Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

To je bitno dok je auto dosadan... Kad je auto sam po sebi zabavan to postaje nebitno :D

i ja obozavam nav na dashu.

 

i ujedno ne mogu vjerovat da sam napisao da je elektro fun.. Ali je :D

nema tog gusta s rostilja ali kad stisnes gas i lovis zavoje (jer jako ima dobar mehanicki grip zbog izuzetno niskog CG) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, laci said:

Kad ga ja gurnem, a gurnem ga svaki dan nekoliko puta,

Tako je. To su riječi. Tebi ništa teško nije jer si tako navikao. Kad je lako,nije zanimljivo.  👍👍👍

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

A kad dođeš na tehnički pa ti ispitivač kaže da ti je suvozačeva brava blokirala i ne mogu se vrata otvoriti, a momak nezna da sjedi u auto od preko 30 godina koji nema centralnu bravu nego svaka vrata moraš posebno ključem otključati.

 

Nemate vi pojma šta je veselje i osmjeh od uha do uha.:bigl:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Posto smo ma temi kupnja rabljenog, ko bi reko, koliko da pitam za Thaliu 1.4 RT 2001. 240tkm,nove gume, klima, rega do 31.05.2024.?

Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam bio skeptičan prema modernim primjercima svetog trojstva, posebno mercedesa, međutua...

Gazda ostaje gazda

Screenshot_20230524-094737.thumb.png.81d08b7a3cc84728fef97ff34e0b5c3a.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 17. 05. 2023. at 9:18, dado_sk said:

1000-1200 e?

otišla za 1000 :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 24. 05. 2023. at 10:25, filipbabok said:

Uvijek sam bio skeptičan prema modernim primjercima svetog trojstva, posebno mercedesa, međutua...

Gazda ostaje gazda

Screenshot_20230524-094737.thumb.png.81d08b7a3cc84728fef97ff34e0b5c3a.png

Ma nemoguće, kod nas na oglasima svi takvi imaju do 300.000 maksimalno, rijetko koji možda 400.000, to je normalna kilometraža za E klasu 2008. godište, a ne 2 milijuna 😁 Ali ne vjerujem, rijetko kad i tegljača tog godišta vidim sa toliko km, a kamoli osobni auto, to ispadne oko 133.000 km godišnje 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moguće je.

Ima ekipe koja svakodnevno putuje na relaciji Varaždin - Zagreb i godišnje rade po 70.000 - 80.000 km. A to je 3h vožnje dnevno. Tako da ... ako je neki uber ili slično pa ga teraju 2-3 vozača 0-24h ... još i malo ima :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ček, jeli to na satu manje nego na dijagnostici?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci poanta nije u prevari nego vidi koliko može? 

Link to comment
Share on other sites

Moguce, neznam izvor te slike.

Stvarna kilometraza je na ecu. A ova na satu je "zrihtana"

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li netko iz DBK prepoznaje ovaj auto?

Jel razlika u boji branika zbog sjene ili je nijansa bas tak puno fulana? Pretpostavljam da je dobio, jer su i stop svijetla mijenjana al mozda se varam, nisam jos zvao ali sam zainteresiran.

Vasa misljenja i da li ima tko voljan bacit oko, ako se uopce i isplati?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.2-16v-initiale-paris-oglas-26734222

Link to comment
Share on other sites

Malo sam gledao pojedine aute i na nekima se baš kuži da je nijansa boje na plastičnom braniku drugačija od limarije. Pogotovo metalic boja...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dolac said:

Da li netko iz DBK prepoznaje ovaj auto?

Jel razlika u boji branika zbog sjene ili je nijansa bas tak puno fulana? Pretpostavljam da je dobio, jer su i stop svijetla mijenjana al mozda se varam, nisam jos zvao ali sam zainteresiran.

Vasa misljenja i da li ima tko voljan bacit oko, ako se uopce i isplati?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.2-16v-initiale-paris-oglas-26734222

Moguće da je to bio crni plastični branik kojeg je lik polakirao, pitanje kak je to radio, ne mora biti da je bio sudar jer je i prednji isti.

Inače, ne vidim problem kaj je 22 god stari auto možda bio u nekom lakšem sudaru (a tu možda i nije).

Većina auta kad tad dobije neki ožiljak, a ako je kasko, za pizdariju promijene cijeli branik.

Isplati se ako ti baš hoćeš taj auto i ako je mehanički uredan, super je kaj je dole na moru, pa se nije vozio po nasoljenim cestama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AllesGut said:

Moguće da je to bio crni plastični branik kojeg je lik polakirao, pitanje kak je to radio, ne mora biti da je bio sudar jer je i prednji isti.

Inače, ne vidim problem kaj je 22 god stari auto možda bio u nekom lakšem sudaru (a tu možda i nije).

Većina auta kad tad dobije neki ožiljak, a ako je kasko, za pizdariju promijene cijeli branik.

Isplati se ako ti baš hoćeš taj auto i ako je mehanički uredan, super je kaj je dole na moru, pa se nije vozio po nasoljenim cestama.

Ma ne smeta me ak je bio lupit, dok god je dobro složen. Ne tražim auto iz salona.. samo da nije spajan iz dva, a i to se danas sve teže vidi..

 

Lako za sol na cesti kad tam udrdre vlaga, onda je sol u zraku :D

Link to comment
Share on other sites

@dolac bas mora biti twingo i benzinac?  Recimo punto 1.3jtd 5vrata 2005g za nešto manje novaca ti ne igra?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, AllesGut said:

Moguće da je to bio crni plastični branik kojeg je lik polakirao, pitanje kak je to radio, ne mora biti da je bio sudar jer je i prednji isti.

Inače, ne vidim problem kaj je 22 god stari auto možda bio u nekom lakšem sudaru (a tu možda i nije).

Većina auta kad tad dobije neki ožiljak, a ako je kasko, za pizdariju promijene cijeli branik.

Isplati se ako ti baš hoćeš taj auto i ako je mehanički uredan, super je kaj je dole na moru, pa se nije vozio po nasoljenim cestama.

Nije Initiale Paris imao crne branike 😁😁

Ali taj model twinga mi je uvijek bio poseban

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 06. 06. 2023. at 22:33, laci said:

@dolac bas mora biti twingo i benzinac?  Recimo punto 1.3jtd 5vrata 2005g za nešto manje novaca ti ne igra?

Ne mora, al mi ne ta orva generacija (redizajn) želja ponovo imati.. sto se benzin/diesel tice, radije bih benzinca.. ostalo kaj gledam su c1, 107 i aygo.. eventualno micra ak koja uleti.. 

Ugl, za sad samo gledam malo kaj se nudi, jos sam na vagi bi li isao na drugo vozilo ili ne..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zna li netko, pri prijepisu auta s fizičke osobe na formu, idei preko normalnog KP obrasca, postoje li neka kvaka... ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav! 

Novi sam tu iako dugo godina renault u srcu i garazi.

Konkretno, rx4 2.0 16v s plinom. Auto je na satu imao 340tkm, uredjena glava, novi ventili, remenje, kuplung, kardan itd itd. No neki se**onja me pogodio u krizanju, okrenuo na krov i sad je moj Rex karambol.

Ne znam u kojoj temi da pitam, otvorio sam jednu, no mozda se i ovdje nadje netko tko prodaje ili zna nekog tko prodaje dobrog rxa benzinca. 

 

Unaprijed hvala svima!

Link to comment
Share on other sites

Uf, na krov!!! Steta!!!

Takve Rx4-orke su prilicno rijetke, mogu ti samo fige drzat!!! Sretno!! Glavno da je glava u komadu! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.