Jump to content

Raznolika kratka pitanja


Tanatos

Recommended Posts

Hahahaha  :yeah: :lool:

 

I ne zaboravi! 

Koliko god da gradilište izgleda sigurno i čisto, nikad neznas šta te moze dopasti. 

Zato obavezno prvo kacigu na glavu pa tek onda na gradilište.

Link to comment
Share on other sites

E jeste jedva docekali a? Hahahahah. Ma idem na godisnji sa zenom i djecom, tako da, nista baustele, samo cesta

Link to comment
Share on other sites

E jeste jedva docekali a? Hahahahah. Ma idem na godisnji sa zenom i djecom, tako da, nista baustele, samo cesta

pa ono, glava ravno, a oči u stranu :D

Link to comment
Share on other sites

E i ja budala izaberem ici na Poljsku i onda vas pitam za savjet. Trebo sam lijepo na Njemacku ko i sav posten svijet :hahahe::hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Autoceste većiinom dobre, uglavnom pod naplatom, obavezna dnevna ili kratka svjetla, alkohol 0.2 promila, dosta kamera na AC koje mjere brzinu.

Ako misliš popiti čašu domaćeg poljskog vina mislim da neće ići jer nemaju vinograde. Pazi na bande na autocesti koje ti signaliziraju da ti s autom nešto nije uredu ili na parkingu uguraju pvc bocu ispod blatobrana pa kad izađeš pogledati što šrota nude usluge i pomoć. Vozačka kultura na pola ko ruska.

Link to comment
Share on other sites

Sto mislis po kvalitetan ovjes? Gevinde ili sto?? Nisam bas upucen u Clia 2 pa ne znam.

Da gewinde ili slično

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da gewinde ili slično

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

 

Ma to mi nije previse zanimljivo, kad bi neke dobre opruge ili amortizeri bili u igri, vec da, ali gevinde su too much za moj ukus.

Link to comment
Share on other sites

Mijenjam brtvu poklopca ventila, brtve usisa  i onaj famozni strainer gasket. Imam dva pitanja:

  1. Originalno ili može zamjensko?
  2. Kad se već ovo mijenja i skida to sve, da li je dobro uz ovo još nešto zamijeniti?
Link to comment
Share on other sites

Brtve oko prstena svjećica? 
Ne znam kak je kod tebe ali kod mene sline na dvije svjećice..
Ja sam izmjenu odgodio za jesen, previše mi se toga skupilo pa moram u etapama.
 

Link to comment
Share on other sites

Mijenjam brtvu poklopca ventila, brtve usisa  i onaj famozni strainer gasket. Imam dva pitanja:

  1. Originalno ili može zamjensko?
  2. Kad se već ovo mijenja i skida to sve, da li je dobro uz ovo još nešto zamijeniti?

Zašto mijenjaš sve to, neki problem, procurilo ulje, siše zrak di ne bi trebalo,...?

Link to comment
Share on other sites

Malo slini na obje brtve, a čini mi se i na dvije svjećice s desne strane motora bliže akumulatoru.

Link to comment
Share on other sites

Brtve oko svječica i brtve na usisu uzimao sam original i ako se sjećam dobro bilo je oko 500 kn sve.

Kasnije sam saznao da ANET ima original Renault i cijene su tu negdje jer nemaju popust na originale. Brtva poklopca nisam uzimao original.

Strainer gasket? Sito, filter?

Link to comment
Share on other sites

Ima netko iskustva s lijepljenjem/varenjem sitnih plastičnih komada, ali od PP ili PE plastike? Konkretno pukao mi je neki čep na dijelu door trima i sad ne stoji tako čvrsto, a P/E je plastika. Ova loctite super ljepila i sl. po deklaraciji ne rade s takvim plastikama. Sve mi se čini da bude lemilica radila...

Link to comment
Share on other sites

Kako to obično biva, na putu za ZG se upalila lampica akumulatora, poruka low batery i znak stop!

Dal' voziti ili ne??

Auto se normalno ponaša i sve je kao da i nema poruke i lampice?!

Akumulator star godinu dana neki ciak pod garancijom...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To sam i napravio..kad stanem a auto radi se ugase obavijesti..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kaze mi lik da ima malo oštećenje iznutra na tabli, ja reko poslikaj i posalji.

Jbt pa to je rupa a ne ostecenje[emoji28][emoji28]

Jel se to da kak popraviti?090bfa9cb5e6777149a77a5b471d65bf.jpg

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vozio kakvu letvu, cijev...

Ako je sve drugo ok to je minorno

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

mast u spreju, znam za wurth al vjv ima i drugih proizvodjaca

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidim u Zrmijevoj topicu da čovjek stavlja keramiku xenum vrx500? I u motor i u mjenjač... E sad, znam o čemu je riječ, znam i čemu služi, međutim, ima li to kakvog efekta ili je to još jedan "porez za budale"?

Link to comment
Share on other sites

Vidim u Zrmijevoj topicu da čovjek stavlja keramiku xenum vrx500? I u motor i u mjenjač... E sad, znam o čemu je riječ, znam i čemu služi, međutim, ima li to kakvog efekta ili je to još jedan "porez za budale"?

:hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Vidim u Zrmijevoj topicu da čovjek stavlja keramiku xenum vrx500? I u motor i u mjenjač... E sad, znam o čemu je riječ, znam i čemu služi, međutim, ima li to kakvog efekta ili je to još jedan "porez za budale"?

pisao sam i ja neki dan da sam stavio xeramic aditivi za mjenjače u svoj..samo iz razloga jer mi je jedan ležaj negdje u banani pa zuji poprilično na leru. sa keramikom se stišalo, ali tek kad ga provozam i kad se ugrije, na hladno i dalje zuji

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.