Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Ja sam svog prodao prije 2 mjeseca za 92tkn, ista godina, 99tkm, GTline. 

Mene je jedino cudno to sto.je kao Dynamiqe a nema 17 felge i unutra je nekako celav. 

Link to comment
Share on other sites

Pre staro i previše km za te novce

Ajde nadji nesto slicno sa 1.6 motorom ;)

Ja sam svog prodao prije 2 mjeseca za 92tkn, ista godina, 99tkm, GTline. 

Mene je jedino cudno to sto.je kao Dynamiqe a nema 17 felge i unutra je nekako celav. 

Gledao sam tvoj oglas i zao mi je ko psu jer tada nisam imao lovu.

Mene isto malo hebe kaj mu je oprema tanka iako mi je lijep iznutra. Nema ni navigaciju, ni parking senzore, ni 17ice itd. Ali ogroman plus mi je taj motor i garancija tak da fakat nismo pametni :/

Link to comment
Share on other sites

Ja bi rade gledao 1.5 dci sa svom opremom, lako cipas na 135ks ak ti bude falilo snage, s cipom ide stvarno dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Dakle za te pare je kod Baotica bio crni Bose edition prije 2 g....pa sad ti razmisli koliko je ovaj cijenu nabio....ne vrijedi tih para.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je cijena malo napumpana ali treba uzeti u obzir da je to trenutno jedini! 1.6dci na trzistu plus ima jos godinu i pol tvornicke garancije. Ne branim Gasperova, samo kazem jer vec mjesec dana pratim oglase i nevjerojatna mi je cinjenica da od 15-20 kontaktiranih doslovno niti jedan auto nije kupljen u Hr!? :/

Link to comment
Share on other sites

jeste sigurni da su Baotićevi polovnjaci svi iz HR? Čuh da oni i na stranim aukcijama popunjavaju flotu polovnjaka :nezna:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Svakako želim sreću kolegi. Ja se nebi usudio dati za polovnjak dizel 4 god star 13 000 eura. Možda da mi ga susjed prodaje i da ima 20-30 tkm. Sretno

Link to comment
Share on other sites

jeste sigurni da su Baotićevi polovnjaci svi iz HR? Čuh da oni i na stranim aukcijama popunjavaju flotu polovnjaka :nezna:

Ja san kupio polovnjaka u Baotića, više-manje svi su iz hr. A polovnjake iz uvoza uzimaju samo one modele za koje postoji povećana potražnja, sad im je recimo aktualan Captur, ne mogu ih navesti na parking ispred salona koliko ih se traži

Link to comment
Share on other sites

Ja bi isto radje kupio u Baoticu ili nekom "sigurnijem" salonu ali, evo, dva bas iz Baotica i ja tu iskreno ne vidim veliku razliku i ne cini mi se da je onaj u Gasperovu nesto previse napumpan.

Znaci godiste i kilometraza tu negdje, jedan ima malo manje km, drugi je malo noviji i ima malo vise opreme ali je i malo ogreban iza. Baotic daje pola godine garancije i to ne znam kakvi su tocno uvjeti, iz Gasperova je godinu i pol pod tvornickom koja pokriva sigurno vise od ove koju inace daju na rabljene.

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-m-gane-grandtour-1.5-dci-energy-expression-oglas-22071763

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-106.205-km-expression-oglas-21640525

 

BTW Ako netko zna nekoga tko prodaje i da je auto provjeran neka mi slobodno javi! Kad ne kupujes onda ti se uvijek cini da ima svasta povoljno a kad stvarno krenes onda vidis da je situacija drugacija :)

Link to comment
Share on other sites

problem je kaj na njsukalu vise nije ponuda kao sto je bila dok se oglasi nisu placali, a za  alternativnu ne znam.. niti index niti plavi oglansik niti auti.hr nisu nesto "bogati" oglasnicima.. :/

Link to comment
Share on other sites

Ja bi se u ovom slucaju i uz ovakvu ponudu rastegnuo za jos 20tkn i uzeo godinu ili dvije star Megane, tu se vec prica o 20-30tkm. 

Link to comment
Share on other sites

problem je kaj na njsukalu vise nije ponuda kao sto je bila dok se oglasi nisu placali, a za  alternativnu ne znam.. niti index niti plavi oglansik niti auti.hr nisu nesto "bogati" oglasnicima.. :/

Ma katastrofa je s oglasnicima, evo ja recimo pratim malo dal ce se pojavit koji dobar megane rs i otkad su poceli naplacivat njuskalo nema nista. Prije tog je uvijek bilo 3, 4 rsa na prodaju, sad jedan i to sa nebuloznom cijenom.

Link to comment
Share on other sites

Ma katastrofa je s oglasnicima, evo ja recimo pratim malo dal ce se pojavit koji dobar megane rs i otkad su poceli naplacivat njuskalo nema nista. Prije tog je uvijek bilo 3, 4 rsa na prodaju, sad jedan i to sa nebuloznom cijenom.

Tko ozbiljno prodaje auto prodaje ga i sada kao sto ga je prodavao i prije pocetka naplate.

Smijesno je i da se toliko pise o toj naplati oglasa kao da kosta neznam koliko.

Ja sam u prvom mjesecu platio nekih 100 i nesto Kn za oglas koji je trebao trajati 3 mjeseca, a na kraju prodao auto za 48 sati...bi ga sipak prodao tako brzo da nije bilo njuskal...paralelno ga stavio i na Index oglasnik i od tamo me nitko ni nazvao nije.

Link to comment
Share on other sites

Danas barem kad vidiš oglas na njuški znaš da netko ozbiljno namjerava prodat jer je platio oglas, a prije je bilo napumpanih cijena po principu APP.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti dam svoga za 115.000 onda trkom po novi scenic. Tu pred svima ti kazem. 

95.000kn je premalo. Dosta njih je bez opreme s 100.000km za tu lovu. Svog top ocuvanog i s malo km nemogu bas poklonit.  Imam nove zimske gume u 17 cola. Samo one su 4000kn. Tak da.

Podracun mi daju 90.000 za moga, prije cu ga njima dat i bas me zanima za kolko ce ga oni prodavat. Pusa

Meni nije hitno, nit mi zurba, ako nemogu tolko dobit onda ga ni ne prodajem. 

140.000kn placen. Ja racunam da maxx mogu zgubit 30.000kn u godinu dana. 

To ak neko kaze skupo, normalno da je skupo nije to kruh. Uvijek je skupo za onoga ko kupuje, a malo za onoga ko prodaje.

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Pa to je ovo kaj sam ja napisao, nek izvuce 110 il 115 tkn i miran je godinama!

Link to comment
Share on other sites

Jbg budzet je vec dignut sa 75 na 95k kn, dalje nema :)

 

Link to comment
Share on other sites

jeste sigurni da su Baotićevi polovnjaci svi iz HR? Čuh da oni i na stranim aukcijama popunjavaju flotu polovnjaka :nezna:

Iz Njemacke dovoze...

Link to comment
Share on other sites

Ja ti dam svoga za 115.000 onda trkom po novi scenic. Tu pred svima ti kazem. 

95.000kn je premalo. Dosta njih je bez opreme s 100.000km za tu lovu. Svog top ocuvanog i s malo km nemogu bas poklonit.  Imam nove zimske gume u 17 cola. Samo one su 4000kn. Tak da.

Podracun mi daju 90.000 za moga, prije cu ga njima dat i bas me zanima za kolko ce ga oni prodavat. Pusa

Meni nije hitno, nit mi zurba, ako nemogu tolko dobit onda ga ni ne prodajem. 

140.000kn placen. Ja racunam da maxx mogu zgubit 30.000kn u godinu dana. 

To ak neko kaze skupo, normalno da je skupo nije to kruh. Uvijek je skupo za onoga ko kupuje, a malo za onoga ko prodaje.

Cek, cek, radije bi ga dao koncesionaru za 90 tkn nego nekom za kes za 95 tkn?

Poslano sa mog ajfon 10 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Normalno.... jel tih 5000 nebu me spasilo. 

Kolko bi moj auto vrijedio za godinu dana. Znaci 2 god par mjeseci star s max 25.000km isto 95.000kn. Zato nisam lud ga poklonit. Da ga poklanjam dat cu ga podracun i uzet novi. 

Link to comment
Share on other sites

Da li netko ima iskustva sa salonom rabljenih Gašperov? Nasao sam par negativnih komentara o njima tako da sam malo oprezan ali imaju jedan Megane Grandtour koji nam je poprilicno zanimljiv. Jutros smo ga gledali, dobili i broj sasije ali nisam pametan pogotovo zato sto je iz uvoza a ja se i tako ne kuzim previse u aute pa to sto meni na prvu izgleda ok ne znaci nista. Kazu da ima tvornicku garanciju 5god, do 10/2018 sto je odlicno ako funkcionira ali sam cuo vec na par mjesta da ta garancija ne vrijedi kada se mijenja vlasnik?

Radi se o ovom autu, cijena ide jos malo dole.
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-dynamique-dci-130-tvornicka-garancija-10-2018-oglas-22063637

Isti takav, jednako (ne)opremljen imaš u sloveniji za 2 soma eura manje, sa unosom i regom je i dalje jeftinije nego kod ovih lihvara.

Link veći od slovenije

Edited by N3n0
Link to comment
Share on other sites

Normalno.... jel tih 5000 nebu me spasilo. 

Kolko bi moj auto vrijedio za godinu dana. Znaci 2 god par mjeseci star s max 25.000km isto 95.000kn. Zato nisam lud ga poklonit. Da ga poklanjam dat cu ga podracun i uzet novi. 

Daj ga čovjeku za 100. :yeah:
Tebi 10 više nego u ovlaštenom, a on se još mrvicu protegne i ima super auto

Link to comment
Share on other sites

Isti takav, jednako (ne)opremljen imaš u sloveniji za 2 soma eura manje, sa unosom i regom je i dalje jeftinije nego kod ovih lihvara.

Link veći od slovenije

Najpametniji post na zadnjih par strana! Moram priznati da sam skroz zaboravio gledati kod susjeda :D

Link to comment
Share on other sites

Slovenija je i dalje većinom uvoz iz DE i Francuske

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.