Jump to content

alu felge?!


laguna2002

Recommended Posts

Da.. pogledaj i slikaj izgliza da vidimo.
Kucni po felgi.
Mogle bi biti i alu ali nikad neznas s renoom..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vladek said:

Screenshot_20200101-103702.thumb.png.065f53129a1af1ed0e40135ab7458705.png

Da flexwheel je inace naziv za celicane s tim alu look radkapama koje su dvobojne u techroadu a kod stepwaya su jednobojne...  to me zbunjuje kad si rekel da ti imas alu...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, napisane su laži u opisu..

Naplatci su felge a ratkape su poklopci.

Trebalo je zapravo pisat celicni naplatci sa dvobojnim poklopcima..

Link to comment
Share on other sites

Ma sad ni sam više ne znam jesu li alu ili čelične....!? 😕 Dal' bi se kladiti da su alu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vladek said:

Ma sad ni sam više ne znam jesu li alu ili čelične....!? 😕 Dal' bi se kladiti da su alu.

Najjednostavnije pogledaj s unutarnje strane felge 🤓

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vladek said:

Ma sad ni sam više ne znam jesu li alu ili čelične....!? 😕 Dal' bi se kladiti da su alu.

Pa odi provjeri :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Kucni po povrsini pa vidi kak se cuje. Tup tup ili suplje odzvanja..
A steta bile bi lijepe da su alu felge..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jel ovo ozbiljno il se zajebavate?? Pa kak ne znas jel alu ili celik covjece? 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Lijepe su i ovako?!?

Znaš i sam kome nisu... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Max said:

Jel ovo ozbiljno il se zajebavate?? Pa kak ne znas jel alu ili celik covjece? 

Ma izbacili me iz čizama. Više nisam bio siguran koji auto sam kupio! 😁

Uglavnom, imam alu felge. Naplatak znači alu felga, ukrasni poklopac je ratkapa.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20200101_185232.thumb.jpg.b46f01c78d13be0941af3e4270450da4.jpg

@Vladek totalno nebitno jel alu ili ne, fino izgleda, imao nesto slično na cliu 4 i stvarno djeluje ko alu ali nije jbga, ove tvoje su dobre za ljetni set definitivno, a za zimu da uzmes jos jedan set 5-okraki čeličnih i samo ratkape mjenjaš i miran si. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@brzi16v išao sam u garažu pogledati i u pravu si. Ispod su ovakve čelične felge sa ratkapama. 😳 Sad mi je neugodno, dal' bi se kladiti da su alu felge. Pošto mi kotači mrak izgledaju, sutra zovem servis da provjerim cijenu još jednog seta čeličnih felgi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E onda nisu lijepe :lool: 

Ne smeta ako nisu alu, izgledaju super, lakše ju popraviš kad ju izgrebeš (samo promjeniš ratkapu), itd. itd. 
Kupiš još set čeličnih za zimske i samo preseliš ratkape i auto ti uvijek super i original izgleda.

Edited by GTT
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Vladek

Mislim da ti i ove odgovaraju sa clia 4, samo najbolje stavit ratkapu da vidis kako sjeda, mada su ove malo neuredne po meni ali evo primjer

https://www.njuskalo.hr/felge-naplatci/celicne-felge-renault-michelin-zimske-gume-205-60-r16-oglas-30386661

Ja sam probao takve ratkape za te 5kraka čelične stavit na  klasične i neide.. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E sad sam ti pokvaril veselje 🙄 svako zlo za neko dobro, eto ti rjesenje, jos jedan set celicana i samo gas...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alu stavi u proljece na ljetne, kaj ce ti dvoje celicnjace..

[mention=11333]brzi16v[/mention] išao sam u garažu pogledati i u pravu si. Ispod su ovakve čelične felge sa ratkapama. [emoji15] Sad mi je neugodno, dal' bi se kladiti da su alu felge. Pošto mi kotači mrak izgledaju, sutra zovem servis da provjerim cijenu još jednog seta čeličnih felgi.

Cijena bu ti nenormalna, ko 2 godine stare alu od clia navedene gore..
Link to comment
Share on other sites

Just now, ivan.martinko said:

Alu stavi u proljece na ljetne, kaj ce ti dvoje celicnjace..

A kaj dobiva s tim ako stavi alu? Ove se ni ne vide da su celicnjace. 

  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@riceburner ma kaj bi mi pokvaril veselje. Čak mi je laknulo da ne izmišlja toplu vodu sa dodatnim alu felgama. Kotači mi odlično izgledaju, a vjerujem da ću jeftinije proći sa kupovinom čeličnih. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rabljenih da ali novih ne... nove original takve celicnjace su preskupe i to bi kupio samo jelen..
Ove iz oglasa 1000 kn sve 4 to da..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Misli na to, da ako ces kupovati alu felge, ni sarafi ti vjerovatno nece pasati, pa i ta zajebancija lagano zna izbiti par stoja iz dzepa.

Tvoje celicne izgledaju bas dobro.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, GTT said:

A kaj dobiva s tim ako stavi alu?

izbjegnut će banirenje s foruma :policija:   nemre imat čeličane alo, pa de ti živiš... :taz:

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=11333]brzi16v[/mention] išao sam u garažu pogledati i u pravu si. Ispod su ovakve čelične felge sa ratkapama. [emoji15] Sad mi je neugodno, dal' bi se kladiti da su alu felge. Pošto mi kotači mrak izgledaju, sutra zovem servis da provjerim cijenu još jednog seta čeličnih felgi.


Haha, nek ti ne bude neugodno, meni se na starom scenicu znalo dogoditi da kod vulkanizera ne skuže i idu skidati kotač, a nisu maknuli ratkape.
A tamo su one glat srebrne, nisu tako lijepe kao ove na dacii.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.