Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Pa realno nista ne skrivaju ovako na prvu...treba pogledati sta je tocno bilo razbijeno da nebi poslije bilo " vuce mi u stranu"

mislim da je mmala šansa da vuče u stranu s tako niskom cijenom ppravka. Prike da je to stako ili branik

Link to comment
Share on other sites

Stvarno OK izgledaju..a pohvala i za šoderaše..konačno i oglasi gdje su vozila solidno slikana, s vidljivim VIN-om i dr.

Edited by nansale
Link to comment
Share on other sites

Ovaj drugi mi je "prejeftin" za tu godinu i stanje...al opet...cine se ok

Mora da čitaju forum, jer su makli vin brojeve i podigli cijene :D

Link to comment
Share on other sites

I nema ih više..a kažu da ljudi nemaju para!

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I nema ih više..a kažu da ljudi nemaju para!

 

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

 

 

Jok,

samo su ubili ove oglase i stavili nove s višom cijenom i bez vin-a

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-110-ks-panoramski-krov-navigacija-oglas-21581129

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-dci-110-energy-business-navigacija-tempomat-oglas-21580880

Šoderaši gonna šoder

Edited by DaffyDuck89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

3500 e ako i toliko. Egzotika. Za održavanje noćna mora a djelovi skupi kao sam vrag. Daljna prodaja samo nekome entuzijasti a moli Boga da ga nađeš. 

Link to comment
Share on other sites

I jos kad vidim auto park Sesvete lagano me proljev hvata...pa tamo su sve auti u extra stanju bez potrebnog ulaganja sa orginalnim kilometrima i jako jeftini....pa tam mozes naci golfa 4 za 6000€ ?

Link to comment
Share on other sites

3500 e ako i toliko. Egzotika. Za održavanje noćna mora a djelovi skupi kao sam vrag. Daljna prodaja samo nekome entuzijasti a moli Boga da ga nađeš. 

Imaš ga pa znaš :) ?

Tko god se vozil u tom auto je ostao pafff... nenadjebiva "lakoća postojanja".

Za 3500€ se kasnije i ne mora brinut kome će ga prodat jer bi mogao popušit 1000€.

[emoji14]

Motor je sigurno poznat iz Lagune - sigurno nije nešto "egzotično".

Inače, imam 3.5 litreni, pa znam.

Max, na ebayu nadješ svakakvih dijelova za njega...

Edit: vidim da je oglas na 8000€. Baš da ta godina vrijedi 3500€, malo si žešće pretjero. Da ne kažem malo žešću riječ. Samo da znaš koliko je koštao novi ...

Link to comment
Share on other sites

Super da si se javio, bas tebe trebam!!! Reci ti meni, ide li plin u taj Nissanov 3.5?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ide plin svuda. Tak plinaš kaźu kad ti žele uvaljat nekaj.

Samo ga je ne bih stavljao :)

Ovaj motor 2.0dCi od 127kW je trajan koliko sam čuo iz Lagune. Jel tak ?

Getriba je ručna. Jel ona problem ?

Promatraj si taj auto i ak spuste na 6000€ uzmi bez razmišljanja.

Vozil buš je u vrhunskoj limuzini, a ovo ostalo je Laguna. Nemaš brige...

Pogle samo interijer ;)

Link to comment
Share on other sites

Javljam se da te pitam i jer sam cuo na par mjesta da je taj motor japanac i da ne ide plin bla-bla

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju, ovaj je 2.0dCi :)

Sorry na reakciji...obrisao sam dio posta jer sam na krivo shvatio tvoj post [emoji106]

Znači gledam slike ove tog na njuškalu, odi si pogledaj auto. Probaj, sjedni povedi nekog tko kuži Lagunu 2.0 sa 127kW.

Ma divota....

Ono kaj na tom autu ne valja je sve ono kaj ne valja na Laguni ;) pogledaj moje postove i sve je jasno..

Onaj moj je automatik i V6 benzinac.

Link to comment
Share on other sites

Oba regana do kraja 2017....onog prvog će teško spustit ipak je koža, pa ... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Prijatelju, ovaj je 2.0dCi :)

Sorry na reakciji...obrisao sam dio posta jer sam na krivo shvatio tvoj post emoji106.png

Znači gledam slike ove tog na njuškalu, odi si pogledaj auto. Probaj, sjedni povedi nekog tko kuži Lagunu 2.0 sa 127kW.

Ma divota....

Ono kaj na tom autu ne valja je sve ono kaj ne valja na Laguni ;) pogledaj moje postove i sve je jasno..

 

Onaj moj je automatik i V6 benzinac.

čovjek za te novce prodaje odličnu L3 i nikak prodati a kamoli vel satis. Stavi svoj na oglas. Pa ćeš vidjeti.pčito spadaš u grupu entuzijasta koje sam spominjao. Od ti wow koliko bi ih kupilo ili jesu opčinjeni tim autom kupili isti?

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.