Jump to content

limited serija


ivan-zg

Recommended Posts

zanima me sto tocno znaci limited serija za megane grandtour?

kolko san ja primjetio to je oprems izmedu expression i dynamic?

ima li negdje jos ingormacija o ovoj seriji?

jesu li bolji od onih meg grandtora koji su radeni za balkansko trziste? limited je navodno bas francuz...

hvala i isprike ako pitam gluposti

i.

Link to comment
Share on other sites

To je bio zadnji trzaj meganea 3, nakon kojeg je dosao meg 4. Dakle nakrcali su ga poprilicnom opremom da se riješe lagera. Po meni odlicna ponuda koje više nema. Eventualno ako je ostao koji fluence...

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

hvala... mislim da ih je ostalo  jos par u hrvatskoj.

moze se dobiti za 130. navodno ce novi sa tom razinom opreme kostati 180...

rade se u francuskoj?

i.

Link to comment
Share on other sites

Ima one lijepe 17 felge s pet krakova cini mi se, retrovizore kao GTline itd.. zgodna prilika...

Link to comment
Share on other sites

Moji u firmi kupili sve što se moglo [emoji4]

Prve isporuke vec došle i auti izgledaju dobro sa puno opreme. Nemaju svi felge 17" neki su sa 16"

Link to comment
Share on other sites

Ako ne patiš od toga da moraš biti u trendu sa novim modelom , ovo je definitivno najbolja prilika za kupovinu , jer dobijaš auto lišen dječijih bolesti , nakrcan opremom i to sve po fer cijeni.

Megane 4 se tek uhodava , tako da te modele iz prve godine nikad ne bi uzmao , em su puni mana , em im dobro zabibere cijenu.

Znam kad je Clio 4 startovao , tom autu su OTS-ovi izbacivani bukvalno na dnevnoj bazi.

Link to comment
Share on other sites

da...hvala... kad sam cuo kolko ce novi kostati s opremom slivnoj ovoj na limited...sve je jasno

ja sam takoder usporedivao sa kia ceed sw i hyundai i30 cw...

ti auti s opremom usporedivoj s limited su oko 160...

i jos ako uzmes dio na kredit...dobije gratis 5 godina garanciju i njihivog odrzavanja i asiszencije...

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

znate li mozda jesu li svi limited francuski ili ima i turskih?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Turski jedino flyence i nekada generation modeli. Ako ima lajsne na krovu turcin je jer u Bursi nemaju lasersko varenje krovova

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

pardon...znaci grandtour je uvijek iz francuske a fluence je neki put iz turske?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

mislim da je Fluence uvijek iz Turske, Grandtour ne, ali može biti iz Španjolske ili drugih tvornica po Europi

Link to comment
Share on other sites

Ja vozim limited s full opremom i prezadovoljan. Imam ga vise od 7mjeseci i 10.000km sam jucer okrenuo. Nikakvi problemi. Mislim na megana grandtour. Zao mi jedino kaj nije mogo imat xenon. Hehe

Karticu slobodne ruke, navigaciju, grijanje siceva, 17 cola felge i cnu metalik boju. Najvaznije od svega veliki gepek i siguran auto:) 

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam narucivao nije bilo navigacije...mozda uz nadoplatu... ali jedini auto u hrvatskoj koji je diesel jegtiniji od najjeftinijeg benzinca :-)

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

onda ni to necu imati :-) ali dobit cu neke 17 pragma felge... iako ljepse su akihiro... mozda ih nagovorim da zamjene...

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da se kupiti naknadno original kućište za navigaciju pa unutra staviš sta hoćeš, tablet neki

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

najs... to zvuci dobro... ima li sanse da ih nagovorim da daju naki duzu garanciju? tipa 7 godina kao kia?

ili da preformukiran... moze li de kad auto navrsi 5 godina opet sklopiti neki deal o garanciji+odrzavanju?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

u svakom slucaju, moj je narucen i stize za koji dan.

kako ne radimo puno kilometara, razmisljao sam o benzincu...ali kako je diesel jeftiniji nekoliko tisuca kuna i manje trosi ipak je kupljen diesel...

prvi u mojoj obitelji diesel auto...nije ni cudni jer radimo oko 10.000 km godisnje...

btw. kod drugih proizvodaca nisam vidio da diesel s istom opremom kosta manje od benzinca? u cemu je kvaka?

i.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

rješavanje zaliha...

Vidjeh i jednog na njuškalu, 111 tkn traži

Link to comment
Share on other sites

ne, rabljeni, 113 tkn Ma samo upiši megane limited u tražilicu od njuškala, ima ih samo 5

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.