Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Apsolutno se slažem. Kupujem auto sa sebe, a ne kupujem da bih brinuo tko će ga kupit nakon mene.

S obzirom na uvoz nakon 1.1.2017. ovog mog Isus Bog više neće uvest ;)

Onu Lagunu 3 (nenad321) bi kupil ja da nemam ovog.

Sva 3 auta spadaju u 2L i više, nema drkanja sa DPF-om...niti uvozom !

Imaju dosta snage, a udubnost dobra.

VS je executive class i iskreno me zaboli dal bu ga netko kupil nskon me.

Sigurno znam da nakon toga - teško da bum si mogao priuštiti auto iz tog segmenta za takve novce.

Oba gore VS auta treba otići pogledat. Nemoj se plašit ;)

Link to comment
Share on other sites

dado-sk,

Nemoj se plašit. Oba ta VS-a treba uživo pogledat i probat provozat.

Naravno kad iz Clia sjedneš u to, mislit ćeš da si u terencu.

Link to comment
Share on other sites

Bio danas ovako iz fore na auto-pijacu ovdje u Zadru. Bila jedna Lag3 karavan. Sjednem ja iza (mjesta nema nimalo više no u Lag2), bacim pogled odozada "u gepek", ispružim ruku i dodirnem zadnju šajbu bez problema. Nabijem ih. To nije karavan, to je malo deblji hatch.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

uff to je fakat malo, ili si ti kršni Dalmoš. U mojoj prvoj astri F karavan nema sanse da bi mogao dodirnut staklo zadnje sa straznje klupe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam Dalmoš, nisam ni iz Krša, Slavonac sam :) 190 cm sam visok.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bio danas ovako iz fore na auto-pijacu ovdje u Zadru. Bila jedna Lag3 karavan. Sjednem ja iza (mjesta nema nimalo više no u Lag2), bacim pogled odozada "u gepek", ispružim ruku i dodirnem zadnju šajbu bez problema. Nabijem ih. To nije karavan, to je malo deblji hatch.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Laguna 3 koristi istu platformu (modificiranu) kao Laguna 2, šta si mislio koliko će biti mjesta? 

Link to comment
Share on other sites

Za to na zadnjoj klupi sam znao, ali ovo za gornji dio gepeka me iznenadilo. Totalno neupotrebljivo, a ni ne izgleda nešto pretjerano lijepo.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidi se izvana kolko je zadnje staklo nakošeno tako da to netreba tolko ni čudit.

Nisam gledao podatke o volumenu bunkera za L 2 i L 3 ali mislim da je na L 3 volumen manji upravo zbog velikog skošenja stakla.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3ad78ed102d7412c4747624462d2681b.jpg4a47c4275c12832eb1caffa18b26133b.jpg4219b994a9643896753f1994dd17f625.jpg037ddc1038d7cd3f5696b94e50d04690.jpg5a9e06d346c22c2ab174355bb92c95bf.jpg521d0bde670b990860db4e01ed412c3d.jpga5a1d7d214f4b8d8f3b1335db5e91ae9.jpg

Kaj velite onak na prvu o autu?

1.6 16v klima, veliki servis,8x airbag,xenon,panorama,koza i tkanina,el.retrovizori sa preklapanjem,17 felge ,230 000 2 vlasnik...mislim da ima i servisnu...koliko bi ovo realno vrijedilo?? I koliko taj motor trosi? Znam da je dobar motor opcenito.

Link to comment
Share on other sites

2000-2300 e max. Grad 10 otvorene do 90 7 litara. Ac 130 8.5. 

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

prvo šta mi je odma palo u oko je da na lampica service ima izolirku (ili mi se tako čini ) najvjerojatnije i ledica zračnog je zakamuflirana.

rupe između kotača i blatobrana su ogromne ja imam 15" ali nisu tako velike rupe. I malo mi je čudno kako su sve valjske plastike obojane u boju karoserije a unutra je kao iz nekog base modela. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovaj 2.0 dCi najprikladniji, bez obzira sto je dizel.

Ovaj 1.6 16v je ko mrtva kobila, ne ide s mjesta. Vec 2.0 16v benzin je ok. Ali ultimativni bi bio 2.0T. Tu se vec vozi sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovaj 2.0 dCi najprikladniji, bez obzira sto je dizel.

Ovaj 1.6 16v je ko mrtva kobila, ne ide s mjesta. Vec 2.0 16v benzin je ok. Ali ultimativni bi bio 2.0T. Tu se vec vozi sasvim ok.

na kojeg misliš?

dva su 1.9 dCi ali nema ni jedan 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Nije do Njuškala nego do korisnika koji zakupe oglas za jedan auto, dobiju URL koji u sebi ima naslov prodaje i onda korisnik taj oglas prenamijeni za neki drugi auto (da ne plaća 2x oglas ako mu jedan stoji neiskorišten).

Link to comment
Share on other sites

Nije do Njuškala nego do korisnika koji zakupe oglas za jedan auto, dobiju URL koji u sebi ima naslov prodaje i onda korisnik taj oglas prenamijeni za neki drugi auto (da ne plaća 2x oglas ako mu jedan stoji neiskorišten).

Po tome znaš da ga najvjerojatnije prodaje šoderaš :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li netko ima iskustva sa salonom rabljenih Gašperov? Nasao sam par negativnih komentara o njima tako da sam malo oprezan ali imaju jedan Megane Grandtour koji nam je poprilicno zanimljiv. Jutros smo ga gledali, dobili i broj sasije ali nisam pametan pogotovo zato sto je iz uvoza a ja se i tako ne kuzim previse u aute pa to sto meni na prvu izgleda ok ne znaci nista. Kazu da ima tvornicku garanciju 5god, do 10/2018 sto je odlicno ako funkcionira ali sam cuo vec na par mjesta da ta garancija ne vrijedi kada se mijenja vlasnik?

Radi se o ovom autu, cijena ide jos malo dole.
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-dynamique-dci-130-tvornicka-garancija-10-2018-oglas-22063637

Link to comment
Share on other sites

Mogu oni pisati da ima garanciju do 10.2018 ali isto tako ima preko 100tkm pa ti garancija ne vrijedi vise. Ja sa prodao svog koji je imao 99tkm i garanciju do 2.2018. I novi vlasnik je jos imao garanciju 1tkm koju je koristio bez problema. 

Link to comment
Share on other sites

Mogu oni pisati da ima garanciju do 10.2018 ali isto tako ima preko 100tkm pa ti garancija ne vrijedi vise. Ja sa prodao svog koji je imao 99tkm i garanciju do 2.2018. I novi vlasnik je jos imao garanciju 1tkm koju je koristio bez problema. 

Garancija je 150km ili 5 god! 

Link to comment
Share on other sites

Pre staro i previše km za te novce

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.