Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Da li je istina da od 01.01.2023 neće biti co2 penala(i drugih penala) na uvozu polovnih auta iz drugih EU zemalja koje su u šnegenu? 
Zna li netko nešto o tome?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Max said:

Kaj sve ne valja na ovom Talismanu? 

Ja kad bi ga išao uzimat izbjegavao bi prve dvije-tri godine proizvodnje, a ovaj je prva, pa kad krene cirkus kao Brki možeš sjest i plakat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma znam da nije neka sreća generalno ali nije ni Laguna bila pa smo imali dvije, a ovu drugi tata dan danas vozi, i to 2.2 dci. Ovaj motor je imao neke probleme koliko se sjećam iz rasprava, ili sam nekaj zabrijao? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, laci said:

Da li je istina da od 01.01.2023 neće biti co2 penala(i drugih penala) na uvozu polovnih auta iz drugih EU zemalja koje su u šnegenu? 
Zna li netko nešto o tome?

dzabe ti kad necemo mi sengen

Link to comment
Share on other sites

@Max Moram priznati, auto je baš lijep... Ako je servisna uredna, mislim da ne bi trebalo biti problema...

Kakav je mjenjač?

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je mehaničar, koji radi u ovlaštenom, rekao da ako mislim uzeti 1.6 dci, tražim od 2018-te na dalje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

dzabe ti kad necemo mi sengen

Kako misliš?

Link to comment
Share on other sites

zadnje sta sam cuo, da austrija nam ne da? sta ima neka nova odluka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fala dečki, onda je ovo stvarno za preskočit. Ali izgleda dobro, mora se priznat!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ruske said:

zadnje sta sam cuo, da austrija nam ne da? sta ima neka nova odluka?

To je jedan ministar imao egzibiciju jer je skupljao politicke bodove pa ga je presjekao austrijski kancelar i sluzbeno rekao da se ne protive...

Sve clanice su dale suglasnost da mozemo u Schengen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fala dečki, onda je ovo stvarno za preskočit. Ali izgleda dobro, mora se priznat!
Zasto ga preskaces a da nisi ni sjeo u njega?

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ici ću sutra bacit oko, popodne idem vidit i onog Allroada kaj sam stavio u drugoj temi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan1902 said:

Zasto ga preskaces a da nisi ni sjeo u njega?

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

A zašto sjesti u njega kad ga se može preskočiti?

Renolova limuzina iz prvih godina proizvodnje, nije neka mudrost zaključiti što će to biti...

Link to comment
Share on other sites

Ne bi stavio ruku u vatru da su i ove novije neke radosti... a sa novijem godištem ide i cijena...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Jel se samo meni čini da je to malo puno novaca za 7 godina star auto?

:nezna:

:hm:

 

Ali da je lijep.........lijep je!

Link to comment
Share on other sites

A vidis da ima sve najajce prikljucke a i motor.. plus nove cijene polovnih i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Espace sam uzeo za 60tkn. 

Dvije godine stariji je bio kad sam ga uzeo od ovog Talismana.

Meni se.to čine ogromni novci.

 

Ili moj sklop u glavi više ne funkcionira

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, petak said:

Jel se samo meni čini da je to malo puno novaca za 7 godina star auto?

:nezna:

:hm:

 

Ali da je lijep.........lijep je!

Laguna 150, zadnja godina 2015, trenutno na njuški za 11 000 eura

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.0-dci-150-bose-r-link-alu-navi-ambi-light-oglas-38977405

Za opremu mogu reć samo da je ok, ništa više... uspoređujem je s mojom Lagunom

Ta Laguna po meni ne vrijedi te novce nikako, a da Talisman koji je godinu dana stariji od nje vrijedi te novce je suludo.

 

1 hour ago, macan said:

A vidis da ima sve najajce prikljucke a i motor.. plus nove cijene polovnih i to je to.

Koje najače priključke? Ovo je jedan prosječni, ako ne i među lošije opremljenim Talismanima na oglasima, pa jbt nema kameru za parkiranje stražnju. Sjedala na žgance, središnja konzola srednje veličine, da ne nabrajam dalje masaža u sjedalu, bose ozvučenje, koža, panorama, 4 control...

A i motor ima jači od ovog.

Link to comment
Share on other sites

Ok ovaj bi trebao realno biti oko 100tkn ali kak su ostale cijene tak je i ova previsoka. Kaj se tiče početka modela istina, to je lose uzimati. Ali ovaj je bar domaći, ima neku povijest i prave km, za razliku od ovih iz u iza koji su svi sumnjivi. 

 

Link to comment
Share on other sites

@dizna Neznam uptodate cijene ali mu oglas vrijedi 1000€ više od ostalih. Korektno opisano stanje,povijest+provjera,dobre slike&video,zimske& ljetne... Ovo se kupuje telefonski,a osoban uvid samo zbog potvde stanja.

Poslano sa mog RMX2170 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, macan said:

Gledajući druge po njuškalu, rekao bi da je ovaj još na akciji :)

Gledajući druge po njuškalu za te novce možes kupit jeben auto s provjerenim motorom koji odvaljuje velike kilometre bez problema. A ne škripavi qurac koji je u 7 godina proizvodnje izmjenjao pun qurac motora i ni s jednim nije pogodio stvar.

Ja da uzimam uzeo bi dci 200 manual jedino, a njih nema na oglasima. A kad bi i imao pare za dci 200, dobro bi razmislio i sigurno uzeo 1-2 godine stariji 520d vjerojatno za iste novce

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.