Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Bome fina kilometraža za 1.6tdi, ovaj od frenda je na blizu 200tkm. Kvacilo je za zamjenu, dpf pali regeneraciju cesto, nešto ih zeza ručna pa je bila blokirala stražnje čeljusti.. Valjda tvog neće pratit takva sudbina a i na toj kilometraži je vjv novo kvačilo ako ovo fino radi.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Display said:

Bome fina kilometraža za 1.6tdi, ovaj od frenda je na blizu 200tkm. Kvacilo je za zamjenu, dpf pali regeneraciju cesto, nešto ih zeza ručna pa je bila blokirala stražnje čeljusti.. Valjda tvog neće pratit takva sudbina a i na toj kilometraži je vjv novo kvačilo ako ovo fino radi.

Naravno da će sve navedeno biti za zamjenu, zato i postoji u trgovini za kupiti 😬 Jedini auto na kojem nije za zamjenu je novi, ali to sa sobom nosi točno triput veću cijenu nabave u eurima od ovog Golfa 😇

Link to comment
Share on other sites

ma uzmi novog Austrtala od 200ks i prst u uvo :bigl:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zar nije taj 110 dCi iz tog razbolja onaj ozloglašeni K9K 636?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Da, okej je auris, ima frend 2012, ali ja zbog kičme trebam malo višlji i udobniji auto, sa ravnim utovarnim prostorom da teret ne moram dizati preko ruba prtljaznika. Monovolumen neki. Scenic je ok a koji bi japanac bio ok mozda Nissan qashqai. Suzuki vitara..

 

2 hours ago, Med0 said:

Zar nije taj 110 dCi iz tog razbolja onaj ozloglašeni K9K 636?

Mozda je, ali je odvrtio 220000 km..

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ivan.martinko said:

Da, okej je auris, ima frend 2012, ali ja zbog kičme trebam malo višlji i udobniji auto, sa ravnim utovarnim prostorom da teret ne moram dizati preko ruba prtljaznika. Monovolumen neki. Scenic je ok a koji bi japanac bio ok mozda Nissan qashqai. Suzuki vitara..

 

Mozda je, ali je odvrtio 220000 km..

Po vinu izbaci 636, moj iz 2012. je 836

sta ovom 636 dizne crkavaju?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koja je razlika, ali kod mene u meganu je k9k 636 iz 2016. 182.500 km prst u uho

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Volan se sjaji ko pesja ja.ca 😄

Link to comment
Share on other sites

To mu je auto kuća dala procjenu da ga oni njemu prodaju. Tko bi za ovo dao 8800??

Link to comment
Share on other sites

Ako mu auto kuća daje 8800, onda vrijedi preko 10000, osim ako nije dogovoreno...

Link to comment
Share on other sites

Na što smo došli... Da za auto star 8 godina i sa skoro 250000 km traže skoro 10000 € 😂😂😂🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

kako moze zacrnjenje biti -0.01?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ruske said:

kako moze zacrnjenje biti -0.01?

Pa znaš ono kad voziš auto na autocesti u petoj/šestoj na 3000 okr/min, i tako ...

Ma ništa, zaboravi

Sad vidim tko pita 😁

  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

On 04. 08. 2023. at 18:28, Danchibald said:

Na što smo došli... Da za auto star 8 godina i sa skoro 250000 km traže skoro 10000 € 😂😂😂🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

Pa da, dosli smo do toga da za 10 k EUR ne možeš kupiti niš. A onaj gore megane i vrijedi 8 k EUR danas i kupit će ga netko. Moj ke godinu mladi (2016) i sa nešto manje km (183 tkm) i da ga idem prodavati tražio bi 10 k EUR (prvi vlasnik, ful održavan i u top stanju). Vjerujem da bi 9 dobio bez problema s obzirom na tržište.

Link to comment
Share on other sites

Koji qurac?

Tom logikom moj gtline 2014 sa 110tkm vrijedi 20hiljada skoro, ajd dao bi ga za 17940.. i platim sladoled 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam išao pogledati na njuškalu i doslovno ispada da nakon 8 godina i 120t km više na Meganu mogu dobiti jednake pare za njega :D :D

Horor. No ne čudi me, ljudi doista više ne rade kompromis nigdje. Baš hoće tu i tu marku, sa tom i tom opremom i tom i tom bojom (ne samo auti, nego svugdje). I onda su spremni plaćati enormne novce za polovni ili čekati 6-12mj za novi. Što je opet - OK.

 

Link to comment
Share on other sites

drugovi moji.... ne mislite da to zapravo pokazuje kolko je novac izgubio vrijednost ?! a ne to da su auti poskupeli.... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fabi said:

Pa da, dosli smo do toga da za 10 k EUR ne možeš kupiti niš. A onaj gore megane i vrijedi 8 k EUR danas i kupit će ga netko. Moj ke godinu mladi (2016) i sa nešto manje km (183 tkm) i da ga idem prodavati tražio bi 10 k EUR (prvi vlasnik, ful održavan i u top stanju). Vjerujem da bi 9 dobio bez problema s obzirom na tržište.

Kako ne možeš? Prije mjesec dana sam kupio megane IV karavan, 212 000 provjerenih, uglavnom ok auto. Da ne budete u zabludi da za te novce ide 3

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.