Jump to content

alu felge?!


laguna2002

Recommended Posts

Tražim Renault felge Pulsize ili Passion, veličina 16"

Link to comment
Share on other sites

jel to 4x100 raspon i centralna 60.1 ko na sanderu (clio3, megane 2 itd)?

to onda paše od bilokojeg starijeg renoa.. 

Link to comment
Share on other sites

Paše, ali neće čovjek na novi auto stavit prastare felge.

Link to comment
Share on other sites

pa nisam to ni mislio, nebih ni ja stavio felge stare 10 godina, ali da se nać felga od clia 4 ili captura

ako su za zimski setup, zašto bi davao za nove originalne felge 5000kn.. mislim može ali ja bih uzeo sa par godina stare dacije, znači paše doslovce i sa clia 4..

npr

https://www.njuskalo.hr/alu-felge/alu-felge-16-rupe-4.6-1-2j-et44-renault-clio-4-oglas-28231908

https://www.njuskalo.hr/alu-felge/renault-clio-4-original-alu-felge-16-rupe-4x100-4-kom-oglas-30196911

 

samo treba vidjet koji mu je offset sadašnjih felgi..

s tim da se ove crne-polish felge ne preporučaju za zimu jer polirani dio oksidira... da se to ponovno prepolirati, naravno..

ovo gore su oba linka na orig. Passion felge

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja mislio da uzme nove felge nego od novijeg modela auta, a ne od Megane 2 itd. Kolega se očito i odlučio za 2 modela felgi s Clia IV 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ivan.martinko said:

pa nisam to ni mislio, nebih ni ja stavio felge stare 10 godina, ali da se nać felga od clia 4 ili captura

ako su za zimski setup, zašto bi davao za nove originalne felge 5000kn.. mislim može ali ja bih uzeo sa par godina stare dacije, znači paše doslovce i sa clia 4..

npr

https://www.njuskalo.hr/alu-felge/alu-felge-16-rupe-4.6-1-2j-et44-renault-clio-4-oglas-28231908

https://www.njuskalo.hr/alu-felge/renault-clio-4-original-alu-felge-16-rupe-4x100-4-kom-oglas-30196911

 

samo treba vidjet koji mu je offset sadašnjih felgi..

s tim da se ove crne-polish felge ne preporučaju za zimu jer polirani dio oksidira... da se to ponovno prepolirati, naravno..

ovo gore su oba linka na orig. Passion felge

Kao što se moglo i pretpostaviti iz dosada napisanog, tražim polovne. 

Polovnih OEM alu felgi sa Dacije nema doslovno niti jedne u oglasnicima. 

Ova felga sa prvog linka je samo jedna i još oštećena. Ove sa drugog linka smatram da su preskupe, meni ne paše dimenzija guma, a prodavač ne želi prodati samo felge. 

Što se tiče offseta, o tome smo već pisali na stranici prije. Naveo sam sve podatke za obje felge. 

Link to comment
Share on other sites

ima ih još po njuški ohoho.. to su felge koje su bile original na cliu i capturu. sad skupe il ne, felge su stare oko 2-3 godine, nemreš ih dobit sve 4 za ispod 2000kn da su uredne..

kupiš neke od tih, a ak baš hoćeš dacia logo, pašu ti sa ovih ljetnih, sve je to isto (56mm mislim čep)

Link to comment
Share on other sites

Neznam kaj bi htio tocno al novi tip felgi kakve trazis nisu po 250 kn komad.. letimice sam bacio oko na njusku al sad radim nekaj drugo.
Gledaj ove druge iz njuske, pregledaj jesu dobre, ove dve gume ko nove prodaj za 500 kn i to ti je to. Ispod 500 kn original felgu staru 2 godine nebus naso. Kak hoces. Po meni 2000 kn za 4 dobre 16 ice nije puno.. ja sam platil i starije toliko. Aftermarket nove su ti oko 700 kn komad.. pogledaj i to..
Neznam..
Ja bi za zimu stavil celicne uvijek.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ivan.martinko said:

Ja bi za zimu stavil celicne uvijek.

pa celicne ima sad na autu serijala, covek gleda nekaj za ljetni set iduce godine...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ivan.martinko said:

Nema, ima alu felge stock..

to su čeličane s radkapama FYI...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riceburner said:

pa celicne ima sad na autu serijala, covek gleda nekaj za ljetni set iduce godine...

Ne, sad na autu imam alu felge. ☺️ Tražim još jedan set za zimske gume.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vladek said:

Ne, sad na autu imam alu felge. ☺️ Tražim još jedan set za zimske gume.

ček, kaj su fakat dali alu felge na tech roadu?  nama su rekli da su čeličane s drugačijim radkapama za razliku od stepwaya? pa i u popisu opreme veli da su flexwheel čeličane...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Neznam kaj bi htio tocno al novi tip felgi kakve trazis nisu po 250 kn komad.. letimice sam bacio oko na njusku al sad radim nekaj drugo.
Gledaj ove druge iz njuske, pregledaj jesu dobre, ove dve gume ko nove prodaj za 500 kn i to ti je to. Ispod 500 kn original felgu staru 2 godine nebus naso. Kak hoces. Po meni 2000 kn za 4 dobre 16 ice nije puno.. ja sam platil i starije toliko. Aftermarket nove su ti oko 700 kn komad.. pogledaj i to..
Neznam..
Ja bi za zimu stavil celicne uvijek.

Nisam ni pomislio da ću naći za 250kn komad. A da ću prodati te gume za 500 kn mogu samo sanjati.

Just now, riceburner said:

ček, kaj su fakat dali alu felge na tech roadu?  nama su rekli da su čeličane s drugačijim radkapama za razliku od stepwaya? pa i u popisu opreme veli da su flexwheel čeličane...

Da, alu felge su sa opremom Techroad. Isto kao i automatska klima. To nema na nižim stupnjemiva opreme. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vladek said:

Da, alu felge su sa opremom Techroad. Isto kao i automatska klima. To nema na nižim stupnjemiva opreme. 

onda su nas smuljali ili je to nekaj novo :ranting:  za tih par extra kuna smo onda trbali uzet techroad umesto stepwaya...

Link to comment
Share on other sites

@riceburner to ide sa Techroad opremom cijele 2019 god. 

Godinu prije, 2018.bila je Black&white oprema, a tam ne znam kaj je sve išlo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Vladek said:

@riceburner to ide sa Techroad opremom cijele 2019 god. 

Godinu prije, 2018.bila je Black&white oprema, a tam ne znam kaj je sve išlo.

nas je narucen u 12 mjesecu 2018, tech roada nije bilo ni jednog za vidit uzivo, on je dosel kasnije u salone...

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Vladek said:

@riceburner to ide sa Techroad opremom cijele 2019 god. 

Godinu prije, 2018.bila je Black&white oprema, a tam ne znam kaj je sve išlo.

nije mi dal vrag mira :D isel u konfigurator... kaj reci? koju posluku porati? :rtfm: :blink:

capture-20191231-231102.thumb.jpg.23a9934383f1ae0a1953c2491687bd42.jpg

 

u svakom slucaju @Vladek prosel vrhunski :00009019:

 

Edited by riceburner
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ivan.martinko said:

Kaj su to felge ko na scenicu 3 one fake alu?

da i na meganu 3,4, talismanu i ostalima :D prvi ja mislim da je to opel na astri H jos davnih dana isfurao...

Edited by riceburner
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mrtvi rumunji kakva manipulacija.. ko kinezi [emoji24]

"16-inčni naplaci Expression"

S tim crvenim rubovima..

Bu nam vlasnik reko jesu alu il ne.

[emoji16]

Svejedno opet treba alu za ljetne [emoji38]

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.