Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

evo da ne otvaram novu temu nego da se ovdje nadovežem pošto kupujem rabljeni automobil. Već mjesec dana kupujem novi auto i nagledo sam se svašta od osječkih švercera tako da mi je glavni uvjet da bude iz Hrvatske od privatnog vlasnika. Prije par dana mi je za oko zapela ova Laguna III 1.5 http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-1.5-dci-oglas-20634650, nije uvoz, prvi vlasnik, fer cijena. Već 2 i pol godine vozim Lagunu 2002. 1.8 16v s 245t na satu s kojom sam jako zadovoljan, automatik, potrošnja oko 8.8 kombinirana. Nažalost vjerojatno će ju biti nemoguće prodati zbog svojih karakteristika, ali dosad 0 kuna ulaganja. E sad zanima me kakve su te 2 Lagune u usporedbi i ako imate koje privatno mišljenje o navedenom modelu?

Zahvaljujem na vašim mišljenjima :)

Doamgoj 

Link to comment
Share on other sites

Neznam za II ali moja III u 50tkm imala samo jedan kvar (zadnja lijeva kočiona kliješta). Sad je na 214tkm i vozi bez problema. Ova iz oglasa je ok ak je kilometraza stvarna, cijena je fer.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Trojka je u pitanju, danas sam ga provozao, super se drži. Sutra ga vodim kod majstora i ak je to to, uzimam :)

Link to comment
Share on other sites

Ujak me zadužio za pronalaženje vozilice, može 5vrata ili karavan. Uvjet je da bude čvrst, jednostavam i robusan auto, on baš nije tip koji će paziti kada je zadnji put promijenio ulje itd... Plafon 3000 eura

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ujak me zadužio za pronalaženje vozilice, može 5vrata ili karavan. Uvjet je da bude čvrst, jednostavam i robusan auto, on baš nije tip koji će paziti kada je zadnji put promijenio ulje itd... Plafon 3000 eura

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

 

 

vel satis ne dolazi u obzir? :-)

Link to comment
Share on other sites

Da, to je ba jednostavan auto :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ahhhh golf....dobra stara vremena....odlazak na benzinsku je bio " dajte mi dizela za 50kn i 5L INA delta ulja za kamione i teske strojeve... hvala " :)

Link to comment
Share on other sites

Moj frend ima cetvorku karavana tdi 100 ks i ima 280000 km i putuje svugdje.. Ovi novi petica sestica itd su s**nje. Cetvorka je bio zadnji dobri golf.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro uzel golf 4 prije nego kaj sam megana uzimal.

Obzirom da na posao putujem vlakom ne treba mi auto od 150 000 kn i ne patim na to.

Daleko od toga da bi htel voziti BMW-a, ali mi ne pada na pamet imati takav auto da stoji 9-10 sati na zeljeznickoj.

Ali mi je bilo opet "zal" dati 25- 30 000 kn za golfa 4 tdi sa 250 000 km i prebacil sam se na Megica ;)

Link to comment
Share on other sites

Fiat stilo mjet multiwagon. Nema nista pretrpano a motor izdrzljiv. Pouzdan auto. Ili 307 sw hdi

Link to comment
Share on other sites

Kako misliš, po čemu?

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

Izgleda kao da ga je dalmastroj radio, kako bi rekao jedan moj prijatelj. :)

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Je, slažem se, nije ljepotan ali to samo znači da je pravi Japanac. Nek on bude pouzdan i kvalitetan kao i većina i Hondi i neće mu nitko zamjeriti izgled. A i ja ću se bolje osjećati jer sam ju ja preporučio :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Imam averziju prema 1.4 motorima opcenito u kompakt klasi. Sve jedan je anemicar i nedorastao karoseriji. Mislim na atmosferce. Trose a ne idu. A honde iz tih god su dizajnom akrapi bar meni

Link to comment
Share on other sites

Covjek je prije tog vozio corsu bengu od 75 konja i to na plin, tak da mu taj dio neće smetati. Ovaj motor nema nekih grešaka, koliko sam uspio vidjeti a i prema sprit monitoru troši oko 7 litara. To mi je nekak umjereno za motor star 15 godina.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa da, prodan. Mome ujaku. :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.