak je kednom prilikom reko za renault... prilicno lose vozilo dok ne stisnes gas i krenes u zavoj... onda nem boljeg auta na svijetu sa prednjim pogonom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prodaje se navedeni primjerak Trophy-a za 122,000 HRK ...eee sada jackpot pitanje;  ... dali je to moguće popraviti da stvar funkcionira kako treba i po kojoj cijeni? Koliko bi trebalo još uložiti, da se auto može voziti da bude što bliži novom "nikada udarenom" primjerku, uglavnom da bude siguran za brzu vožnju. Naravno da bi popravak najvažnijih djelova bio u ovlaštenom servisu. Koliko sam upoznat Megane je star godinu dana i kao što je vidljivo po fotografijama fali mu većina desnog dijela 🧐. Motor i šasija bi trebali biti OK. 

IMG-20200706-WA0010.thumb.jpg.3fbb85afbcb42592bd2bf7af2f5df2bb.jpgIMG-20200706-WA0005.thumb.jpg.578670fc9003a3f9d5482bfff9e31f82.jpg

IMG-20200706-WA0006.thumb.jpg.6c600158a450d34346c541348adee87c.jpgIMG-20200706-WA0003.thumb.jpg.48e9edd5816ee3926e729c7fa8c67811.jpg

IMG-20200706-WA0009.thumb.jpg.197f839f41036a3bbf7de13d9d1377f1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa koliko vidim, cak niti jedno staklo nije razbijeno, dakle radi se samo o karoseriji, eventualno nosači nekih elemenata i to je to...

 

ovako po slikama, izgleda kao da je pokupio ogradu na autoputu...

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, yutasknight said:

Prodaje se navedeni primjerak Trophy-a za 122,000 HRK ...eee sada jackpot pitanje;  ... dali je to moguće popraviti da stvar funkcionira kako treba i po kojoj cijeni? Koliko bi trebalo još uložiti, da se auto može voziti da bude što bliži novom "nikada udarenom" primjerku, uglavnom da bude siguran za brzu vožnju. Naravno da bi popravak najvažnijih djelova bio u ovlaštenom servisu. Koliko sam upoznat Megane je star godinu dana i kao što je vidljivo po fotografijama fali mu većina desnog dijela 🧐. Motor i šasija bi trebali biti OK. 

To je vrlo povoljno zapravo jer koliko mi se čini zračni i kotači su mu okej. Jel EDC ili ručni? Jesi zagrizao da ga kupiš? 😁

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, yutasknight said:

EDC. Koliko vidim samo je od suvozača zračni aktiviran.

Da, samo jedan. Možda se i od onih vrata iza da izvući nešto života (makar elektronika). A imaš jednog Meg IV RS-a na oglasniku u dijelovima, i baš mi se čini da imaju  suvozačeva vrata.

https://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/vrata-prednja-strana-prednjie-desna-renault-megane-iv-rs-oglas-29731580

https://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/vrata-zadnji-straznje-desna-renault-megane-iv-rs-oglas-29731632

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, homer said:

@yutasknight to ti je ovaj

Samo što je taj žut, a onaj narančast. Ali možda je do toga što je noć.

Po oštećenjima na braniku mi se ipak čini da je isti auto.

Link to comment
Share on other sites

Nije bez razloga proglasena totalka.

Novi auto, nema dijelova, skupi dijelovi, a jos niste ni rastepli auto niti nasli sitne dijelove, a oni kostajuuuu.

Link to comment
Share on other sites

Ovlašteni ionako rijetko rade limariju, za to imaju limare kod kojih voze.
To se da složit da bude samo takav. Prije bilo kakve pogodbe i dogovora uzet iskusnog limara koji ce znati gdje je auto "popio" udarac i gdje je energija završila.
Mi obični ne znamo gdje tražiti a često se ne vidi gdje je energija završila dok se ne raskopa auto a onda nekad troškovi popravka znaju biti višestruko skuplji od početnih predviđanja.
Naš klubski limar je iskusan i ovakvi primjerci su mu za dobro jutro pa se javi njemu.
Btw jedan poznanik davno mi je rekao da automobili koji su razbijeni i popravak je isplativ rijetko kad završe u oglasniku bilo kojem u EU. Takve kupuje ekipa koja se tim bavi a za iste im javljaju iz osiguranja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mata73 said:

Btw jedan poznanik davno mi je rekao da automobili koji su razbijeni i popravak je isplativ rijetko kad završe u oglasniku bilo kojem u EU. Takve kupuje ekipa koja se tim bavi a za iste im javljaju iz osiguranja.

Ja sam ovu informaciju dobio vrlo nedavno od osobe visokog kredibiliteta, i moram priznati da ima smisla.

Link to comment
Share on other sites

Zvrše ali te nećete naći na auto de ili sl... imate posebne stranice za takve aute..... znaju šoderaši koje su to... i takvi auti se daju složit... ali cvrčaka vibracija koje če te imati poslje u autu se riješit nečete nikada..... 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, macan said:

Zvrše ali te nećete naći na auto de ili sl... imate posebne stranice za takve aute..... znaju šoderaši koje su to... i takvi auti se daju složit... ali cvrčaka vibracija koje če te imati poslje u autu se riješit nečete nikada..... 

Ah da, PTSP udara 😆

Link to comment
Share on other sites

Razlika je jel radi majstor ili "majstor". Nikakvih cvrčaka i vibracija nema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cim vlasnik nije kupio to dvoje vrata kojenima za 600€ onda tu ima jos dosta da se radi. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.