Jump to content

Sto ste danas napravili za sebe, kucanstvo ili nes slicno?


zeko

Recommended Posts

Razmontirao staru ogradu sa susjedom i odbacio na otpad, ošišao ogradu prema drugom susjedu. Pripremio sve za postavljanje ograde. Raspalio roštilj i ispraznio par limenki tuborga, ljepša polovina se sjetila da ih donese iz frižidera da se ne bi prehladile. ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Popio kavicu sa prijateljem, pa sa bratićem, ručao s punicom, odvezao 220 km, oprao A klasu, kodirao novi daljinski ograde i garaže, poplanhuo jajčeka i upravo ispijam zasluženi Paulaner pšenični [emoji4]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sinoć do kasno po koncertima, prvo The Beatles Revival band a onda Jole. Prije spavanja ocijedio još jednu hladnu pivu i nakon 2 poponoć zaspao kao klada. Jutros me budi telefoski poziv, britanski broj a nervozna englezica broji li broji ne da dođem do riječi. Na mamurnom engleskom joj objašnjavam da je pogriješila broj jer treba turističku agenciju jednog poznanika kojima sličan broj sa samo jednom različitom znamenkom.

Ovo je već postalo učestalo pa dolazim u napast da i ja nešto zaradim od tih slinih stranaca koji me svakodnevno zovu jer uglavnom traže transfer dok moj Logan stoji parkiran i neiskorišten :bigl:   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mata73 said:

poplanhuo jajčeka

:D jak je ovaj gospon, pre jak ahahahahahah 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sa ženom, malenom, prijateljem i njegovom ženom na moru. Nas dva ispraznili nekoliko limenki, bacili se u more par puta radi sile, nismo slušali žene dok su nam solile pamet da se maknemo sa sunca jer ćemo izgoriti.. smijali se jedan drugom kako smo pocrveniti i preselili podjebavanje u hlad, očistili još nekoliko limenki za svaki slučaj..dogovorili za sljedeci tjedan još jedno podjebavanje u hladu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zena mi je totalno okrutna... danas je 9 velikih puzzli s kojima su dica odrastala spakovala za vrtic, a ja sam tip osobe sto se tesko odvaja od stvari...

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno i ima, jako je glupo vezivat se uz stvari, ali eto, sto cu... mos mislit kakav sam kad sam jos u kontaktu s kupcima svojih bivsih auti... 

Link to comment
Share on other sites

jedna je i ima dite, drugo je bracni par koji su kupili auto jer im je tribalo bas za dite nesto veliko... 

Link to comment
Share on other sites

Jbt, kod mene obrnuto, ženica skladišti sve ko hrčak.... Sad razmišljam kako da bacim hrpu puzli s ormara, a da se ne naljuti [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Imaš koju 3000+ kom? Rado ću udomiti ako mi slika odgovara :wink:

Link to comment
Share on other sites

Da nastavimo u Facebook tonu.

Ja kupio jučer nove žilete napokon i promijenio nakon previše mjeseci. Koji preporod, mogao bi se brijati 24/7 :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kad sam se zadnji put žiletom ogulio..mozda pred 10-12god

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja prva 4, onda se s petim brijem godinu dana [emoji1787]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, filiplolic said:

I ja prva 4, onda se s petim brijem godinu dana emoji1787.png

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Tako nešto i kod mene :)

Link to comment
Share on other sites

Uvatia se danas tek mrvicu procistit podrum... jedan dio stvari bacia, naslo se tu i dvi gume koje su tu stajale iz nekog razloga, hidraulicna dizalica koja je zaruzinavila i zablokala, nesto dasaka, drvenarije, igracaka... uglavnom, ispraznilo se, ali samo dijelom... 

Osim toga, ostale su slijedece stvari koje nisam tia tek tako ostavit, a ako nekome moze posluzit (Split ili snadji se kume) i potrebno mu je nek se slobodno javi na PM: 

- Nania autosjedalica (0-18kg)

- 2x Nania autosjedalica (9-36kg) 

- Hranilica koja se montira na stol i visi u zraku (stol mora imat rub koji nije predebel) pa ne zauzima misto... 

- Klokanica - jako malo koristena

Autosjedalice su neutralnih boja, kombinacija sivo-crno, mislim da jedna ima i kruzice neke, mehanicki ispravne... ne mogu se sitit jesu li i ove vece reverzibilne, znam da najmanja moze u oba smjera ic. 

Sve je jos uvik zamotano u najlone i/ili kutije otkako su pospremljene stvari. 

Doli je jos i "nova"  nekoristena guma s koristenom celicnom felgom, 185/65/15, Hankook, DOT1001, 15" 4x114,3, dakle iskljucivo kao rezervna (u tom svojstvu je i bila, dok nije ugradjen plin) ili u nategnutom slucaju za extra light prikolicu... cijenim daj sta das ako das... inace original za Hyundai Elantru 2001 i slicna korejsko-japanska auta... 

I nemojte da i ovo postane sprdnja ka s onim zaruljama... volia bi ove baby stvari da idu po mogucnosti onima kojima je potribnije... nisu nove, ali posluzit svakako mogu... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja došao u SB na 3 dana (danas drugi dan) vidjet ženinu rodbinu koja je ovdje već dva mjeseca i za par dana vraćaju se u Canadu.

Evo nas toćamo se danas cijeli dan u Bizovačkim toplicama . Sutra Rijeka, a prekosutra sa starijim klincem opet na Pag (mslađi kreće u vrtić - to će žena hendlat). Km više ni ne gledam, samo neka se vrte..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, wifi said:

- Nania autosjedalica (0-18kg)

- 2x Nania autosjedalica (9-36kg) 

- Hranilica koja se montira na stol i visi u zraku (stol mora imat rub koji nije predebel) pa ne zauzima misto... 

- Klokanica - jako malo koristena

Autosjedalice su neutralnih boja, kombinacija sivo-crno, mislim da jedna ima i kruzice neke, mehanicki ispravne... ne mogu se sitit jesu li i ove vece reverzibilne, znam da najmanja moze u oba smjera ic. 

Sve je jos uvik zamotano u najlone i/ili kutije otkako su pospremljene stvari. 

hm, pitat ću kćer treba li joj išta od ovog, možda se čujemo

Link to comment
Share on other sites

Skinuo stari silikon oko kade i pokusao staviti novi..i nakon mnostva DIY jutjub videa nije bas dobro ispalo.
Stoga dajte pls neki kontakt od nekog vodoinstalatera/kucnog majstora da mi opet bude mir u kuci [emoji51]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Šta je bilo....šta nevalja......Grubo ispalo nakon ponovnog potezanja silikona ili si teško slinuo stari silikon.

Meni wd40 pomaže za skinuti silikon.

A za glađenje novog nađi neku deblju plastiku (tvrdu) oblikuj nekakav radijus koji ti se svidi i potegni po silikonu.  

Bojim se da je to tip posla koji ti nijedan vodoinstalater neće doći napraviti ili će ti naplatiti da ti se okrene u glavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.